Katalog Stron WWW

 
 
Opis Dentysta Krowodrza Chcesz usunąć płytkę nazębną i wybielić zęby? Nie wiesz gdzie na osiedlu Krowodrza znaleźć specjalistę oferującego takie zabiegi? Przedstawiamy Ci naszą ofertę i gwarantujemy, że jeśli tylko przekroczysz próg naszej kliniki, to natkniesz się na przyjazną atmosferę i na kompleksowy zakres usług. Mamy indywidualne podejście do każdego pacjenta i działamy na nowoczesnym sprzęcie. Zajmujemy się nie tylko stomatologią chirurgiczną.
Url http://veronadent.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Lekarze
Słowa kluczowe dentysta   stomatolog
Data dodania Dec 4, 2017
ID linku 19501
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Lekarze

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą gabinetu dermatologicznego Marty Malek. Gabinet znajduje się w Gdańsku, w Clinica Dermatologica i cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony pacjentów. To właśnie tu wykorzystuje się nowoczesne metody w leczeniu schorzeń skóry oraz narządów rozrodczych męskich i żeńskich. Zapraszamy na naszą stronę www po więcej informacji.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Największa w kraju, stale aktualizowana baza lekarzy w Polsce. Katalog lekarzy specjalistów pogrupowany jest według specjalizacji, województw, miast, zawiera równiez alfabetyczny spis nazwisk lekarzy. Dzięki nam łatwo i szybko znajdziesz lekarzy wszystkich specjalizacji z Twojego regionu nie wychodząc z domu. Zapraszamy do korzystania z naszej wyszukiwarki.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Dentysta Kraków oferuje kompleksowe usługi dentystyczne. Gabinet stomatologiczny Kraków dysponuje bardzo nowoczesnym laboratorium protetycznym oraz specjalistycznym sprzętem stomatologicznym. CWS Dent s. c realizuje swoja aktywność w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, implantologii i innej. Stomatologia Kraków to w głównej mierze profesjonalna pomoc oraz idealny efekt kosmetyczny i jakościowy usług. Na stronie internetowej ukazane są dokładne treści dotyczące propozycji oraz wykaz cenowy usług.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Centrum stomatologii zajmuje się wielospecjalistycznym leczeniem w zakresie wszystkich specjalności stomatologicznych, np. implanty zębowe, leczenie zębów, protezy zębowe.
Wielu pacjentów zgłasza się do naszej kliniki w celu leczenia tylko implantologicznego. Obserwujemy jednak w większości przypadków, potrzebę leczenia wielospecjalistycznego takiego jak: odbudowę zębów, wymianę uzupełnień protetycznych, ustalenie prawidłowego zwarcia, itd., dlatego w naszym Ośrodku pracują także lekarze innych specjalności stomatologicznych: endodoncji, periodontologii, pedodoncji, protetyki, ortodoncji, stomatologii zachowawczej.
Nasz ortodonta wyleczy Twoje zęby.
Zapraszamy na konsultacje w naszym gabinecie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda
Neurolog Janusz Miętkiewicz prowadzi praktykę od przeszło 20 lat. Gabinet lekarski istnieje nieprzerwanie od połowy 1988 roku. Wieloletnia praktyka lekarska pozwoliła na zdobycie doświadczenia, które wykorzystywane jest sukcesywnie w codziennej pracy z pacjentami i ich rodzinami. Świadczone przez niego usługi to m.in.: leczenie różnych rodzajów bólów głowy, zaburzeń równowagi, stanów po udarach mózgu z niedowładami kończyn oraz bólów pleców, a także okresowe badania neurologiczne. Pacjentom zapewniona jest wszechstronna diagnostyka i profesjonalna obsługa. W gabinecie można wykonać również wszystkie badania pomocnicze układu nerwowego na zlecenie lekarza. Działalność prowadzona jest w Przygodzicach. Prosimy o wcześniejszą rejestracje telefoniczną w celu umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna