Katalog Stron WWW

 
 

Firma ROMANÓW - tłumaczenie - rosyjski, ukraiński

Opis Firma ROMANÓW - tłumaczenie - rosyjski, ukraiński Firma oferuje profesjonalne pisemne i ustne tłumaczenia z języka polskiego na język rosyjski i ukraiński oraz odwrotnie. Dążymy do zagwarantowania naszym klientom najlepszej korelacji cena/jakość w zakresie świadczonych usług.
Pochodzący z byłego Związku Radzieckiego tłumacze naszej firmy doskonale orientują się w zawiłościach tłumaczenia w obrębie trzech bardzo różnych, aczkolwiek spokrewnionych słowiańskich języków - polskiego, rosyjskiego i ukraińskiego. Kreatywnie wykorzystując własną wiedzę i doświadczenie oraz współczesne narzędzia, wspomagające tłumaczenia, tłumacze firmy ROMANÓW potrafią sprostać Państwa oczekiwaniom.
Url http://www.ru-ua.pl
Kategoria Firmy wg branż
Słowa kluczowe native speaker   tłumaczenia   ustne tłumaczenia   język   rosyjski   ukraiński   polski   na rosyjski   na ukraiński   na polski   tłumacze rosyjskiego   tłumacze ukraińskiego
Data dodania Feb 16, 2009
ID linku 189
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

Zastanawiasz się, czy deweloper, od którego chcesz kupić mieszkanie, jest uczciwy? Chcesz, by ktoś z doświadczeniem przejrzał umowę i sprawdził metraż mieszkania? Często realne liczby odbiegają od tych podanych w katalogach, a umowa zawiera nielegalne z punktu widzenia prawa zapiski. W odkryciu tych nieprawidłowości pomogą nasi pracownicy, którzy mają duże doświadczenie i niekiedy żyłkę detektywa!
Kategoria:   Firmy wg branż
Architektura to sztuka, która w najlepszych swych przejawach potrafi wyrazić indywidualizm, wyjątkowość i osobowość kreślarza lub jego kontrahenta. To również sztuka, w której ogromnie istotne są biegłość, doświadczenie i wiedza. Zespół biura projektowego Piotr Majewski MWH Architekci, łączy młodość z doświadczeniem, świeżość spojrzenia z umiejętnościami. Zapewne z tego powodu i ze względu na ścisłą współpracę z indywidualnym klientem ich projekty są wyjątkowe, niekonwencjonalne. A zajmują się zarówno budownictwem mieszkaniowym, użyteczności publicznej, jak i architekturą wnętrz i urbanistyką. Współpracują także stale ze znaczącymi biurami branżowymi. Więcej o firmie na stronie:
Kategoria:   Firmy wg branż
Dom Wnętrze > Architekci
Firma Juro-Trans świadczy usługi w zakresie produkcji wyrobów z drewna, transportu międzynarodowego oraz usług serwisowych pojazdów. Nasza siedziba znajduje się w Kowarach, pod Jelenią Górą. Oferujemy oryginalne oraz trwałe produkty z drewna, w tym meble ogrodowe oraz inne elementy wyposażenia. W naszym zakładzie serwisowym, jaki posiada uprawnienia okręgowej stacji kontroli, wykonujemy wszelkie przeglądy okresowe i powypadkowe oraz kompleksowo naprawiamy samochody. Nasi doświadczeni pracownicy profesjonalnie wykonują wszelkie zlecone im zadania, indywidualnie podchodząc do wymagań Klientów. W celu zdobycia większej ilości informacji o usługach prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy bądź odwiedzenie naszej strony internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
Jubiler Ciesielscy jest firmą rodzinną oraz specjalizuje się w sprzedaży internetowej biżuterii również hurtowo jak i detalicznie. Świadczymy swoim klientom wysokiej klasy usługi jubilerskie. Mamy dwa punkty stacjonarne w Mielcu, gdzie zajmujemy się sprzedażą biżuterii, skupem złota i srebra, a również naprawą biżuterii. Naszą specjalnością jest jednak detaliczna oraz hurtowa sprzedaż wyrobów jubilerskich on-line. Klientom przedsiębiorstwa Jubiler Ciesielscy proponujemy niskie kwoty minimalne zakupu, zaś nabywcy hurtowi zdołają zaopatrywać swoje sklepy po cenach hurtowych. W rozliczeniu odbieramy także złom złota. O wysokiej jakości biżuterii ze sklepu jubilerskiego Ciesielscy Sp.J. świadczą przede wszystkim pochlebne opinie zadowolonych klientów. Wygodne zakupy przez Internet umożliwiają Państwu spokojny wybór odpowiedniego wzoru i bardzo prędką, darmową dostawę. Więcej wiadomości na temat naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
Internet > Sklepy internetowe
Zapraszamy do zaznajomienia się z podażą naszego sklepu, w którym znajdują Państwo wielki typ pojedynczych środków i preparatów upraszczających oczyszczanie organizmu a także pozbycie się zbytecznych kilogramów. Jednym z takich wytworów wspomagających jest paraprotex a także calivita. Powiększają one wydajność używanej diety a także ułatwiają pozbycie się zgubnych toksyn. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo nabyć preparaty wspomagające tego typu działania. Należy do nich calivita i paraprotex. Są to w pełni naturalne środki.
Kategoria:   Firmy wg branż