Katalog Stron WWW

 
 

REMONTY, USŁUGI BUDOWLANE

Opis REMONTY, USŁUGI BUDOWLANE Firma działa na rynku od 1988 roku. Od tego czasu wykonaliśmy szereg inwestycji na terenie kraju i za granicą. Usługi wykonujemy solidnie i terminowo. Nasza oferta jest bardzo szeroka i skierowana do wymagających klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: usługi budowlane,doradztwo techniczne, kosztorysy budowlane, remonty mieszkań, domów, sklepów, pomieszczeń biurowych.
Url http://www.sk-construction.pl
Kategoria Budownictwo
Dom Wnętrze
Firmy wg branż
Słowa kluczowe Remonty   kosztorysy   remont   Warszawa   usługi budowlane   hydraulika   malowanie   tapetowanie   wykańczanie wnętrz   Warszawa   panele ścienne i podłogowe   elektryka   ścianki gipsowe   sufity podwieszane   terakota   glazura
Data dodania Feb 16, 2009
ID linku 193
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

Misja

Firma "Twardowski" realizuje nowoczesne rozwiązania dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. W zależności od potrzeb Klientów, dostarczamy koncepcję i nowoczesne rozwiązanie technologiczne oraz sprzęt i materiały eksploatacyjne stworzone wg najlepszych technologii światowych. Oferujemy szeroki zakres usług, które obejmują doradztwo, pomiar, konsultacje, wdrożenia i szkolenia, integrację systemów elektronicznych oraz serwis i wsparcie techniczne. Swoim pracownikom zapewniamy stabilną,interesującą pracę i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez różnorakie szkolenia.


Wizja

Kompetencja oparta na wiedzy, specjalizacja, kompleksowość i jakość usług oraz sprzętu stawia nas w czołówce firm produkujących bramy garażowe i przemysłowe w Polsce . Poprzez ciągłe przestrzeganie najwyższych standardów nasze produkty są synonimem komfortu, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia w domu i w pracy.


Gdzie działamy

Dzięki rozwiniętej sieci sprzedaży nasze wyroby znajdziecie Państwo w każdym zakątku naszego kraju. Eksport naszych wyrobów obejmuje kraje takie jak: Słowacja, Czechy, Austria, Ukraina, Francja, Niemcy.

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów dla domu jak i dla przemysłu.
Chcemy aby nasze produkty kojarzyły się na rynku z wysoką jakością oraz funkcjonalnością.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Drzwi
Firmy wg branż
Prezentujemy Państwu ofertę przygotowaną przez pracowników Zakładu Produkcyjno- Usługowego Michała Dziedzica, który mieści się w Bydgoszczy. Pomimo lokalizacji w tym mieście, nie sprowadzamy swej aktywności wyłącznie do najbliższej okolicy- wręcz na odwrót, z naszych usług można skorzystać na terenie całego kraju. Modernizujemy i ochraniamy konstrukcje żelbetowe a także impregnujemy i uszczelniamy powierzchnie mostów i wiaduktów. Zajmujemy się również fabrykacją, montażem i remontowaniem posadzek z żywic sztucznych i ich kompozytów. Dzięki dużemu doświadczeniu potrafimy poradzić Kontrahentowi, jaka podłoga najlepiej spełni jego oczekiwania. Skrupulatnie kooperujemy z najważniejszymi ogólnoświatowymi fabrykantami budulców, co gwarantuje najwyższą jakość. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Materiały budowlane
Nowoczesne markizy wykonane z najlepszych i najciekawszych wzorniczo tkanin na rynku dodają blasku i doskonale komponują się z elewacją budynku, a ich sprawdzona konstrukcja zapewnia wieloletnią bezproblemową obsługę. Zapraszamy do firmy Monolith - markizy jak malowane. Rolety zewnętrzne dopasujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań, komponując je kolorystycznie i konstrukcyjnie z charakterem budynku. Szerokie spektrum rozwiązań technicznych umożliwia skorzystanie zarówno z prostych mechanizmów ręcznych, jak i złożonych z napędem elektrycznym.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Okna
Strona na temat nowoczesnych meblach włoskich. zajrzyjcie do nas i przejrzyjcie naszą galerię, jaką z całą starannością komponujemy dla Was. Robimy wszystko, by zawierała ona wyłącznie produkty wysokiej klasy asortymentu ekskluzywnych mebli włoskich. Robimy to, aby proponować najciekawsze wzory pojawiających się na rynku produktów. Oferujemy ekskluzywne meble włoskie stworzone przez uznane włoskie pracownie, a zatem połączenie solidności z niebywałą dbałością o detale. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu uda nam się trafić w oczekiwania najbardziej wymagających gości.
Kategoria:   Budownictwo
Dom Wnętrze > Meble
Dom Wnętrze > Meble do sypialni
Oczyszczalnie ścieków - serwis poświęcony tematyce ochrony środowiska. Dowiesz się tutaj między innymi o przydomowych oczyszczalniach ścieków i oczyszczalniach biologicznych. Pomożemy Ci poznać zagadnienia związane z tym tematem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem i polecanymi ofertami.
Troska o środowisko naturalnie jest obecnie tematem numer jeden, zatem pragniemy zachęcić Państwa, poprzez niniejszy serwis, do zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami zapobiegania jego degradacji. Jednym z coraz popularniejszych sposobów ochrony środowiska jest budowa ekologicznych oczyszczalni ścieków.
Oczyszczalnia jest zbiorem urządzeń neutralizujących zanieczyszczenia. Najpopularniejszymi typami oczyszczalni ścieków są obecnie oczyszczalnie przydomowe oraz biologiczne. Szczegółową specyfikację znajdą Państwo w zakładce ”oczyszczalnie”. Gorąco zachęcamy by zapoznać się z publikowanymi tam informacjami. Oczyszczalnia ścieków jest bowiem inwestycją w przyszłość nie tylko własną, ale i następnych pokoleń.
Kategoria:   Budownictwo