Katalog Stron WWW

 
 
Opis regalit.pl Prowadzisz magazyn i dobrze wiesz, że regały, na których trzymasz towar muszą być trwałe, wytrzymałe i odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych? Chcesz kupić takie produkty? Znajdziesz je w naszej ofercie. Mamy spory wybór i pomożemy Ci dobrać regał spełniający Twoje oczekiwania. Posiadamy między innym regały półkowe, wspornikowe i paletowe.
Url http://regalit.pl
Kategoria Firmy wg branż > Regały
Słowa kluczowe regały magazynowe   regały biurowe   meble socjalne
Data dodania Jun 17, 2017
ID linku 19282
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Regały

Firma Consiglio International jest producentem mebli metalowych w tym szaf i regałów metalowych, szaf na broń. Specjalizujemy się również w produkcji wyrobów metalowych z blach zimnowalcowanych, rur cienkościennych oraz profili czarnych, a także stali nierdzewnej, aluminium oraz chromu-niklu. Historia naszej firmy sięga roku 1989. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzin na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Regały
Dom Wnętrze > Meble
Systemy składowania towaru w pomieszczeniach magazynowych wymagają zastosowania mebli magazynowych odpowiedniej jakości, wytrzymujących duże i stałe przeciążenia. Indywidualnie konstruowane regały paletowe cechuje odpowiedni stopień bezpieczeństwa przez długi czas. Jesteśmy wiodącą firmą specjalizującą się w produkcji regałów paletowych, paleciaków, wózków widłowych i innych rozwiązań technologicznych skierowanych do firm magazynujących wszelkie produkty. Profesjonalne wózki paletowe i widłowe kompatybilne z systemami magazynowymi produkowane są przy użyciu markowych części i podzespołów. Gwarantujemy także pełny serwis do sprzedawanych wózków widłowych oraz innych urządzeń mechanicznych. Szczegółowa informacja handlowa znajduje się na stronie internetowej, gdzie znajdą Państwo także dane kontaktowe.
Kategoria:   Firmy wg branż > Regały
Firmy wg branż > Wyposażenie sklepów
Specjalizujemy się w produkcji trwałych, odpornych, bezpiecznych stojaków reklamowych o stabilnej konstrukcji. Są to produkty przeznaczone do użytku w sklepach oraz innych miejscach użyteczności publicznej. Zakres naszych działań obejmuje m.in. gięcie drutów, cięcie i gięcie blach, gięcie rur i profili oraz spawanie i malowanie proszkowe gotowych produktów. Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań i najnowocześniejszych maszyn, które pozwalają nam na wierne powielanie elementów, z których jesteśmy w stanie zrobić serię identycznych produktów. Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony personel, dzięki czemu możemy oferować wysoki standard obsługi. Na zamówienie klienta możemy wykonać produkty uniwersalne bądź o sprecyzowanych przez niego parametrach technicznych. Gwarantujemy, że zlecenie zostanie wykonane w ustalonym terminie i zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez klienta. W naszym katalogu produktów można znaleźć takie artykuły jak: stojaki reklamowe, standy multimedialne, regały przykasowe czy podajniki multimedialne. Warto jeszcze dodać, że proponowane przez nas ceny są jednymi z najatrakcyjniejszych na rynku.
Kategoria:   Firmy wg branż > Regały
Firmy wg branż > Handel
Prowadzisz magazyn i dobrze wiesz, że regały, na których trzymasz towar muszą być trwałe, wytrzymałe i odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych? Chcesz kupić takie produkty? Znajdziesz je w naszej ofercie. Mamy spory wybór i pomożemy Ci dobrać regał spełniający Twoje oczekiwania. Posiadamy między innym regały półkowe, wspornikowe i paletowe.
Kategoria:   Firmy wg branż > Regały
Trudnimy się dystrybucją mebli stalowych do biur, warsztatów, stołówek, narzędziowni. Realizujemy zamówienia zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Zajmujemy się również projektowaniem zabudowy pomieszczeń w ergonomiczny i praktyczny sposób, wykorzystując meble z naszego asortymentu. W naszej ofercie oprócz metalowych mebli mogą państwo odnaleźć sejfy, które stanowią perfekcyjny sposób zabezpieczenia dobytku, ważnych dokumentów, regały do warsztatów, biur i zakładów produkcyjnych, wózki do transportu palet. W skład naszych usług wchodzi także spedycja i montaż zamówionych produktów u klienta w dowolnym miejscu Polski. Nasza firma osiągnęła znaczącą pozycję na rynku, z powodu wysokiej jakości produktów. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców wyposażenia biurowego w kraju. Zaufało nam już bardzo wielu klientów. Bogatą ofertą staramy się dogodzić każdemu.
Kategoria:   Firmy wg branż > Regały