Katalog Stron WWW

 
 
Opis Tygrysiaki - blog Jeśli szukasz nowoczesnego bloga parentingowego w sieci, zwróć uwagę na Trygrysiaki.pl. To kopalnia wiedzy dla rodziców przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Wśród licznych propozycji, jakie przedstawiamy, między innymi rozwój słownictwa przez zabawy słowne i tworzenie opowiadań. Nauka czytania i pisania na wesoło oraz dlaczego warto uczyć pisać i czytać już przedszkolaka. Zapraszamy do lektury.
Url http://tygrysiaki.pl
Kategoria Internet > Blogi
Słowa kluczowe macierzyństwo   blog parentingowy   lifestyle
Data dodania Oct 20, 2016
ID linku 18826
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Blogi

Znanyprawnik.net to zbiór interesujących tematycznych informacji dotyczących prawa i branży prawniczej. Dzięki rozwiniętym wątkom, zawartym na blogu, wyszukanie informacji będzie bezproblemowe i szybkie. Blog pomaga osobom fizycznym rozwiązywać trudne tematy dotyczące sfery prawniczej, za sprawą dobrze napisanych artykułów z tej dziedziny. Znalezienie wpisu nie stanowi żadnej trudności, ponieważ można go znaleźć w odpowiedniej zakładce i kategorii. Zapraszam
Kategoria:   Internet > Blogi
Acrobat jest znany większości użytkowników jako program do odtwarzania plików w formacie PDF. Tak naprawdę jest to rodzina produktów służących zarówno do odtwarzania jak i edycji plików PDF, które pozwalają między innymi na tworzenie interaktywnych formularzy oraz złożonych prezentacji multimedialnych i portfolio firmowych. Strona www.adobeacrobat.eu zawiera m.in. artykuły na temat tego czym różnią się od siebie poszczególne programy, opisuje zmiany i udoskonalenia wprowadzane sukcesywnie przez firmę Adobe.
Kategoria:   Internet > Blogi
Komputery > Oprogramowanie
Codziennie piszę o szeroko rozumianej tematyce iPodów, iPhone, iPad oraz AppStore. Piszę o nowościach, gadżetach, plotkach i wszystkimi innymi rzeczami związanymi z produktami Apple. Każdy, kto choć trochę zainteresowany jest odtwarzaczami muzyki od Apple bądź też iPhonem, musi odwiedzić tą stronę! Jeden z największych w Polsce blogów w całości poświęconych tematyce iPodów i iPhona. Prezentowane są tam nowości, plotki oraz opinie na temat sprzętu Apple. Jest on skierowany do wąskiej, aczkolwiek bardzo wymagającej grupy czytelników. Jest jednym z niewielu tak ciekawie opisujących iPhona i iPada jednocześnie blogów w naszym kraju.
Kategoria:   Internet > Blogi
Nieoczekiwana awaria dysku i utrata wszystkich danych na nim zgromadzonych potrafi być bardzo dotkliwa w skutkach, szczególnie, gdy na dysku znajdują się bardzo ważne dane. Na blogu www.zlewychowanie.pl przeczytać można informacje na temat najczęstszych przyczyn utraty danych i szans na ich odzyskanie, w zależności od typu uszkodzenia. Warto zapoznać się z tym tematem oraz zgłębić wiedzę o zabezpieczaniu swoich danych, po to, aby przykra niespodzianka nas nie spotkała.
Kategoria:   Internet > Blogi
Zapraszamy na stronę cenionego profesora nauk matematycznych oraz informatycznych, Andrzeja Bliklego, w 2010 docenionego Człowiekiem Jakości Roku 2010. Odkryjemy tu ciekawe artykuły, pozycje książkowe i wywiady. Poznamy tajemnice zarządzania w XXI wieku dodatkowo przejrzymy tematykę zaproponowanych przez Andrzeja Bliklego szkoleń oraz warsztatów z zakresu psychologii zarządzania czy zarządzania wszechstronną postacią TQM. Andrzej Blikle, jako doceniany naukowiec pozostał uhonorowany licznymi wyróżnieniami i nagrodami, m. in. uzyskał dwie Nagrody Sekretarza Naukowego PAN i Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski za spory wkład w rozkwit polskiej informatyki. Profesor wykładał na wielu uczelniach, a w tym na Uniwersytecie Warszawskim, w Berkeley w Kopenhadze i w Lonshiping (Szwecja). Prowadzi konwersatorium TQM. Ważne, szczegółowe informacje na stronie.
Kategoria:   Internet > Blogi