Katalog Stron WWW

 
 
Opis Wypożyczalnia samochodów, pomoc drogowa - kazauto.pl Kazauto. pl - oferuje kompleksową obsługę z zakresu pomocy drogowej na drodze. W naszej ofercie znajduje się autoholowanie oraz profesjonalna obsługa naszych lawet. Co więcej Kazauto to także wypożyczalnia samochodów, która oferuje wynajem aut w każdej klasie, począwszy od niższych klas do tych luksusowych. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1998 roku. Przez wiele lat swoje usługi świadczyliśmy jako Wypożyczalnia samochodów KAZ i Centrum Pomocy Powypadkowej, obsługując głównie większą cześć Polski. W zakresie pomocy drogowej jesteśmy kontraktorem największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Klienci naszej wypożyczalni oraz lawet mogą być pewni profesjonalnej oraz szybkiej obsługi!

Dodatkowo oferujemy specjalne zniżki dla wynajmu auta powyżej 30 dni! Czym dłużej wynajmujesz tym mniej płacisz!
Url http://kazauto.pl/
Kategoria Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów
Motoryzacja > Wynajem samochodów
Motoryzacja > Pomoc drogowa
Słowa kluczowe pomoc drogowa   assistance   wypożyczalnia   kazauto   laweta   szczecin   Wypożyczalnia samochodów   autoholowanie   lawety   wynajem aut  
Data dodania Dec 4, 2017
ID linku 19502
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów

Firma KRIG zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie wypożyczania samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych, nowych i używanych. Dzięki współpracy z naszą firmą nie stracą Państwo czasu na szukanie odpowiedniego samochodu, a profesjonalna obsługa oraz znajomość branży motoryzacyjnej, pozwoli nam doradzić wypożyczenie samochodu według Państwa potrzeb. Zajmujemy się kompleksowo wszystkimi formalnościami począwszy od negocjacji cen wypożyczenia i serwisu, doborem pakietu ubezpieczeń oraz najlepszej formy finansowania zakupu.
Kategoria:   Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów
NS to wypożyczalnia samochodów dostawczych , osobowych oraz wynajem busów Warszawa. Nasza flota jest bardzo bogata, posiadamy samochody prawie wszystkich marek od tych tańszych bardziej ekonomicznych aut aż do luksusowych wozów które również doskonale nadają się na różnego typu okazje okolicznościowe jak np. ślub czy inne.

NS to również duże lata doświadczeń, podczas których zdobyliśmy wiedze o klientach, wiemy czego potrzebują, jakie dodatkowe wyposażenie jest im często potrzebne oraz najważniejsze potrafimy dopasować się z ceną by sprawić, że nasz klient będzie zadowolony.
Promocje to również jedna z naszych cech, nie boimy się ich wprowadzać do naszej oferty. Ci co korzystają już z naszych usług wiedzą, że będąc stałymi klientami mają zagwarantowany rabat cenowy. Jest to tzw. Promocja dla stałych klientów i ona obowiązuje w naszej firmie zawsze.
Często również posiadamy promocyjne ceny na określony model samochodu, i nie kończenie jest to starszy model, może być to również wóz z luksusowej bazy aut.
Kategoria:   Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów
Motoryzacja > Wynajem samochodów
Jesteśmy firmą oferującą wynajem aut: osobowych, dostawczych i busów. Naszym klientom gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo. Ponadto zapewniamy całodobową opiekę serwisową - w razie awarii lub kolizji błyskawicznie podstawimy do Państwa dyspozycji inny samochód. Dodatkowo istnieje możliwość wykupu samochodów po zakończeniu umów długoterminowych. Więcej na interautowrocław.pl.
Kategoria:   Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów
Motoryzacja > Wynajem samochodów
Odkryj Auto działa na terenie Krakowa i Zakopanego, istnieje również możliwość podstawienia samochodów na lotnisko Kraków - Balice i Katowic lub w inne miejsce ustalone przez klienta. Oferujemy krótko i długoterminowy wynajem samochodów.

Odkryj-Auto oferuje samochodu w najniższych cenach na rynku!W naszej ofercie znajdziesz auta od 45 zł netto za dzień.Dajemy naszym klientom możliwość wyboru samochodów różnej wielkości od małych dwu osobowych aut po Vany i samochody dostawcze.

Proponujemy Państwu również dogodne opcje dodatkowe:
Nawigacji GPS - opłata 5 zł / dzień
Internet modem 3G na USB - 5 zł / dzień
Fotelik dla dziecka - 10 zł / dzień
Podstawienie samochodu na lotnisko - 30 zł netto
Podstawienie samochodu na terenie Krakowa - gratis!
Każdy klient otrzyma od nas firmowy napój energetyczny!
Kategoria:   Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów
Każdemu poszkodowanemu udzielimy pomocy prawnej połączonej z wynajmem auta zastępczego. Dzięki wiedzy opartej na 13 letnim doświadczeniu, pomożemy odzyskać od każdej Firmy Ubepieczeniowej należne odszkodowanie związane z uszkodzeniem pojazdu mechanicznego.

Jeśli T.U. oszacowało szkodę jako ekonomicznie nieuzasadnioną lub tzw. szkoda całkowita, samochód zastępczy udostępnimy na czas niezbędny poszkodowanemu nie dłużej jednak niż na pełny czas likwidacji szkody tj. do dnia wyplaty odszkodowania. Wystąpienie tzw. szkody całkowitej wiąże się przeważnie z wydłużonym procesem likidacji szkody - często jest to ok. 30dni, ale zdaża się również dłuższy okres oczekiwania na wypłatę odszkodowania.

W przypadku wyrażenie zgody na naprawę uszkodzonego pojazdu przez T.U. tzw. szkoda częściowa, samochód zastępczy możesz otrzymać od nas na pełny czas rzeczywistej naprawy - wbrew założeniom Firm Ubezpieczeniowych nie technologiczy czas naprawy tj. wskazany w kosztorysie. W takim przypadku należy udokumentować przebieg naprawy, która wskaże poszczególne składanie naprawy wykonywane w określonych dniach - tzw. Historia Naprawy lub Protokół z naprawy - gotowy druk przekażemy w chwili wynajmu. W dokumencie tym powinny znaleść się również wszelkie istotne czynniki które wpłyneły na wydłużony czas naprawy takie jak np. oględziny dokonywane przez rzeczoznawce, oczekiwanie na dostarczenie kosztorysu, oczekiwanie na zamowione części, konieczność wykonania dodatkowych oględzin przez pracownika firmy ubezpieczeniowej jak i dni wolne od pracy. Jako zakończenie takiej naprawy musi wystąpić faktura VAT za przeprowadzoną naprawę.
Kategoria:   Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów