Katalog Stron WWW

 
 
Opis Dentysta Krowodrza Chcesz usunąć płytkę nazębną i wybielić zęby? Nie wiesz gdzie na osiedlu Krowodrza znaleźć specjalistę oferującego takie zabiegi? Przedstawiamy Ci naszą ofertę i gwarantujemy, że jeśli tylko przekroczysz próg naszej kliniki, to natkniesz się na przyjazną atmosferę i na kompleksowy zakres usług. Mamy indywidualne podejście do każdego pacjenta i działamy na nowoczesnym sprzęcie. Zajmujemy się nie tylko stomatologią chirurgiczną.
Url http://veronadent.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Lekarze
Słowa kluczowe dentysta   stomatolog
Data dodania Dec 4, 2017
ID linku 19501
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Lekarze

Krawdent Rzeszów jest to nowoczesny gabinet dentystyczny. Proponujemy naszym Klientom w pełni profesjonalną obsługę stomatologiczną. Troszczymy się o to, żeby wizyta w naszym gabinecie odbywała się w przyjaznej oraz bezstresowej atmosferze. Gabinet stomatologiczny jest wyposażony w nowoczesny, całkowicie bezpieczny sprzęt. Stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały najwyższej jakości. Wszelkie usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach.
W ofercie mamy usługi bezpłatne, tj.: badanie stomatologiczne, znieczulenie i RTG przed zabiegami chirurgicznymi. Świadczymy także usługi w ramach profilaktyki, tj.: usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, lakowanie. Zajmujemy się również leczeniem próchnicy zębów stałych, przeprowadzamy rekonstrukcję zębów, licówki kompozytowe oraz leczymy endodontycznie. Ponadto nasza oferta zawiera: protezy szkieletowe, wkłady koronowo-korzeniowe, mosty pełnoceramiczne, adhezyjne mosty kompozytowe, odbudowy na implantach. Nasz gabinet to także wysokiej jakości stomatologia estetyczna.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie
Zdrowie Uroda > Medycyna
Jeśli szukasz dobrego dentysty-stomatologa z okolic Kalisza to dobrze trafiłeś. Pani lekarz stomatolog Małgorzata Białas-Miczko pomoże na twoje problemy zdrowotne. Gabinet dentystyczny jest położony w dogodnej lokalizacji, posiadamy nowoczesny sprzęt, używamy tylko materiałów renomowanych firm. Daje to pewność że wykonane wypełnienia i korony będą służyły latami.

Serdecznie zapraszam lek. stom. M. Białas-Miczko
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Terapia EEG Biofeedback to nowatorska metoda leczenia. Stosuje się ją zaledwie od kilku lat w leczeniu zaburzeń o źródle w centralnym układzie nerwowym. Jakość metody EEG Biofeedback została potwierdzona wieloma wynikami badań na całym świecie. Mnóstwo naukowców - specjalistów neurologów i neuroterapeutów ? nadal prowadzi badania nad rozszerzaniem metody oraz jej nowymi odmianami. Metoda terapii EEG Biofeedback w Polsce stosowana jest zaledwie od kilku lat. W Łodzi znajduje się tylko kilka gabinetów. W większości z nich można leczyć zaburzenia takie jak migreny, ADHD, depresję, stres. W najnowocześniejszym z nich - dzięki znacznie lepszym urządzeniom EEG Biofeedback możliwa jest również terapia wspomagająca osoby zdrowe. Zabiegi takie stymulują działania mózgu i umożliwiają szybsze uczenie.
Choroba odkryte przez Światową Organizację Zdrowia jako ADHD stanowi od pewnego czasu dość często spotykany kłopot wśród dzieci w wieku przedszkolnym. Leczenie ma na celu zmniejszenie objawów. Jedną z znanych metod jest terapia EEG Biofeedback. Dają one trwały efekt. Terapia nie jest niestety refundowana przez NFZ. Na szczęście ceny terapii regularnie spada, co znacząco zmniejsza wykluczenie pewnych grup osób.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Gabinety
Przedstawiamy Wam zakres usług o wysokim standardzie, przy zastosowaniu niesamowitych technik i materiałów dentystycznych. Dbając o ładny uśmiech pacjentów przede wszystkim stawiamy na poczucie komfortu idącego w parze z profesjonalizmem wykonywanych zabiegów.
Jak nadrzędny jest uśmiech w życiu człowieka, dodaje pewności siebie !
Protetyka stomatologiczna zajmuje się rekonstrukcją zębów popsutych bądź dopełnieniem braków zębowych. Bardzo istotne jest uzupełnienie nawet pojedynczych braków zębowych, dlatego że przypadkiem dojść do destrukcji pozostałych zębów. Nasi lekarze zajmują się odtwarzaniem pojedynczych zębów za przyczyną wkładów koronowo- korzeniowych i koron porcelanowych, które dają wysoce estetyczny efekt. Robimy także większe prace protetyczne: mosty porcelanowe, protezy szkieletowe oraz protezy całkowite. Most porcelanowy dopełnia brakujący ząb przez zaczep mostu do zębów sąsiednich. Wykonujemy takie podejście, aby zniknąć przesunięcia się zębów, a tym samym uniknąć zaniku kości szczęk ,aby odzyskać cudny uśmiech.
W naszym gabinecie można także uciec się z pomocy profesjonalisty periodontologa. Zajmuje się on chorobami przyzębia, czyli tkanek otaczających ząb, i błony śluzowej jamy ustnej. Istotnym zabiegiem u pacjentów z objawami chorób przyzębia jest przeprowadzenie scalingu poddziąsłowego, to znaczy oczyszczenie kieszonek dziąsłowych ze złogów kamienia. Stosujemy tu zarówno mechaniczne urządzenia ultradźwiękowe, jak i narzędzia ręczne (kirety). Takie ręczne oczyszczanie to kiretaż. Ma on na celu kasacja stałego stanu zapalnego dziąseł. Kończąc działanie lekarz wykonuje root planning, to znaczy wygładzenie powierzchni korzenia i aplikuje aż do kieszonek odpowiednie leki. Ta odnoga stomatologii oferuje podobnie zabiegi w zakresie plastyki dziąseł (podcinanie wędzidełka) tudzież szynowania rozchwianych zębów.
Istotne w celu zachowania właściwej higieny jamy ustnej u pacjentek z chorobami przyzębia są systematyczne wizyty u periodontologa. Stała opieka lekarza stomatologa pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów i dziąseł, co pozwala napawać się zdrowym uśmiechem nawet u pacjentów ze orzeczoną paradontozą.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Przychodnia prowadzi usługi głównie w zakresie: stomatologii ogólnej, zachowawczej i protetyki. Dodatkowo w zakładzie lekarze prowadzą specjalistyczne gabinety: ginekologiczno-położniczy, ortopedyczny, laryngologiczny, onkologiczny i pracownię ultrasonograficzną. Na podstawie kontraktu z NFZ przy placówce działa NZOZ DO-MED - domowa opieka medyczna. Pacjenci na miejscu mogą kupić leki, środki medyczne w Aptece gdzie obowiązują atrakcyjne ceny.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna