Katalog Stron WWW

 
 
Opis GoAPPS - aplikacje mobilne Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się od prawie 6 lat tworzeniem aplikacji mobilnych. Z naszych usług skorzystało już wiele polskich jak i zagranicznych korporacji. Nasze usługi wyróżnia indywidualne podejście do każdego zlecenia jak i możliwość darmowej wyceny Państwa projektu. Dzięki nam będą mogli Państwo lepiej zarządzać swoją firmą jak i zwiększyć sprzedaż oferowanych przez Państwa produktów.
Url http://www.goapps.pl/
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe mobilne aplikacje dla start-upów   mobilne aplikacje dla firm   MVP
Data dodania Dec 20, 2017
ID linku 19533
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie

Największy polskie katalog programów komputerowych dla systemu Mac OS X. Programy w nim posegregowane są na kategorie i podkategorie, dzięki czemu łatwe jest odnalezienie aplikacji, której szukamy. Oprócz tego posiada on oczywiście informacje o licencji programu, co umożliwi łatwe sprawdzenie, czy aplikacja jest darmowa, czy wymagane jest umieszczenie opłaty. Oprócz tego znajdują się w niem między innymi informacje, dla jakiego systemu aplikacje mogą być wykorzystywane.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Dobrze wdrożony system erp to inwestycja należąca do gatunku najbardziej udanych. Oferowane przez nas rozwiązania wspierają bowiem działanie firmy na każdym etapie, a niezawodne oprogramowanie pozwala na uzyskanie aktywnej kontroli nad przedsiębiorstwem. System erp, który oferujemy to rozwiązanie pozwalające szybciej i lepiej obsługiwać klientów, dostosować się do zmiennych potrzeb rynku i usprawnić działanie organizacji.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
System eSeMeSer stworzony został z myślą o firmach i osobach prywatnych mających potrzebę informowania o dowolnych wydarzeniach za pośrednictwem SMSów wysyłanych masowo do zdefiniowanych wcześniej grup klientów lub pojedynczych odbiorców. Można zaprogramować wysyłanie na określoną datę i godzinę.

Lista głównych funkcjonalności:

- możliwość dodania i zarządzania wieloma użytkownikami i ich uprawnieniami
- historia logowania użytkowników - czas, adres ip
- możliwość dodania wielu klientów
- lista wszystkich wysłanych sms'ów wraz z ich statusami
- możliwość wysyłki sms'a do pojedynczego klienta
- lista wszystkich sms'ów do pojedynczego klienta wraz z ich statusami
- możliwość zdefinowania wielu grup
- możliwość wysyłki sms'a do wybranej grupy klientów
- możliwość wysyłki sma'a do wybranej ręcznie listy klientów
- możliwość wysłania jednorazowego sms'a do klienta spoza listy
- możliwość utworzenia wielu szablonów
- możliwość zaprogramowania wysyłki pojedynczego sms'a na jakiś ustalony czas w przyszłości
- możliwość zaprogramowania wysyłki sms'a do wybranej grupy na jakiś ustalony czas w przyszłości
- możliwość zaprogramowania wysyłki cyklicznej wysyłki sms'a do pojedynczego klienta
- możliwość zaprogramowania wysyłki cyklicznej wysyłki sms'a do grupy klientów
- możliwość podglądu i usuwania zaprogramowanych sms'ów
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Komputery > Usługi komputerowe
Internet > Strony www
CATI-System to autorskie oprogramowanie do obsługi badań przeprowadzanych telefonicznie. Projekty badawcze, realizowane metodą Computer Assisted Telephone Interviewing, charakteryzują się wyjątkową szybkością i niemal natychmiastowym dostępem do danych po zakończeniu badania. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaprezentować państwu nowatorskie rozwiązanie dla badań telefonicznych. Autorski CATI-System cechuje doskonałe zaplecze techniczne oraz stałe wsparcie doświadczonych informatyków. Firmom badawczym od dawna oferujemy sprawdzone metody wsparcia i realizacji badań – teraz udostępniamy to znakomite oprogramowanie także do użytku naszych klientów. Oferujemy także interaktywne szkolenia przeprowadzane przy pomocy wideokonferencji.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Biznes Ekonomia > Consulting
Komputery > Komputery i oprogramowanie
Systemy rezerwacyjne w turystyce firmy Flightbox to doskonałe rozwiązanie dla Twojego biura podróży. Flightbox oferuje rozbudowane i wielofunkcyjne systemy rezerwacji biletów lotniczych tanich linii lotniczych oraz regularnych linii lotniczych i taryf internetowych, systemy rezerwacji samochodów oraz systemy rezerwacyjne hoteli na całym świecie. Specjalnie dla małych biur podróży stworzono odrębną grupę produktów (systemów rezerwacyjnych) które przynoszą sporo korzyści bez większego zaangażowania ze strony biura podróży. Produkty Fligtbox pomogą rozwinąć Twoją działalność, rozszerzyć wachlarz usług Twojego biura podróży oraz zdobyć nowych klientów w krótkim czasie.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie
Internet > Strony www