Katalog Stron WWW

 
 
Opis Bracia Darscy - dodatki florystyczne Produkowanie rozmaitych artykułów z tworzyw sztucznych to specjalność warszawskiej firmy Bracia Darscy od wielu lat. Firma stawia na dynamiczny rozwój, rozbudowując asortyment o nowe produkty i usługi. Obecnie oferta obejmuje m.in. artykuły florystyczne, oczy i nosy do zabawek, przyssawki, modele szybowców do składania, karmniki dla ptaków itd. Firma Bracia Darscy realizuje również specjalne zamówienia firm na wyroby z tworzyw sztucznych, zajmuje się także nadrukami reklamowymi na różnych artykułach.
Url http://www.bracia-darscy.com.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Słowa kluczowe akcesoria florystyczne   artykuły florystyczne   dodatki florystyczne   karmnik dla ptaków   oczy do zabawek   produkcja artykułów z tworzyw sztucznych   przyssawki   fiolki florystyczne   oczy do maskotek pluszowych
Data dodania Oct 10, 2017
ID linku 19423
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne

Przedstawiamy Państwu ofertę Zakładów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Terplast z główną lokalizacją w Sieradzu. Od 1984 roku z powodzeniem specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Podstawowym produktem firmy Terplast są rolnicze sznurki polipropylenowe. Produkt ten wyróżnia się wysoką wytrzymałością na zrywanie i jest przyjazny dla otoczenia. Jesteśmy właścicielem marki Terplast i Chemitex. Nasza oferta obejmuje również sznurek pakowy, ogrodniczy, AGD, sznurek do żywności, taśmy PP a także urządzenia i akcesoria do łączenia taśm. Z przyjemnością zachęcamy do obejrzenia strony internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Produkcja Przemysł
Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Utz Group, globalny koncern zajmujący się wytwarzaniem przeróżnych akcesoriów plastikowych, służących do przechowywania i transportu. W swoim asortymencie firma oferuje między innymi palety, skrzynio-palety, najróżniejsze modele pojemników a także wózki transportowe, walizki, tacki i wiele innych produktów. Produkty tej marki odznaczają się wysoką jakością i pierwszorzędną solidnością, a także niską ceną. Wszystko to sprawia, że propozycja Utz Group po prostu nie ma sobie równych! Więcej szczegółowych danych na jej temat odnajdą Państwo na stronie internetowej
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne

3. Graftex

Graftex jest przedstawicielem handlowym wyrobów przemysłowych - uszczelek, szczeliw, pierścieni uszczelniających, termoizolacji. Nasze produkty wykorzystywane są w różnych gałęziach przemysłu - do zaworów, pomp wirnikowych i tłokowych, różnego rodzaju maszyn oraz pieców. Gwarantujemy wysoką jakość naszych wyrobów popartych atestami i certyfikatami. Posiadamy artykuły przemysłowe wyłącznie znanych i sprawdzonych producentów - Klinger, Telmac, Polonit. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej firmy. Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Firmy wg branż > Handel
Firmy wg branż > Automatyka
TOPLAST to zakład przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jego podstawową działalnością jest wytwarzanie butelek z polietylenu, polipropylenu i PET. Można u nich zamówić również zakrętki i elementy techniczne dla odbiorców indywidualnych. Wykonują wszelkie detale z tworzyw w technologii wtrysku oraz rozdmuchu. Aby pełniej odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku właściciele Stanisław i Włodzimierz Tomaszewscy zdecydowali się tak rozwinąć firmę, ażeby możliwy był u nich całkowity proces produkcji. Można więc u nich zacząć od szkicu, a na koniec uzyskać gotowy produkt dostosowany do potrzeb i zindywidualizowany do towaru, jaki weń chcemy zapakować. W TOPLAST także z chęcią zajmą się produkcją na powierzonych formach (bezpłatnie zaadaptują je do własnych maszyn). Na klientów, jacy zdecydują się przekazać do nich formę oraz zamówić produkcję, czeka tu również darmowy serwis formy przez cały czas eksploatacji. Wszystkich zainteresowanych proszą o kontakt telefoniczny bądź mailowy celem ustalenia możliwości technologicznych sporządzenia danego produktu. Więcej dokładnych informacji o firmie i jej ofercie znaleźć można na www.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Porządne opakowania foliowe, torby reklamowe oraz reklamówki z nadrukiem wysokiej jakości. Oferujemy również torby reklamowe z folii ekologicznych. Mając wieloletnie doświadczenie, i tysiące pomyślnych realizacji za sobą, podejmiemy się każdego zlecenia. Firma MEDIA posiada w swojej ofercie różnego typu opakowania foliowe, torby reklamowe oraz reklamówki. Wykonujemy również wysokiej jakości nadruki na foliach i taśmach foliowych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne
Firmy wg branż > Agencje reklamowe