Katalog Stron WWW

 
 

REMONTY, USŁUGI BUDOWLANE

Opis REMONTY, USŁUGI BUDOWLANE Firma działa na rynku od 1988 roku. Od tego czasu wykonaliśmy szereg inwestycji na terenie kraju i za granicą. Usługi wykonujemy solidnie i terminowo. Nasza oferta jest bardzo szeroka i skierowana do wymagających klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: usługi budowlane,doradztwo techniczne, kosztorysy budowlane, remonty mieszkań, domów, sklepów, pomieszczeń biurowych.
Url http://www.sk-construction.pl
Kategoria Budownictwo
Dom Wnętrze
Firmy wg branż
Słowa kluczowe Remonty   kosztorysy   remont   Warszawa   usługi budowlane   hydraulika   malowanie   tapetowanie   wykańczanie wnętrz   Warszawa   panele ścienne i podłogowe   elektryka   ścianki gipsowe   sufity podwieszane   terakota   glazura
Data dodania Feb 16, 2009
ID linku 193
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

Firma specjalizująca się w sprzedaży używanych maszyny budowlanejak również części zamiennych pochodzących z rozebranychkoparki części, ładowarki części oraz spycharek. Oferuje również elementy hydaruliki siłowej, a w szczególności są to: pompy główne, silniki jazdy i obrotu, siłowniki hydrauliczne, zawory i rozdzielacze.
Kategoria:   Budownictwo
Firmy wg branż > Maszyny
InvestiCity to firma deweloperska i projektowa. W ofercie sprzedaży firma posiada nowe mieszkania, apartamenty, domy wolnostojące i szeregowe w stanie deweloperskim lub wykończone pod klucz. Dotychczasowe inwestycje cieszą się dużym uznaniem u klientów zarówno pod względem projektu, lokalizacji oraz ceny. Do zakresu działalności firmy należy wyszukiwanie atrakcyjnych terenów pod zabudowę, przygotowanie dokumentacji, uzyskanie niezbędnych pozwoleń oraz realizacja pełnego procesu budowlanego.
Kategoria:   Budownictwo
Firmy wg branż > Nieruchomości
Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, dla której celem głównym jest forma przeprowadzanych usług. Nasza firma powstała w 1957 roku i od początku istnienia funkcjonuje w dziedzinie geologicznej. Proponujemy Państwu badania polowe (wiercenia, sondowania, badania specjalistyczne), badania laboratoryjne (cech fizycznych gruntu, cech mechanicznych i inne), oprogramowanie oraz opracowanie dokumentacji geologiczno - inżynierskich, hydrogeologicznych, opinii geotechnicznych oraz dokumentacji badań podłoża gruntowego.Do wszystkich prac używamy własnego, specjalistycznego oraz nowoczesnego sprzętu. Dobra komunikacja to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszystkich szczegółów osobiście, telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat firmy i jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo
Firma ART STONE & TILE istnieje na rynku budowlanym od 30 lat i specjalizujemy się w usługach z zakresu wykonawstwa robót kamieniarskich i płytkarskich. Współpracujemy z renomowanym biurem projektowo-konstrukcyjnym. Realizujemy wyjątkowe pomysły architektoniczne, związane z wykończeniem domów i ogrodów. Jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta naszych klientów. W każdą wykonywaną pracę wkłady wiele pracy tak aby klient był w pełni usatysfakcjonowany. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:   Budownictwo
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo Roboty ziemne Marek Brzeziński z siedzibą w Karczewie. Położenie naszej firmy determinuje obsługiwany przez nas teren w obszarze województwa mazowieckiego. Zdołamy jednak podjąć się zadań na terytorium całego kraju. Dostarczamy we wskazane miejsce koparki i ładowarki wraz z obsługującym je operatorem. Załadujemy oraz rozładujemy wszelkie towary- kruszywa, materiały budowlane, a nawet ciężkie maszyny budowlane i rolnicze. Starannie, dokładnie i w krótkim czasie wykonamy nasypy, wykopy i wszelakie inne prace ziemne przy użyciu niezawodnego sprzętu. Nasze doświadczenie zapewnia najwyższy standard świadczonych przez nas usług. Po dokładniejsze informacje zapraszamy na nasza stronę internetową.
Kategoria:   Budownictwo