Katalog Stron WWW

 
 
Opis GoAPPS - aplikacje mobilne Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się od prawie 6 lat tworzeniem aplikacji mobilnych. Z naszych usług skorzystało już wiele polskich jak i zagranicznych korporacji. Nasze usługi wyróżnia indywidualne podejście do każdego zlecenia jak i możliwość darmowej wyceny Państwa projektu. Dzięki nam będą mogli Państwo lepiej zarządzać swoją firmą jak i zwiększyć sprzedaż oferowanych przez Państwa produktów.
Url http://www.goapps.pl/
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe mobilne aplikacje dla start-upów   mobilne aplikacje dla firm   MVP
Data dodania Dec 20, 2017
ID linku 19533
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie

Zuzia - to nowoczesny w pełni zintegrowany ze środowiskiem Windows program do kosztorysowania robót budowlano-montażowych, instalacyjnych, drogowych i telekomunikacyjnych. Na stronie znajduje się opis programu Zuzia a także innych produktów ( przeglądarka kosztorysów, cennik scalony ), wersje testowe , aktualizacje, sterowniki. Zuzia to lider programów do kosztorysowania robót budowlano – montażowych, instalacyjnych, drogowych i telekomunikacyjnych, dobrze znany na polskim rynku od kilkunastu lat. Jego nowa wersja – Zuzia10 została wyposażona w wiele nowych i oryginalnych funkcji oraz nowoczesny interfejs. To co wyróżnia Zuzię v.10 spośród innych programów kosztorysowych to szybkość działania, prosta obsługa, otwartość na inne systemy i możliwość wymiany danych w wielu formatach. Zuzia10 to kosztorysowanie robót budowlanych, budowlano – montażowych, instalacyjnych, drogowych i telekomunikacyjnych.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Oprogramowanie SAP to synonim najwyższej jakości, jeśli mowa o systemach informatycznych klasy ERP i CRM. Supremis to złoty partner SAP zajmujący się wdrażaniem systemów SAP. Wdrażanie oprogramowania do zarządzania to wiedza i doświadczenie w zakresie informatyki oraz przebiegu procesów biznesowych. Specjaliści Supremis dostosowują dostarczane systemy do potrzeb firmy i szkolą pracowników oraz zarząd z ich efektywnego i pełnego wykorzystania. Systemy SAP to kompleksowe rozwiązania. Łączą w sobie funkcjonalności programu księgowego, programu magazynowego, CRM oraz wspomagają planowanie produkcji i wykorzystania zasobów. SAP to doskonały system dla firm.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > System ERP - enterprise resource planning
Specjalizujemy się we wdrożeniach zintegrowanych systemów do zarządzania: CDN XL (system klasy ERP) i CDN OPT!MA firmy ComArch. Znaleźliśmy się także w wąskiej, wyselekcjonowanej grupie Partnerów ComArch dedykowanych do wdrożeń CDN ALTUM - najnowszej platformy ERP. Najnowszy produkt Comarchu od 25 maja br. jest dostępny w oficjalnej sprzedaży.

Podpisując w 2004 roku umowę partnerską z ComArch, postawiliśmy sobie za cel budowę organizacji nieprzeciętnej, zdolnej do realizacji najbardziej złożonych projektów wdrożeniowych CDN, wyznaczającej standardy obsługi klientów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Sprzedaż programów komputerowych dla firm i użytkowników prywatnych. Sprzedajmy produktu m.in : Abbyy, Adobe, Autodesk, Corel, Microsoft, Insert, Pinnacle, Symantec. W naszej ofercie znajdziecie: Adobe Flash, AutoCAD LT, CorelDRAW, Pinnacle Studio, Windows 7, Subiekt GT, Total Commander, Flash i wiele innych. Wszystkie nasze produkty pochodzą z polskich dystrybucji, są nowe fabrycznie pakowane, do każdego produkty wystawiamy fakturę VAT. Czas realizacji wynosi średnio 2-3 dni, w przypadku licencji elektronicznych ten czas moze sie nieco wydłużyć. Wszystkie nasze produkty oprocz licencji elektronicznych wysyłane są Pocztą Polską lub firmą kurierską Masterlink.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Nasza firma McSoftware przygotowała nowoczesną wersję programu do fakturowania. Z tym oprogramowaniem tworzenie faktur to bułka z masłem.Oprogramowanie Faktury 2009 pozwala na grupowanie kontrahentów, tworzenie zestawień dziennych. Dowolna konfigurowalność oraz atrakcyjna cena to najważniejsze zalety.Na naszej stronie firmowej możesz pobrać wersję demo i testować za darmo.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne