Katalog Stron WWW

 
 
Opis Wyroby spożywcze od rolnika Kupowane w warszawskich supermarketach produkty spożywcze bardzo często są chemicznie przetworzone, a w swoim składzie posiadają wspomagacze smaku. Dzieje się tak ponieważ produkty spożywcze przetworzone chemicznie ładniej się prezentują na sklepowych półkach, ich ceny są niższe, kolory bardziej wyraziste, a także dłużej utrzymują świeżość. Są one jednak niezdrowe dla naszego organizmu. Z kolei produkty spożywcze naturalne, które posiadają wiele witamin i substancji odżywczych wartościowych dla naszego organizmu są dostępne w sklepie internetowym ugospodarza.pl. Produkty te pochodzą wprost od polskich rolników.
Url http://ugospodarza.pl
Kategoria Zakupy Online > Zdrowa żywność
Zakupy Online > Sklepy internetowe
Słowa kluczowe sklep ze zdrowa żywnością   ekologiczna żywność   zdrowa żywność   produkty od rolników  
Data dodania Aug 8, 2017
ID linku 19365
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zakupy Online > Zdrowa żywność

Zdrowa żywność | Żywność ekologiczna | Produkty bezglutenowe, Delikatesy ekologiczne i Sklep internetowy. Jesteśmy nową firmą na polskim rynku, która proponuje w swojej ofercie produkty (żywność) zdrowe i ekologiczne takie jak: nabiał, wędliny, pieczywo, warzywa, owoce, środki czystości i kosmetyki naturalne, produkty bezglutenowe. Nasze produkty pochodzą z upraw ekologicznych i posiadają certyfikaty zgodności. W październiku 2009 uruchamiamy pierwszy sklep w Warszawie FREE DELIKATESY przy ul. Puławskiej 17 w Galerii Europlex. Polscy konsumenci w coraz większym stopniu są zainteresowani nabywaniem produktów spożywczych najwyższej jakości (bez gmo, tzw zdrowej żywności), bezpiecznych dla zdrowia, bez środków konserwujących i pozostałości pestycydów, produkowanych metodami nie naruszającymi równowagi środowiska przyrodniczego. To właśnie proponujemy w naszym sklepie inetrnetowym i Delikatetesach ekologicznych w Warszawie.
Kategoria:   Zakupy Online > Zdrowa żywność
Herbatkowo - YERBA MATE. Jeżeli chcesz skosztować yerba mate silueta, Pajarito czy Rosamonte. Bombilla i tykwa to niezbędne akcesoria do rozkoszowania się smakiem wyśmienitych herbat. Firma nasza zajmuje się sprzedażą wysyłkową yerba mate oraz wszelkich związanych z nią akcesoriów. Produkty, które sprzedajemy są dopuszczone do obrotu w krajach Unii Europejskiej. Yerba mate sprzedawana przez nas ma zawsze odpowiednio długi termin przydatności do spożycia. Współpracujemy z największymi dostawcami najbardziej znanych marek.
Kategoria:   Zakupy Online > Zdrowa żywność
Katolicka organizacja dobroczynna pożytku publicznego Towarzystwo pomocy im. Świętego Brata Alberta z Katowic udziela każdego koniecznego wsparcia wszelkiej osobie bezdomnej i ubogiej. Będący w potrzebie mogą tutaj otrzymać schronienie, pożywienie, ubrania, bieliznę i obuwie. Pracownicy wspomogą ich w ciężkich sytuacjach życiowych, pomogą odtwarzać więzi rodzinne, uwolnić się od uzależnień, jak również załatwić wszelkie sprawy formalne i administracyjne. Placówka współpracuje z Kościołem Katolickim, w związku z tym zapewnia także wsparcie duchowe, którego udzielają duchowni i klerycy. Prowadzimy trening społeczny dla naszych pensjonariuszy- uczymy dbania o higienę, porządku, organizujemy wspólne wyjścia oraz pielgrzymki, jak również pomagamy odnaleźć pracę. Dodatkowe informacje mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Zakupy Online > Zdrowa żywność
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Nestle to dynamicznie rozwijająca się firma, dla której celem głównym jest satysfakcja każdego klienta. Przedsiębiorstwo pragnie dawać nabywcom artykuły najwyższej jakości, oraz także być ich wiarygodnym partnerem w odżywianiu, dzieląc się wiedzą, która ułatwia prawidłowe komponowanie codziennej diety. W tym celu firma przyjęła strategię Nutrition, Health and Wellness, innymi słowy dbanie o prawidłowe żywienie, zdrowie i dobre samopoczucie nabywców. Jest ona odpowiedzią na zmieniające się potrzeby konsumentów, którzy stając się coraz bardziej świadomi swoich potrzeb, poszukują produktów nie tylko pysznych, ale też dostarczających niezbędnych dla zdrowia składników odżywczych. Zatrudniamy wyłącznie odpowiedzialnych pracowników, więc z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek zadowolonych nabywców. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Zakupy Online > Zdrowa żywność
Produkcja Przemysł
Sklep z produktami z aloesu, przyśpieszają odchudzanie i wspomagają zdrową dietę. Kosmetyki obojętne dla alergików, oraz inne produkty z aloesem utrzymujące zdrowie i urodę w świetnej formie firmy Forever Living. Forever Living Products jest największym na świecie plantatorem Aloesu, a także jednym z najbardziej liczących się wytwórców i sprzedawców różnych produktów uzyskanych z tej niezwykłej rośliny.
Kategoria:   Zakupy Online > Zdrowa żywność
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna