Katalog Stron WWW

 
 

Firma ROMANÓW - tłumaczenie - rosyjski, ukraiński

Opis Firma ROMANÓW - tłumaczenie - rosyjski, ukraiński Firma oferuje profesjonalne pisemne i ustne tłumaczenia z języka polskiego na język rosyjski i ukraiński oraz odwrotnie. Dążymy do zagwarantowania naszym klientom najlepszej korelacji cena/jakość w zakresie świadczonych usług.
Pochodzący z byłego Związku Radzieckiego tłumacze naszej firmy doskonale orientują się w zawiłościach tłumaczenia w obrębie trzech bardzo różnych, aczkolwiek spokrewnionych słowiańskich języków - polskiego, rosyjskiego i ukraińskiego. Kreatywnie wykorzystując własną wiedzę i doświadczenie oraz współczesne narzędzia, wspomagające tłumaczenia, tłumacze firmy ROMANÓW potrafią sprostać Państwa oczekiwaniom.
Url http://www.ru-ua.pl
Kategoria Firmy wg branż
Słowa kluczowe native speaker   tłumaczenia   ustne tłumaczenia   język   rosyjski   ukraiński   polski   na rosyjski   na ukraiński   na polski   tłumacze rosyjskiego   tłumacze ukraińskiego
Data dodania Feb 16, 2009
ID linku 189
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

Zakład dezynfekcji dezynsekcji i deratyzacji prowadzi swoją działalność na terenie województwa opolskiego od wielu lat. Efektywnie dba o najwyższą jakość proponowanych usług, dzięki czemu posiada na swoim koncie dużo pozytywnych referencji oraz dużą grupę usatysfakcjonowanych ze współpracy klientów. Swoją działalność opiera na umiejętnościach popartych wiedzą z obszaru biologii i chemii. Doświadczony personel zakładu dokłada wszystkich starań, tak aby jak najskuteczniej rozwiązać problem. Bogata wiedza oraz wieloletnia praktyka umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie przy utrzymaniu atrakcyjnej ceny. Specjalizacją zakładu jest dezynfekcja czyli skuteczne usuwanie grzybów, pleśni, przykrych zapachów, dezynsekcja czyli likwidacja szkodliwych owadów, jak też deratyzacja czyli walka z gryzoniami. Więcej dokładnych informacji można odszukać na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
GBG. Rusztowania ? wynajem i sprzedaż. Oferujemy rusztowania budowlane czołowych producentów (Plettac, Layher, Rux, Hunnebeck). Jako najwięksi dostawcy rusztowań w Europie Środkowej oferujemy rusztowania modułowe i szalunki na każde warunki budowlane. Nasze rusztowania łączą ze sobą nowoczesność, funkcjonalność oraz wytrzymałość. Rusztowania fasadowe oraz rusztowania modułowe stanowią świetne rozwiązanie dla budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłu. Oferujemy również montaż rusztowania, wynajem rusztowania i wynajem szalunków.
Kategoria:   Firmy wg branż
Budownictwo > Usługi budowlane
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa

3. korniki

Nasza filozofia opiera się na zintegrowanej metodzie zwalczania szkodników, czyli na fachowej identyfikacji, skutecznej eliminacji i maksymalnym zabezpieczeniu przed ponowna intestacją.

Jeżeli z elementów drewnianych w Państwa domu dobiegają niepokojące odgłosy skrawania lub stukania, koniecznie skontaktujcie się z nami, czas działa na korzyść szkodników.
Kategoria:   Firmy wg branż
Szukasz firmy z branży motoryzacyjnej? Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem firm działających na rynku motoryzacyjnym. Tylko u nas możliwość znalezienia firmy wg miejscowości lub kategorii. Na stronach znajdziesz wizytówki firmy z pełnymi danymi kontaktowymi. Dzięki naszemu serwisowi z łatwością nawiążesz kontakt z interesującą Cię firmą. Zapraszamy
Kategoria:   Firmy wg branż
Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę Grupa Wschodnia, która od 1992 roku proponuje swoje usługi. Specjalizacja nasza to funkcjonalne egzekucje długów. Funkcjonowania które podejmujemy wyróżniają się od standardowego nękania dłużnika wezwaniami do zapłaty. Współpracujemy z grupami operacyjnymi na terenie całej Polski jak i w innych krajach takich jak: Ukraina, Białoruś, Litwa czy Rosja. Przez nieomal dwudziestoletni okres funkcjonowania naszej firmy zgromadziliśmy spore referencje. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Doświadczenie oraz profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko proponować wysoki standard usług, ale również zapewnia efektywność funkcjonowania. W celu kontaktu z naszą firmą prosimy o telefon. Szczegółowe informacje o firmie mieszczą się na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż