Katalog Stron WWW

 
 
Opis Programator USB Wellon Programatory USB do odczytu i programowania pamięci eeprom, eprom, flash. Firma Weilei proponuje takie programatory jak VP998, VP798, AUTO-300 oraz VP598. Proponuejmy VP798 - następca VP596, pozwala na obsługę ponad 36 000 układów i zapewnia wsparcie dla najistotniejszych flashy. Do podanych urządzeń proponujemy adaptery do układów w obudowach sop, plcc, tqfp, bga czy tsop. Zapraszamy do kontaktu.
Url http://www.weilei.pl
Kategoria Produkcja Przemysł > Elektronika
AGD RTV > Naprawa serwis
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Słowa kluczowe programatory   programator usb   weilei   wellon   vp598   vp798   auto-300   tsop   plcc
Data dodania Dec 13, 2016
ID linku 18933
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Produkcja Przemysł > Elektronika

Dość masz już kontaktów z przedsiębiorstwami, które realizowały Twoje zlecenia tylko i wyłącznie wówczas, gdy zgłoszone przez Ciebie zapotrzebowanie przekraczało określoną ilość elementów? Nie chcesz już nigdy więcej dokładać do interesu tylko po to, by móc skorzystać z pomocy takiego przedsiębiorstwa? Jeśli tak- doskonale trafiłeś. W Foxel przyjmiemy każde Twoje zlecenie w zakresie montażu elektronicznego, nawet jeśli będzie ono obejmowało niewielką ilość elementów. Na Twoje życzenie dokonamy także projektu wybranego urządzenia, wykonamy je, a także- napiszemy do niego oprogramowanie. Zatem nie zwlekaj- zostań naszym klientem już dziś.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Programatory USB do odczytu i programowania pamięci eeprom, eprom, flash. Firma Weilei proponuje takie programatory jak VP998, VP798, AUTO-300 oraz VP598. Proponuejmy VP798 - następca VP596, pozwala na obsługę ponad 36 000 układów i zapewnia wsparcie dla najistotniejszych flashy. Do podanych urządzeń proponujemy adaptery do układów w obudowach sop, plcc, tqfp, bga czy tsop. Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
AGD RTV > Naprawa serwis
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Sprzęt komputerowy lub inna elektronika i elektryka to przedmioty, które znajdują się niemalże wszędzie. Każdy posiada je w domu, a także w pracy, często w hurtowych ilościach. Jak prawidłowo pozbyć się zużytej elektroniki? W jaki sposób dbać przy tym o środowisko i odpowiednio usunąć zepsuty komputer lub gaśnicę?

Firma Dora Plus oferuje recykling i utylizację zużytych sprzętów komputerowych i elektroniki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, firma zapewnia profesjonalne wykonanie usługi, a także odbiór zużytego sprzętu z miejsca pracy lub z domu.

Z każdego sprzętu, który nadaje się już tylko do wyrzucenia, selekcjonuje się takie części, z których można jeszcze pozyskać coś przydatnego. Wówczas sprzęt ten poddaje się recyklingowi. Szkodliwe substancje i materiały są utylizowane w bezpieczny sposób.

Firma Dora Plus oferuje recykling i utylizację nie tylko elektryki i komputerów, ale także gaśnic lub proszku gaśniczego. Ponadto, przydatną usługą jest także demagnetyzacja dysków twardych i nośników danych.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Ozonowanie to jedna z najlepszych metod na usunięcie roztocz, grzybów pleśni i innych drobnoustrojów. To także metoda, dzięki której można pozbyć się nieprzyjemnych zapachów np. zapachu dymu papierosowego, zwierzęcych odchodów i wielu innych. Nasze generatory ozonu są w stanie pozbyć się każdego nieprzyjemnego zapachu w bezpieczny sposób. Dzięki naszym generatorom ozonu możliwa jest dezynfekcja każdego miejsca. W szczególności ozonowanie sprzyja osobom mającym alergie, dzięki temu, że usuwają one grzyby i pleśnie, które mogłyby wywołać niepożądane skutki. Zajmujemy się ozonowaniem różnorodnych pomieszczeń oraz obiektów. Ozonowanie to metoda, która najlepiej sprawdza się w przypadku miejsc, w których znajduje się i przemieszcza bardzo wiele osób. Szczególnie do takich miejsc można zaliczyć restauracje, bary, powierzchnie biurowe, szkoły, przedszkola, szpitale i inne pomieszczenia. Z chęcią zajmiemy się także dezynfekcją klimatyzacji i wentylacji, dzięki czemu powietrze zawsze będzie zdrowe i przyjemne.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika
Sklep Prono zajmuje się sprzedażą sprzętu prezentacyjnego oraz komputerowego najwyższej jakości. Naszą główną specjalnością są projektory (NEC, Epson, BenQ, Sanyo, Panasonic, Sony itp.), ekrany projekcyjne i akcesoria oraz notebooki (Toshiba, Asus, Lenovo, itp.).

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą następujących firm: Hitachi,Toshiba, BenQ, NEC, Panasonic, Epson, InFocus, Sanyo. Naszą specjalnością są : projektory Sanyo, Panasonic, Epson, Benq oraz ekrany projekcyjne m.in: ekrany kauber, ekrany projecta, ekrany suprema, rzutniki, notebooki, ekrany, zasilacze, produkty rtv, i uchwyty do projektorów. Nowością w naszej ofercie są tablice interaktywne oraz wizualizery. Oprócz szerokiej gamy asortymentu urządzeń wizualnych i projekcyjnych oferujemy również usługi w zakresie doradztwa, wyposażenia, dostarczenia, wynajęcia oraz instalacji systemów audiowizualnych i projekcyjnych.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Elektronika