Katalog Stron WWW

 
 
Opis Tanie taxi Zamów taxi w Katowicach w prosty i szybki sposób, korzystając ze specjalnej aplikacji. Ma ona za zadanie wykryć aktualną lokalizację i wysłać ją do taksówki, która znajduje się najbliżej Ciebie. Robimy wszystko, aby ułatwić współpracę z nami, dlatego wprowadzamy możliwość płacenia kartą. Zapewniamy podróż w komfortowych i wygodnych warunkach zakończoną bezpiecznym dotarciem do celu. Świadczymy usługi najwyższej jakości i nie są to tylko przewozy z punktu do punktu, ale również pomoc przy bagażu i inne.
Url http://taniotaxi.pl
Kategoria Firmy wg branż > Transport
Słowa kluczowe taxi   tanie taxi   taxi katowice
Data dodania Oct 11, 2017
ID linku 19424
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Transport

Firma istnieje na rynku od 1988 roku i oferuje kompleksowe usługi transportowe na terenie kraju oraz zagranicą. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny i funkcjonalny tabor pozwala nam świadczyć usługi transportu specjalistycznego o bardzo wysokiej jakości. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie dowiesz się podstawowych informacji dotyczących naszej firmy i szczegółowej oferty.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Spedycja i transport międzynarodowy oraz transport
krajowy własnym taborem samochodowym. Oferujemy
kompleksową obsługę przewozu ładunków, niezależnie
od wagi jak i gabarytów. Znajomość rynku i wysoka
specjalizacja pozwala na zaoferowanie atrakcyjnych
stawek i sprawne dostosowanie do Państwa systemów
logistycznych. Posiadamy ubezpieczenie ładunku w
spedycji jak i transporcie na każde zdarzenie.
Realizujemy transport międzykontynentalny.

1.Przewóz towarów
2. Transport krajowy i międzynarodowy
3. Spedycja międzynarodowa
4. Przewóz materiałów paletyzowanych, adr, ponadgabarytowych, chłodniczych i w izotermach
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Spedycja
Firmy wg branż > Transport > Przesyłki kurierskie

3. ns.taxi

Usługę Premium Taxi poleca swoim klientom Nowy Sącz Taxi CAB PL Group. Licencjonowani kierowcy, dobierani przy pomocy bardzo rygorystycznych kryteriów, doskonale znają lokalną ofertę hoteli, restauracji i centrów rozrywki i służą pomocą we wskazaniu miejsc, które będą odpowiadały indywidualnym potrzebom każdego pasażera, a nowoczesna flota prestiżowych i bezpiecznych samochodów zapewni najwyższy poziom komfortu i wygody w podróży.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Chcesz się przeprowadzić jesteś z Krakwa, jeżeli jedna z tych odpowiedzi jest twierdząca tzn., że dobrze trafiłeś. Oferujemy działania transportowe, przeprowadzki osób prywatnych na terenie Krakowa i okolic, usługi transportowe na terenie całej Polski, profesjonalne przeprowadzki całych firm (mebli, kas pancernych), transport maszyn specjalistycznych.Wszystkich zainteresowanych i nie tylko, zapraszamy do odwiedzenia strony.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Transport > Przesyłki kurierskie
Interaktywny portal B2B dla firm z sektora Transportowo-Spedycyjno-Logistycznego (TSL). Utworzony aby wspomagać i promować firmy, instytucje, produkty i usługi, z całego sektora TSL w Polsce. Dzięki przejrzystemu i funkcjonalnemu przedstawieniu firm i ich ofert, portal umożliwia łatwe i skuteczne dotarcie do klientów biznesowych-B2B i indywidualnych-B2C. Dodawanie firm jest bezpłatne i bardzo łatwe.
Firmy mają możliwość stworzenia wizytówki swojej firmy, poprzez wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego i umieszczenie w nim danych lokalizacyjnych, teleadresowych, danych oddziałów firmy i jej pracowników, informacji o tym, czym firma się zajmuje, oraz co posiada w swojej ofercie. Ponadto firmy mogą na bieżąco dodawać produkty i usługi, powierzchnie magazynowe do wynajęcia, szkolenia, ogłoszenia pracy, wydarzenia z sektora TSL, wymiany informacji na specjalnym forum o tematyce TSL wraz z jego otoczeniem, oraz umieszczenia swoich raklam na specjalnie do tego przygotowanych banerach reklamowych w obrębie całego serwisu.
Portal został stworzony aby promować firmy z branż: auto handel i usługi, consulting, ekologistyka i recycling, hale, infrastruktura, logistyka, narzędzia TSL, opakowania, oprogramowanie, organizacje i instytucje branżowe, pośrednictwo nieruchomości (wynajmu powierzchni magazynowych), pomoc drogowa, przeprowadzki, spedycja, szkolenia, transport kolejowy, transport lotniczy, transport miejski, transport morski, transport przenośnikowy, transport samochodowy osobowy, transport samochodowy towarowy, transport drogowy, transport wodny śródlądowy, ubezpieczenia, usługi celne, wyposażenie magazynów, wynajem pojazdów, oraz pozostałe branże.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Internet > Portale
Motoryzacja > Wynajem samochodów