Katalog Stron WWW

 
 

REMONTY, USŁUGI BUDOWLANE

Opis REMONTY, USŁUGI BUDOWLANE Firma działa na rynku od 1988 roku. Od tego czasu wykonaliśmy szereg inwestycji na terenie kraju i za granicą. Usługi wykonujemy solidnie i terminowo. Nasza oferta jest bardzo szeroka i skierowana do wymagających klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: usługi budowlane,doradztwo techniczne, kosztorysy budowlane, remonty mieszkań, domów, sklepów, pomieszczeń biurowych.
Url http://www.sk-construction.pl
Kategoria Budownictwo
Dom Wnętrze
Firmy wg branż
Słowa kluczowe Remonty   kosztorysy   remont   Warszawa   usługi budowlane   hydraulika   malowanie   tapetowanie   wykańczanie wnętrz   Warszawa   panele ścienne i podłogowe   elektryka   ścianki gipsowe   sufity podwieszane   terakota   glazura
Data dodania Feb 16, 2009
ID linku 193
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

Firma "Dom z Bieszczad" jest firmą o wieloletnich tradycjach rodzinnych. Specjalizujemy się w produkcji i montażu jednorodzinnych domów z bali drewnianych. Celem firmy jest zaspokojenie oczekiwań klienta zarówno w zakresie jakości wykonania, solidności montażu jak i estetyki obiektu. W swojej ofercie posiadamy ok. 150 projektów domów drewnianych, które to mamy przyjemność i zaszczyt przedstawić Państwu na naszej stronie internetowej. Całoroczne domy drewniane są realizowane przez nas również z projektów dostarczonych nam przez inwestora. Ponadto wykonujemy adaptację projektów domów z technologii murowanej do naszej technologi tj. drewnianych domów z bali.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Projekty domów
Nasza firma działa na rynku Polski północno-wschodniej już od roku 2003. DOMAX-BIS jest wysoko wyspecjalizowaną firmą w takiej dziedzinie, jak pokrycia dachowe i materiały wykończeniowe potrzebne do budowy i remontu domu. Jesteśmy dystrybutorem dachówek, blach dachowych i akcesoriów na dachy takich firm, jak Creaton, Bras, Ruppceramika czy Pruszyński. Nieodzownym elementem każdego dachy są również systemy odprowadzania wody deszczowej. Jako lokalne centrum dystrybucji firmy Plannja, światowego lidera w tej dziedzinie, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom produkty najwyższej jakości i po przystępnych cenach.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Materiały budowlane
Klimatyzacja Poznań - specjalizujemy się w sprzedaży, montażu oraz serwisie: klimatyzatorów,rekuperatorów ,komór chłodniczych, mroźniczych oraz urządzeń klimatyzacji precyzyjnej, instalacji wentylacyjnych we wszystkich pomieszczeniach użyteczności publicznej.Naszym priorytetem jest dostarczanie naszym Klientom profesjonalnych usług w postaci doboru, montażu oraz sprzedaży sprzętu klimatyzacyjnego, który spełni państwa oczekiwania, który nie zawiedzie, który będzie bezpieczny i jednocześnie wydajny.
Kategoria:   Budownictwo
Planujesz inwestycję budowlaną? A może pragniesz doprowadzić kanalizację do Twojej działki, albo potrzebujesz usunięcia azbestu? Doskonale trafiłeś! Przedsiębiorstwo Bogdana Tarnawy z Bielska- Białej pomoże Ci wyjść z każdej budowlanej opresji. Dzięki sporemu doświadczeniu doskonale radzimy sobie zarówno z realizacjami dla branży mieszkaniowej, jak i z tymi przeznaczonymi dla przemysłu. Docieplamy oraz przebudowujemy hale przemysłowe, w szczególności wiele uwagi poświęcając ich dachom, remontujemy fasady i wnętrza magazynów, stawiamy osiedla mieszkaniowe pod inwestycje oraz pojedyncze domy. mamy możliwość skonstruować węzeł cieplny, położyć posadzkę przemysłową oraz przeprowadzić wszystkie prace antykorozyjne. Montujemy też różnego rodzaju izolacje- od ciepłochronnych oraz zimnochronnych po akustyczne. Zapraszamy na naszą stronę internetową po dokładniejsze informacje.
Kategoria:   Budownictwo
Jesteśmy ambitnym zespołem inżynierów budownictwa. Prowadzi działalność polegającą na profesjonalnej i wszechstronnej obsłudze w zakresie projektowania i doradztwa. Przygotowujemy koncepcję instalacji. Wykonujemy projekty budowlane, przetargowe i wykonawcze instalacji teletechnicznych i elektrycznych. Wykonujemy pełną dokumentację projektowo-kosztorysową oraz wymagane Prawem Budowlanym uzgodnienia. Posiadamy niezbędne uprawnienia. Świadczymy usługi w zakresie sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikatów energetycznych) dla większości obiektów budowlanych. Prowadzimy nadzory. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Budownictwo > Projekty domów