Katalog Stron WWW

 
 

Kwiaciarnia flores Chełm

Opis Kwiaciarnia flores Chełm Prowadzimy sprzedaż kwiatów ciętych i doniczkowych, bukietów , wieńców, wiązanek kompozycji z roślin zielonych i sztucznych. Uzupełnieniem asortymentu są donice, nawozy, świece, kadzidła, olejki oraz duży wybór upominków. Chętnie służymy radą dotyczącą upraw roślin doniczkowych
Na życzenie klienta dowozimy kwiaty pod wskazany adres na terenie Chełma i okolic
Url http://kwiaciarniaflores.ayz.pl
Kategoria Firmy wg branż
Rośliny Zwierzęta
Słowa kluczowe Kwiaciarnia   Chełm   Kwiaty   bukiety   wiązanki   wieńce   Lubelskie
Data dodania Feb 16, 2009
ID linku 191
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

Utraciłeś bliską Ci osobę i czeka Cię zorganizowanie pogrzebu w najbliższym okresie? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z prac profesjonalnej firmy pogrzebowej, która od wielu lat realizuje fachowe prace w zakresie zagwarantowania wyjątkowej oprawy ceremonii pogrzebowej. Dzięki wieloletniej praktyce nasi wykwalifikowani pracownicy, przeszkoleni w dziedzinie tanatokosmetyki, toalety pośmiertnej oraz tanatologii ogólnej pomogą w godnej i uroczystej organizacji pogrzebu. Dysponujemy czterema oddziałami w Warszawie, czterema biurami z zapleczami technicznymi, dwiema chłodniami oraz dwiema izbami pogrzebowymi. Właściwa organizacja pozwala nam na solidne i terminowe realizowanie zleceń w życzliwej i serdecznej atmosferze. Wszystkie osoby zaciekawione szczegółami oferty zapraszamy na stronę internetową przedsiębiorstwa.
Kategoria:   Firmy wg branż
Firmy wg branż > Transport
Paganini - transport, spedycja, logistyka. Firma z ponad 10-cio letnim doświadczeniem na rynku transportu towarów. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy, magazynowanie oraz dystrybucję. Nasze kompleksowe usługi obejmują transport, spedycję, rozładunek i przechowanie towaru w odpowiednich warunkach. Obecnie dokładamy starań, aby przy utrzymaniu standardu wykonywania powierzonych nam przedsięwzięć logistycznych obniżać koszty rzeczywiste, a co za tym idzie, poprawiać efektywność. Jesteśmy w stanie w ciągu 48h dotrzeć z powierzonym nam transportem do każdego miejsca w Europie. Stawiamy ogromny nacisk na terminowość, niezawodność oraz pełen profesjonalizm naszych kierowców. Podejmujemy również trudne i wymagające zlecenia.
Doskonale sprawdzamy się w realizacjach wymagających doskonałego planowania i wykwalifikowanych pracowników. W relacjach klient-wykonawca ważny jest dla nas wspólny rozwój i wspólnie osiągnięte korzyści.
Paganini - ładunki obsługujemy koncertowo.
Kategoria:   Firmy wg branż
W naszej ofercie znajda Państwo najpiękniejsze zdjęcia ślubne warszawa, zdjęcia, które uwiecznią wyjątkowy dzień Waszego życia. Fotografia ślubna warszawa to kreatywność i doświadczenie zawodowych fotografików, którzy uchwycić każdy gest, każde spojrzenie, by ulotne z pozoru chwile stały się wieczne. Tworzymy reportaże z przygotowań do ślubu, ceremonii oraz przyjęcia weselnego jak również zdjęcia plenerowe.
Kategoria:   Firmy wg branż
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Trans-Active, które znajduje się w Rybniku. Zajmujemy się krajowym i międzynarodowym przewozem drogowym, a także spedycją. Wszelkie usługi wykonujemy sprawnymi samochodami dostawczymi o dopuszczalnej ładowności do 3,5 tony. Gwarantujemy bezpieczne transportowanie przeróżnych towarów, takich jak meble, urządzenia RTV oraz AGD, materiały budowlane, kruszywa oraz inne towary drobnicowe oraz wielkogabarytowe. Aby zaświadczać usługi ściśle z obowiązującymi przepisami Mamy niezbędne licencje oraz zezwolenia. Z naszych usług korzysta wiele firm, instytucji i Klientów prywatnych z całej Polski. Więcej szczegółów i cała oferta zostały opisane na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
Mamy przyjemność zaprezentować firmę Hydromor z siedzibą w Gdyni. Od 1989 roku specjalizujemy się w pracach i robotach podwodnych. Oferujemy: cięcie i spawanie podwodne metali, betonowanie, układanie kabli i rurociągów, uszczelnianie nabrzeży oraz inne. Posiadamy uprawnienia rzeczoznawców w zakresie robót podwodnych. Na wykonane prace podwodne wystawiamy atesty nurkowe. Zapewniamy fachowe doradztwo, a także terminowe realizacje powierzonych zleceń. Dodatkowo liczyć mogą Państwo na atrakcyjną ofertę oraz indywidualne podejście do konkretnego zamówienia, co zezwala dopasować ofertę do konkretnych zapotrzebowań i możliwości. Osoby zainteresowane szczegółowymi wiadomościami na temat działalności firmy i oferty zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branż
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie