Katalog Stron WWW

 
 
Opis GoAPPS - aplikacje mobilne Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się od prawie 6 lat tworzeniem aplikacji mobilnych. Z naszych usług skorzystało już wiele polskich jak i zagranicznych korporacji. Nasze usługi wyróżnia indywidualne podejście do każdego zlecenia jak i możliwość darmowej wyceny Państwa projektu. Dzięki nam będą mogli Państwo lepiej zarządzać swoją firmą jak i zwiększyć sprzedaż oferowanych przez Państwa produktów.
Url http://www.goapps.pl/
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe mobilne aplikacje dla start-upów   mobilne aplikacje dla firm   MVP
Data dodania Dec 20, 2017
ID linku 19533
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie

Stworzyliśmy prosty i funkcjonalny system CRM który możecie za darmo zainstalować i używać. Najlepszy system CRM i do tego darmowy.Zarządzanie relacjami z klientami lub System relacji z klientami, CRM to zestaw narzędzi i procedur istotnych w zarządzaniu kontaktami z klientami. Nasz CRM jest całkowicie za darmo. Instalujcie już dzisiaj. System jest przygotowany do VAT23%, 8%. Jest całkowicie za darmo. Nasz darmowy CRM sprawi, że relacje z Państwa klientami będą poukładane i odnalezienie jakichkolwiek informacji nie przysporzy Państwu więcej problemów. Dodatkową zaletą naszego systemu jest praca w sieci LAN. Dzięki temu z Belisama4CRM będą mogli korzystać wszyscy w firmie oczywiście z podziałem na prawa dostępu do poszczególnych modułów i danych.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Nasza firma McSoftware przygotowała nowoczesną wersję programu do fakturowania. Z tym oprogramowaniem tworzenie faktur to bułka z masłem.Oprogramowanie Faktury 2009 pozwala na grupowanie kontrahentów, tworzenie zestawień dziennych. Dowolna konfigurowalność oraz atrakcyjna cena to najważniejsze zalety.Na naszej stronie firmowej możesz pobrać wersję demo i testować za darmo.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Oferujemy świetnie wyjście dla przedsiębiorstw, które potrzebują posiadać stały, systemowy dostęp do dokumentów. Skorzystanie z naszej oferty pozwala ułatwić i polepszyć zarządzanie instytucją. Jest to dodatkowo niezwykle ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki naszej propozycji korzystanie z sekretariatu oraz dojście do istotnych dokumentów będzie funkcjonalny i bardziej bezpieczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Firma Systemy Informatyczne ITXON zajmuje się sprzedażą i dystrybucją oprogramowania antywirusowego, narzędziowego oraz do ochrony danych.

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy Kaspersky Lab Polska oraz Głównym Przedstawicielem na Polskę dużych, międzynarodowych korporacji: Acronis, DeviceLock Inc., Entensys, Parallels Inc.

Od 2002 nieprzerwanie świadczymy najwyższej klasy usługi na rynku rozwiązań, zapewniających ochronę, bezpieczeństwo i stabilność pracy nawet najbardziej skomplikowanych systemów komputerowych.

O naszym profesjonalizmie i fachowym podejściu może świadczyć duża liczba zorganizowanych szkoleń oraz wdrożeń oprogramowania bezpośrednio u klienta.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Komputery > Serwis komputerowy > Odzyskiwanie danych
Internet > Sklepy internetowe
Oferujemy programy kosztorysowe Norma PRO oraz Norma STANDARD. Obecnie są to najczęściej używane programy kosztorysowe w Polsce. Z systemów Norma korzysta ponad 20 tys. kosztorysantów. Oferujemy najpopularniejsze programy do kosztorysowania Norma PRO, Norma STANDARD. Obsługujemy Klientów w pełnym zakresie: doradztwo, sprzedaż, szkolenia, wdrożenia, serwis, konsultacje. Prowadzimy szkolenia z obsługi Norma PRO oraz kurs kosztorysowania.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy