Katalog Stron WWW

 
 

REMONTY, USŁUGI BUDOWLANE

Opis REMONTY, USŁUGI BUDOWLANE Firma działa na rynku od 1988 roku. Od tego czasu wykonaliśmy szereg inwestycji na terenie kraju i za granicą. Usługi wykonujemy solidnie i terminowo. Nasza oferta jest bardzo szeroka i skierowana do wymagających klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: usługi budowlane,doradztwo techniczne, kosztorysy budowlane, remonty mieszkań, domów, sklepów, pomieszczeń biurowych.
Url http://www.sk-construction.pl
Kategoria Budownictwo
Dom Wnętrze
Firmy wg branż
Słowa kluczowe Remonty   kosztorysy   remont   Warszawa   usługi budowlane   hydraulika   malowanie   tapetowanie   wykańczanie wnętrz   Warszawa   panele ścienne i podłogowe   elektryka   ścianki gipsowe   sufity podwieszane   terakota   glazura
Data dodania Feb 16, 2009
ID linku 193
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

Zredagowana w przystępny sposób – konkretna, wartościowa, przejrzysta. Zawiera szereg informacji z zakresu hydrauliki, a w szczególności wiadomości o odwodnieniach liniowych łazienek. WWW.odwodnienieliniowe.com to strona internetowa dla wszystkich zainteresowanych systemami odprowadzania wody z łazienki. Zredagowana w przystępny sposób – konkretna, wartościowa, przejrzysta. Zawiera szereg informacji z zakresu hydrauliki, a w szczególności wiadomości o odwodnieniach liniowych łazienek. WWW.odwodnienieliniowe.com to strona internetowa dla wszystkich zainteresowanych systemami odprowadzania wody z łazienki.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Nasza firma zajmuje się remontami. Działamy na terenie Warszawy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Posiadamy wysokie standardy pracy. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i fachowo. Oferujemy usługi z zakresu aranżacji wnętrz, remontów mieszkań, domów, budynków czy biur. Dostosowujemy swoje usługi do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Remonty
Żywice poliestrowe to specyficzne tworzywo produkowane w oparciu o bazę składników naturalnych w połączeniu z różnego rodzaju poliestrami. Jest to grupa żywic tak zwanych syntetycznych. Żywice poliestrowe to także doskonały kompozyt. Charakteryzują się one bowiem dużą wytrzymałością, sztywnością. Są one trudniej topliwe i bardzo twarde, dlatego też stanowią bardzo użyteczny składnik takich produktów jak: kity, szpachle, kleje, mieszanki do tworzenia wytłoczek oraz do produkcji elementów różnego rodzaju galanterii.
Nasza firma oferuje Państwu właśnie tego typu produkty: trwałe, najwyższej jakości oraz o bardzo różnorodnym zastosowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Budownictwo
Chcesz się zapoznać z bogatą ofertą, dotyczącą zastosowania w budownictwie wełny mineralnej jako produktu izolującego, jej właściwościami, cennikiem oraz firmami zajmującymi się produkcją? Wejdź na nasza stronę. Tu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania dotyczące wełny mineralnej! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:   Budownictwo
Najpiękniejsze oświetlenie w Twoim domu.
Opis: Jeśli ktoś potrzebuje akurat lampy do swojego domu to sklep LampyDeluxe jest dla niego bardzo interesującą propozycją, ponieważ ma do zaproponowania o wiele więcej, niż tylko ogromny wybór produktów. Można tutaj przede wszystkim znaleźć wiele interesujących oraz praktycznych informacji na temat odpowiedniego wyboru oraz obsługi źródeł światła w swoim domu ? jest to naturalnie bardzo ważne, bo w tej kwestii bardzo łatwo jest podjąć błędną decyzję. Jeśli więc kogoś interesuje rzeczywiście przemyślany zakup którego nie będzie musiał żałować, to ten sklep bez wątpienia jest dla niego idealnym miejscem.
Kategoria:   Budownictwo