Katalog Stron WWW

 
 
Opis GoAPPS - aplikacje mobilne Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się od prawie 6 lat tworzeniem aplikacji mobilnych. Z naszych usług skorzystało już wiele polskich jak i zagranicznych korporacji. Nasze usługi wyróżnia indywidualne podejście do każdego zlecenia jak i możliwość darmowej wyceny Państwa projektu. Dzięki nam będą mogli Państwo lepiej zarządzać swoją firmą jak i zwiększyć sprzedaż oferowanych przez Państwa produktów.
Url http://www.goapps.pl/
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe mobilne aplikacje dla start-upów   mobilne aplikacje dla firm   MVP
Data dodania Dec 20, 2017
ID linku 19533
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie

Miałem styczność z wieloma systemami ecommerce. Zaczynałem w zasadzie wraz z momentem gdy sprzedaż Internetowa stawiała swoje pierwsze kroki, a na rynku królował oscommerce.

Wpierw pracując dla różnych firm, a później testując rozwiązania pod swoją działalność, zetknąłem się z wieloma aplikacjami. I CS-Cart znajduje się u mnie w ścisłej czołówce wszelkich rozwiązań, a już na pewno na pierwszym miejscu jeśli chodzi o jakość i możliwości, względem ceny.

Tak jak wspomniałem, na początku pracowałem na oscommerce i aż się dziwie że ludzie dzisiaj jeszcze siedzą na tym archaicznym silniku który nie uległ wielkim zmianom od swojego powstania. Później dane mi było się zetknąć z Sote (nie w najnowszej wersji 5.x) który nie miał nawet połowy opcji co Cs-Cart. Następnie Magento. Testy isklep, shoper, clickshop, jak i wiele innych, a w tym także mocne przyjrzenie się IAI-shop który miał być moim wyborem, ale od razu zrezygnowałem jak zobaczyłem co i za ile ma w ofercie CS-Cart.

Przechodząc do konkretów. To co jest największą siłą systemy CS-Cart to jego ogromna elastyczność. Wiele systemów lansuje się że można sklep dostosowywać całkowicie do własnych potrzeb. Co jest całkowitą bzdurą, bo większość z nich oferuje jedynie możliwość np. przenoszenia boxu z jednej kolumny na drugą. A wszystko wygląda szablonowo.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
WM Football Analyzer to program wspomagający typowanie wyników meczów piłki nożnej oraz służący do prowadzenia szczegółowych statystyk piłkarskich. Jego działanie opiera się na analizowaniu wszystkich dotychczasowych meczów w sezonie oraz ich statystyk. Na ich podstawie program sugeruje przyszły rezultat spotkania. Wszelkie wyniki i statystyki meczowe dostępne są na stronie (baza danych) i aktualizowane są bezpośrednio przez program.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Mercirius CRM to aplikacja online działająca przez przeglądarkę internetową. Mercirius CRM to aplikacja webowa do wspomagania obsługi kontaktów z klientami w relacjach B2B. Pozwala na ewidencję wykonanych kontaktów handlowych, tworzenie ofert handlowych na podstawie przygotowanych wcześniej szablonów jak również przyjmowanie i obsługę zleceń. Mercirius CRM to także narzędzie kontroli pracy poszczególnych sprzedawców - zawiera szereg zestawień i wykresów pomocnych w ocenie i planowaniu działań sprzedażowych. Mercirius CRM dostępny jest jako usługa - nie wymaga zakupu ani instalowania specjalnego oprogramowania. Dostępny jest w kilku atrakcyjnych pakietach.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Komputery > Komputery i oprogramowanie
Polecamy Państwu najpopularniejsze w Polsce programy dla małych firm. Klienci zakupili już ponad 300 tysięcy licencji tworzonych przez zespół programistów InsERT. Bogata funkcjonalność, intuicyjność obsługi, konkurencyjne ceny - to niepodważalne atuty oprogramowania Insertu. W ofercie znajdują się programy do prowadzenia sprzedazy wraz z magazynem - Subiekt GT, mikroSubiekt dla Windows - uproszczony system sprzedaży, programy do księgowości (księgowość uproszczona - Rachmistrz GT, pełna księgowość - Rewizor GT), programy kadrowo-płacowe - Gratyfikant GT, Gestor GT - wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientamioraz wiele innych przydatnych do prowadzenia firmy.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Profesjonalne usługi informatyczne - Penta Gdynia - serwisu sprzętu i oprogramowania, sieci komputerowe, audyt oprogramowania. Szkolenia i instalacja - oprogramowanie Płatnik, e-pfron. Zarządzania firmą - systemy i programy dla firm: System forte, Great Plains, Penta, Symfonia Premium i symfonia forte, PentaKoszt oraz Microsoft Bpos. Kliknij link do strony i sprawdź co oferujemy.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie