Katalog Stron WWW

 
 
Opis Wypożyczalnia samochodów, pomoc drogowa - kazauto.pl Kazauto. pl - oferuje kompleksową obsługę z zakresu pomocy drogowej na drodze. W naszej ofercie znajduje się autoholowanie oraz profesjonalna obsługa naszych lawet. Co więcej Kazauto to także wypożyczalnia samochodów, która oferuje wynajem aut w każdej klasie, począwszy od niższych klas do tych luksusowych. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1998 roku. Przez wiele lat swoje usługi świadczyliśmy jako Wypożyczalnia samochodów KAZ i Centrum Pomocy Powypadkowej, obsługując głównie większą cześć Polski. W zakresie pomocy drogowej jesteśmy kontraktorem największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Klienci naszej wypożyczalni oraz lawet mogą być pewni profesjonalnej oraz szybkiej obsługi!

Dodatkowo oferujemy specjalne zniżki dla wynajmu auta powyżej 30 dni! Czym dłużej wynajmujesz tym mniej płacisz!
Url http://kazauto.pl/
Kategoria Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów
Motoryzacja > Wynajem samochodów
Motoryzacja > Pomoc drogowa
Słowa kluczowe pomoc drogowa   assistance   wypożyczalnia   kazauto   laweta   szczecin   Wypożyczalnia samochodów   autoholowanie   lawety   wynajem aut  
Data dodania Dec 4, 2017
ID linku 19502
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów

Kazauto. pl - oferuje kompleksową obsługę z zakresu pomocy drogowej na drodze. W naszej ofercie znajduje się autoholowanie oraz profesjonalna obsługa naszych lawet. Co więcej Kazauto to także wypożyczalnia samochodów, która oferuje wynajem aut w każdej klasie, począwszy od niższych klas do tych luksusowych. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1998 roku. Przez wiele lat swoje usługi świadczyliśmy jako Wypożyczalnia samochodów KAZ i Centrum Pomocy Powypadkowej, obsługując głównie większą cześć Polski. W zakresie pomocy drogowej jesteśmy kontraktorem największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Klienci naszej wypożyczalni oraz lawet mogą być pewni profesjonalnej oraz szybkiej obsługi!

Dodatkowo oferujemy specjalne zniżki dla wynajmu auta powyżej 30 dni! Czym dłużej wynajmujesz tym mniej płacisz!
Kategoria:   Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów
Motoryzacja > Wynajem samochodów
Motoryzacja > Pomoc drogowa
Jesteśmy firmą oferującą wynajem aut: osobowych, dostawczych i busów. Naszym klientom gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo. Ponadto zapewniamy całodobową opiekę serwisową - w razie awarii lub kolizji błyskawicznie podstawimy do Państwa dyspozycji inny samochód. Dodatkowo istnieje możliwość wykupu samochodów po zakończeniu umów długoterminowych. Więcej na interautowrocław.pl.
Kategoria:   Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów
Motoryzacja > Wynajem samochodów
Zakładając wypożyczalnie samochodów chcieliśmy przede wszystkim pomagać wszystkim tym, którzy nie posiadają swojego środka transportu, ale od czasu do czasu przydałby się im samochód. Wobec tego mogą się oni zgłosić do nas i wybrać dla siebie sprawny i zaawansowanych technicznie pojazd. Każdy z nich posiada klimatyzację radio CD i jest bogato wyposażony, aby zawsze podróż mijała w jak najbardziej miłej atmosferze.
Kategoria:   Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów
Auto na minuty to doskonała propozycja dla osób chcących wypożyczyć samochód. 4Mobility daje możliwość wynajmu auta w łatwy i szybki sposób. Rejestrujesz się, rezerwujesz samochód, odbierasz go i jeździsz, ile chcesz. Pojazd otwierasz swoim smartfonem! Na koniec oddajesz samochód w jedno z oznaczonych miejsc. Jeśli zarejestrujesz się do końca stycznia 2017 roku czekać będzie na Ciebie PROMOCJA. 2-ga godzina i 2-ga doba tylko za 1 grosz! Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś.
Kategoria:   Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów
Całość wynajmu rozliczona bedzie bezgotówkowo z polisy OC sprawcy, bezpośrednio od firmy ubezpieczeniowej sprawcy zdarzenia.
Wynajem samochodu zastępczego może rownież nastąpić w przypadku gdy na Twoje auto spadł np. element elewacji budynku, wjechałes w dziurę w jezdni lub Twoje auto zostało uszkodzone w inny sposób nie bez Twojej winy.
Z naszych usług może skorzystać osoba prywatne nie prowadząca działalności gospodarczej jak i firma. Zastępczy środek transportu przysługuje bez względu na to w jakim celu użytkowałes dotychczasowy pojazd - również nie ma dla nas znaczenia w jakiej firmie ubezpieczony jest sprawa zdarzenia.
Samochód zastępczy przysługuje Ci od dnia powstania szkody do chwili przedstawienia kosztorysu naprawy przez firmę ubezpieczeniową sprawcy - czas ten może zostać wydłużony o okres naprawy w przypadku "szkody częściowej". W przypadku orzeczenia "szkody całkowitej" (tzn. ekonomicznie nie opłacalnej do naprawy) auto zastępcze możemy udostępnić maksymalnie do czasu zaspokojenia roszczeń tj. do dnia wypłaty odszkodowanie czyli kwoty bezspornej.

Pamiętaj !! W myśl zapisów KODEKSU CYWILNEGO jeśli ktoś pozbawił Cię możliwości korzystania z własnego środka trnasportu (inaczej Twojej własności) ma obowiązek naprawy szkody - ten obowiązek przejmuje wystawca polisy ubepieczeniowej.
Oprócz naprawy samochodu, również przysługuje Ci ZASTĘPCZY SAMOCHÓD na czas unieruchomienia Twojego auta.
Kategoria:   Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów