Katalog Stron WWW

 
 
Opis Programator USB Wellon Programatory USB do odczytu i programowania pamięci eeprom, eprom, flash. Firma Weilei proponuje takie programatory jak VP998, VP798, AUTO-300 oraz VP598. Proponuejmy VP798 - następca VP596, pozwala na obsługę ponad 36 000 układów i zapewnia wsparcie dla najistotniejszych flashy. Do podanych urządzeń proponujemy adaptery do układów w obudowach sop, plcc, tqfp, bga czy tsop. Zapraszamy do kontaktu.
Url http://www.weilei.pl
Kategoria Produkcja Przemysł > Elektronika
AGD RTV > Naprawa serwis
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Słowa kluczowe programatory   programator usb   weilei   wellon   vp598   vp798   auto-300   tsop   plcc
Data dodania Dec 13, 2016
ID linku 18933
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Produkcja Przemysł > Elektronika

Sprzęt komputerowy lub inna elektronika i elektryka to przedmioty, które znajdują się niemalże wszędzie. Każdy posiada je w domu, a także w pracy, często w hurtowych ilościach. Jak prawidłowo pozbyć się zużytej elektroniki? W jaki sposób dbać przy tym o środowisko i odpowiednio usunąć zepsuty komputer lub gaśnicę?

Firma Dora Plus oferuje recykling i utylizację zużytych sprzętów komputerowych i elektroniki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, firma zapewnia profesjonalne wykonanie usługi, a także odbiór zużytego sprzętu z miejsca pracy lub z domu.

Z każdego sprzętu, który nadaje się już tylko do wyrzucenia, selekcjonuje się takie części, z których można jeszcze pozyskać coś przydatnego. Wówczas sprzęt ten poddaje się recyklingowi. Szkodliwe substancje i materiały są utylizowane w bezpieczny sposób.

Firma Dora Plus oferuje recykling i utylizację nie tylko elektryki i komputerów, ale także gaśnic lub proszku gaśniczego. Ponadto, przydatną usługą jest także demagnetyzacja dysków twardych i nośników danych.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Hurtownia elektryczna Solar jest jedną z największych hurtowni w pod względem sprzedaży produktów elektrotechnicznych w Europie. Posiada odziały w kilkunastu krajach europejskich, Polska centrala znajduje w samym centrum kraju - w Łodzi, gdzie na Klientów czeka ponad 18 000 pozycji asortymentowych dostępnych od ręki. Dodatkowo dzięki nocnej dystrybucji produktów, towary zamówione w Magazynie Centralnym, trafiają następnego dnia do końcowego odbiorcy. Zautomatyzowany system odświeżania zapasów on-line, połączony z regularnymi dostawami do oddziałów Drive-in rozmieszczonych na terenie całej Polski, gwarantują wysoki, zachodnioeuropejski standard obsługi Klienta.Oprócz szerokiej gamy produktów hurtownia elektryczna Solar zapewnia swoim Klientom efektywne zarządzanie stanami magazynowymi. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami produktowymi Solar Plus, Solar Light i Solar Industry.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
iPhone jest sprzętem, który zawiera w sobie bardzo wiele możliwości, których może używać jego posiadacz. Niewielkie wymiary pozwalają na noszenie go zawsze przy sobie. Podstawowymi funkcjami, jakie zawiera iPhone jest telefon komórkowy, platforma rozrywkowa i komunikator w sieci. Jako najpopularniejsze urządzenie na rynku, dorobił się wielu witryn i for internetowych poświęconych jego pracy i nowościom rynkowym. Nowoczesność i funkcjonalność, jakie daje swoim użytkownikom iPhone powoduje, że działalność pewnych społeczności jest oczywista. Odpowiadanie na pytania, oferty i wstawiane artykuły umożliwiają poszerzenie swojej wiedzy w tym jakże szerokim temacie. Na całym świecie istnieje wiele społeczności powstających na forach w internecie, które kontaktują się nieustannie tylko i wyłącznie w dziedzinie iPhone'ów.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Internet > Fora dyskusyjne
Nowość! HPG czyli High Power Grade to producent akumulatorów żelowych VRLA świetnej jakości. High Power Grade Batteries to baterie najwyższej klasy. Mają ogromne pole zastosowania. Jest to sprzęcik bardzo funkcjonalny i użytkowy. SLA to technologia produkcji ogniw, które wewnątrz swojej konstrukcj zawierają skondensowany do postaci żelu substancję elektrolitu. Jego przewagą nad akumulatorem tradycyjnym jest brak konieczności dopełniania elektrolitu, brak jego wycieków oraz większa wytrzymałość na ekstremalne temperatury, uderzenia i wibracje. HPG to sprzęt godny zaufania oraz obdażony wysokim zaufaniem użytkowników. Sprawdza się w każdych, nawet najcięższych warunkach. To klasa sama w sobie wśród akumulatorów SLA.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Firma Rurmet działają na terenie Sochaczewa, to znana firma zajmująca się produkowaniem kompensatorów mieszkowych już od 1994 roku. W spisie produktów/usług spółki znajdują się różne rodzaje , a dodatkowo typy kompensatorów. Firma ma dużą praktykę , a oprócz tego wykwalifikowany personel pracowniczy, dlatego jej towary są bardzo trwale oraz nieprawdopodobnie solidnie, co na 100% gwarantuje ich bardzo długą żywotność.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Elektryczne