Katalog Stron WWW

 
 
Opis Wypożyczalnia samochodów, pomoc drogowa - kazauto.pl Kazauto. pl - oferuje kompleksową obsługę z zakresu pomocy drogowej na drodze. W naszej ofercie znajduje się autoholowanie oraz profesjonalna obsługa naszych lawet. Co więcej Kazauto to także wypożyczalnia samochodów, która oferuje wynajem aut w każdej klasie, począwszy od niższych klas do tych luksusowych. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1998 roku. Przez wiele lat swoje usługi świadczyliśmy jako Wypożyczalnia samochodów KAZ i Centrum Pomocy Powypadkowej, obsługując głównie większą cześć Polski. W zakresie pomocy drogowej jesteśmy kontraktorem największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Klienci naszej wypożyczalni oraz lawet mogą być pewni profesjonalnej oraz szybkiej obsługi!

Dodatkowo oferujemy specjalne zniżki dla wynajmu auta powyżej 30 dni! Czym dłużej wynajmujesz tym mniej płacisz!
Url http://kazauto.pl/
Kategoria Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów
Motoryzacja > Wynajem samochodów
Motoryzacja > Pomoc drogowa
Słowa kluczowe pomoc drogowa   assistance   wypożyczalnia   kazauto   laweta   szczecin   Wypożyczalnia samochodów   autoholowanie   lawety   wynajem aut  
Data dodania Dec 4, 2017
ID linku 19502
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów

Uroczystości ślubne przechodzą w wesele, a na weselu jest alkohol. Bądź przewidujący i zamów taksówki, aby rozwieść swoich gości. Skorzystaj z najlepszej i najtańszej oferty w Nowym Sączu, jaką posiada firma CAB PL GroupŸ. Po zakończonej zabawie taxi weselne odwiezie bezpiecznie Twoich gości w wyznaczone miejsce. Taxi na wesele to wygodny, prosty i szybki sposób zakończenia świętowania. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zadzwoń – (+ 48) 504 325 888.
Kategoria:   Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów
Auto na minuty to doskonała propozycja dla osób chcących wypożyczyć samochód. 4Mobility daje możliwość wynajmu auta w łatwy i szybki sposób. Rejestrujesz się, rezerwujesz samochód, odbierasz go i jeździsz, ile chcesz. Pojazd otwierasz swoim smartfonem! Na koniec oddajesz samochód w jedno z oznaczonych miejsc. Jeśli zarejestrujesz się do końca stycznia 2017 roku czekać będzie na Ciebie PROMOCJA. 2-ga godzina i 2-ga doba tylko za 1 grosz! Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś.
Kategoria:   Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów
Wynajem i wypożyczalnia samochodów Gdańsk Osowa. Kliknij w link, zobacz więcej na stronie - sprawdź co polecamy. Auta Zastępcze - bezgotówkowo z OC sprawcy. Wynajem samochodów - nowe samochody dostawcze, mikrobusy, osobowe po dobrych cenach. Zapraszamy - wypożyczalnia samochodów Gdańsk, trójmiasto, woj. pomorskie.Wynajem i wypożyczalnia samochodów Gdańsk Osowa. Kliknij w link, zobacz więcej na stronie - sprawdź co polecamy. Auta Zastępcze - bezgotówkowo z OC sprawcy. Wynajem samochodów - nowe samochody dostawcze, mikrobusy, osobowe po dobrych cenach. Zapraszamy - wypożyczalnia samochodów Gdańsk, trójmiasto, woj. pomorskie.
Kategoria:   Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów
Jesteśmy firmą oferującą wynajem aut: osobowych, dostawczych i busów. Naszym klientom gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo. Ponadto zapewniamy całodobową opiekę serwisową - w razie awarii lub kolizji błyskawicznie podstawimy do Państwa dyspozycji inny samochód. Dodatkowo istnieje możliwość wykupu samochodów po zakończeniu umów długoterminowych. Więcej na interautowrocław.pl.
Kategoria:   Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów
Motoryzacja > Wynajem samochodów
Kazauto. pl - oferuje kompleksową obsługę z zakresu pomocy drogowej na drodze. W naszej ofercie znajduje się autoholowanie oraz profesjonalna obsługa naszych lawet. Co więcej Kazauto to także wypożyczalnia samochodów, która oferuje wynajem aut w każdej klasie, począwszy od niższych klas do tych luksusowych. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1998 roku. Przez wiele lat swoje usługi świadczyliśmy jako Wypożyczalnia samochodów KAZ i Centrum Pomocy Powypadkowej, obsługując głównie większą cześć Polski. W zakresie pomocy drogowej jesteśmy kontraktorem największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Klienci naszej wypożyczalni oraz lawet mogą być pewni profesjonalnej oraz szybkiej obsługi!

Dodatkowo oferujemy specjalne zniżki dla wynajmu auta powyżej 30 dni! Czym dłużej wynajmujesz tym mniej płacisz!
Kategoria:   Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów
Motoryzacja > Wynajem samochodów
Motoryzacja > Pomoc drogowa