Katalog Stron WWW

 
 
Opis Dentysta Krowodrza Chcesz usunąć płytkę nazębną i wybielić zęby? Nie wiesz gdzie na osiedlu Krowodrza znaleźć specjalistę oferującego takie zabiegi? Przedstawiamy Ci naszą ofertę i gwarantujemy, że jeśli tylko przekroczysz próg naszej kliniki, to natkniesz się na przyjazną atmosferę i na kompleksowy zakres usług. Mamy indywidualne podejście do każdego pacjenta i działamy na nowoczesnym sprzęcie. Zajmujemy się nie tylko stomatologią chirurgiczną.
Url http://veronadent.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Lekarze
Słowa kluczowe dentysta   stomatolog
Data dodania Dec 4, 2017
ID linku 19501
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Lekarze

Zapraszam do prywatnego gabinetu i jednocześnie sklepu Bednarek działającego na rynku gorzowskim od kilkunastu lat na ulicy Piłsudskiego oraz Witosa. Wszyscy pacjenci leczący się w prywatnych gabinetach okulistycznym Bednarek mają jednocześnie możliwość zakupienia markowych okularów oraz soczewek renomowanych firm. Mogą również być kierowani na zabiegi diagnostyczne, operacyjne, laserowe do placówek współpracujących z NFZ.W związku z dużą liczbą stale przybywających zadowolonych klientów z usług okulistycznych i optycznych otworzyliśmy drugi zakład przy ulicy Witosa 44a. Jako dobrze rozwijająca się firma otrzymaliśmy dotacje z Unii Europejskiej na wyposażenie dwóch nowych gabinetów okulistycznych w najnowsze innowacyjne urządzenia komputerowe do badania wzroku. W ośrodku zatrudnieni są tylko lekarze specjaliści chorób oczu (okuliści) oraz magister optometrii z dyplomem uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Kraje Miasta Regiony > Lubuskie
Przychodnia prowadzi usługi głównie w zakresie: stomatologii ogólnej, zachowawczej i protetyki. Dodatkowo w zakładzie lekarze prowadzą specjalistyczne gabinety: ginekologiczno-położniczy, ortopedyczny, laryngologiczny, onkologiczny i pracownię ultrasonograficzną. Na podstawie kontraktu z NFZ przy placówce działa NZOZ DO-MED - domowa opieka medyczna. Pacjenci na miejscu mogą kupić leki, środki medyczne w Aptece gdzie obowiązują atrakcyjne ceny.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
NEUROLOG
dr Katarzyna Toruńska
Dolce Vita
ul. Jadźwingów 2
domofon 78 (parter)
Warszawa
rejestracja tel. 604 964 039

NEUROLOG - leczenie chorób i dolegliwości NEUROLOGICZNYCH.

BADANIE EMG :
- najnowszy aparat EMG Keypoint Net (2010 r.)
- najkrótsze terminy
- ponad 3400 przeprowadzonych badań EMG
- dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
- możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
- indywidualna wycena badania EMG
- wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
- możliwość konsultacji wyniku badania EMG.
CHOROBY BADANIE EMG, min.: choroby mięśni (miopatie), spastyczność, choroby złącza nerwowo – mięśniowego (np. miastenia), mononeuropatie (np. cieśń / zespół nadgarstka), polineuropatie (np. cukrzycowa), stwardnienie zanikowe boczne (SLA), zespoły korzeniowe (np. uszkodzenie nerwu strzałkowego).

SPASTYCZNOŚĆ - diagnostyka i leczenie.

TĘŻYCZKA – tajemnicza choroba?
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Medycyna
Firma Synapsa Tychy - lekarz Piotr Bogucki - usługi medyczne z zakresu neurologii; porady lekarskie w domu pacjenta; porady medyczne dotyczące chorób obwodowego i ośrodkowegu układu nerwowego oraz schorzeń mięśni takich jak stwardnienie rozsiane, padaczka, miastenia, choroba Parkinsona, miopatie, neuropatie; wizyty domowe umawiane są telefonicznie w dogodnym dla pacjenta terminie
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Gabinety
Kompleksowe leczenie stomatologiczne. Profesjonalizm, doświadczenie, niezawodność, zadowolenie pacjenta. Dogodne godziny przyjęć. W ofercie gabinetu denstystycznego znajdziecie Państwo m.in. Planowanie leczenia, Bezbolesne leczenie, Nowoczesna protetyka, Wybielanie zębów, Stomatologia estetyczna, Lakowanie, lakierowanie, Profilaktyka, Ultradźwiękowe usuwanie kamienia oraz Inne usługi. Zapewniamy pełen profesjonalizm i fachowość stomatologa. Zapraszamy do naszego dentysty !
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Gabinety