Katalog Stron WWW

 
 
Opis tedan.com.pl Jeżeli szukasz firmy, która zajmie się dla Ciebie dezynfekcją, dezynsekcją czy też deratyzacją to bardzo dobrze trafiłeś. Mamy świetną kadrę specjalistów, nowoczesny sprzęt oraz ciągle podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. Sprawia to, że jakość naszych usług stoi na bardzo wysokim poziomie. Wykonujemy między innymi takie usługi jak zwalczanie kretów, pluskiew, usługi ochrony przed ptakami czy też ekspertyzy dendrologiczne.
Url http://tedan.com.pl
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Słowa kluczowe dezynsekcja   dezynfekcja   deratyzacja
Data dodania Oct 28, 2016
ID linku 18849
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Nasza firma zajmuje się sprzątaniem, praniem dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej i samochodowej. Specjalizujemy się w ozonowaniu, co jest doskonałą metodą walki z zapachem dymu papierosowego, grzybami, pleśniami, toksycznymi substancjami znajdującymi się w wyposażeniu wnętrz lub materiałach budowlanych itd. Niezależnie od stopnia skomplikowania zlecenia, realizujemy je dokładnie i kompleksowo.
Pranie wykładzin i inne usługi świadczymy u Klienta w dogodnych terminach i porach dnia. Dbamy o Państwa zadowolenie, dlatego przykładamy się do powierzonych zadań. Pomagają nam w tym najnowsze urządzenia i technologie (niezwykle skuteczna metoda ekstrakcyjna) oraz biodegradowalne środki piorące firm tj. Kärcher, Chemscpec, Tenzi oraz Tersus.
Kontakt z nami
Praniewarszawa.pl
ul. Pilarzy 7
04-425 Warszawa (woj. mazowieckie)
Tel.: 504 024 133
E-mail: firmataniepranie@gmail.com
NIP: 9521864127
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Nomal to firma sprzątająca, która istnieje od 1985 r. Oferta usługowa firmy obejmuje wszystkie prace związane z utrzymaniem czystości pomieszczeń, dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją. Nomal zatrudnia łącznie 108 pracowników. Wszystkie prace sprzątające wykonywane są przy pomocy nowoczesnych preparatów o dużej skuteczności. Oferta handlowa firmy obejmuje
wszystkie niezbędne maszyny i środki potrzebne do utrzymania czystości, klimatyzatory itd. Sprzątanie Warszawa tylko z firmą Nomal. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Wykonujemy tanio i solidnie usługi w zakresie: odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i pomieszczeń, fumigacji magazynów zbożowych. Usługi wykonujemy w systemie HACCP. Prowadzimy także sprzedaż środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych. Gwarantujemy skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju robactwa i gryzoni. Cena usług zależy od ilości i jakości zużytego środka. Dla stałych klientów udzielamy korzystnych rabatów. Wystawiamy faktury VAT. Prowadzimy także sprzedaż szerokiej gamy środków dla odbiorców indywidualnych.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Gliwicki Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji jest specjalista w swojej branży, a swoje usługi kieruje w stronę zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, i zakładów. Oferujemy usługi monitorujące budynki oraz pomieszczenia chroniące przed inwazją gryzoni oraz insektów, które umożliwiają użytek działań profilaktycznych dodatkowo pozwalają błyskawicznie odpowiadać w przypadku wykrycia. W sytuacji, kiedy zagrożenie zostało zidentyfikowane używamy odpowiednio dobraną metodę, aby skutecznie pozbyć się drobnoustrojów, bakterii, insektów albo gryzoni. Przyznano nam liczne certyfikaty, jakie potwierdzają nasze kompetencje. Nasze atuty to efektywność, kadra fachowców i akcje promocyjne na świadczone usługi. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można poczytać o aktywności firmy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firma sprzątająca z Wrocławia z kilkunastoletniem doświadczeniem w dziedzinie utrzymania czystości. Zakres działania to: sprzątanie Wrocław, doczyszczanie pobudowlane, sprzątanie terenów zewnętrznych i inne. Usługi sprzątania wykonujemy rzetelnie i za rozsądną cenę. Sprzątamy na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Firma sprzątająca Bryliant oferuje także sprzątanie specjalistyczne przy użyciu maszyn czyszczących. Posiadamy profesjnalny sprzęt czyszczący, dzięki któremu możemy wykonywać nawet b. skomplikowane usługi sprzątania.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Budownictwo > Remonty
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie