Katalog Stron WWW

 
 

Rachunkowe Gdynia

Opis Rachunkowe Gdynia Szukasz specjalistów, którzy wiedzą na czym polega rozliczanie pit, wiedzą jak ma wyglądać rzetelna obsługa księgowa firm? Skorzystaj już dziś z tego co proponuje księgowość Rakso. Biuro Rachunkowe Rakso (Gdynia, Rumia, Wejherowo) to rachunkowość w najlepszym wydaniu. Doradztwo podatkowe, rozmaite usługi księgowe dla firm, dopasowane pod kątem prowadzonej działalności. Zapraszamy serdecznie do współpracy
Url http://www.biuro-rachunkowe.gdynia.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe biuro rachunkowe gdynia   księgowość   rachunkowość   podatki   doradztwo podatkowe
Data dodania Dec 28, 2017
ID linku 19540
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Pareto - biuro rachunkowe w Poznaniu oferujące profesjonalne usługi księgowe i podatkowe. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem z zakresu prowadzenia pełnej i uproszczonej księgowości. Klientami firmy są małe i średnie przedsiębiorstwa o różnym profilu działalności. Zapewniamy im profesjonalne doradztwo i skuteczną obsługę.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Wszystkim osobom polecamy naszą stronę internetową, na której można dowiedzieć się bardzo wiele różnorodnych ciekawostek dotyczących vat-7. Z pewnością nie zabraknie u nas najważniejszych informacji dotyczących vat-7, dzięki czemu na pewno na bieżąco będziecie z wszystkimi informacjami dotyczącymi tego typu dokumentów. U nas znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące vat-7. Sprawdzicie, co grozi za niezłożenie vat-7 oraz w jakim terminie należy składać tego typu deklaracje. Zachęcamy do skorzystania.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Szereg usług z zakresu księgowości, podatków, kadr i płac oferuje Państwu Biuro Rachunkowe Kancelarii Doradztwa Podatkowo-Księgowego Pani Danuty Kubińskiej. Siedziba biura zlokalizowana jest w Bydgoszczy. Jego klientami są podmioty gospodarcze, takie jak na przykład jednoosobowe i małe firmy, ale również duże spółki prawa handlowego oraz osoby fizyczne. Działalność Biura obejmuje prowadzenie i przechowywanie księgowości w formie ksiąg rachunkowych księgi przychodów i rozchodów, a także ryczałtu ewidencjonowanego. Zajmuje się ono też prowadzeniem rozliczeń z podatku dochodowego, ewidencją rozliczeń podatku od towarów i usług, przygotowywaniem deklaracji PPC. Oprócz tego ustala należności z tytułu wykonanych na rzecz klienta usług na podstawie umowy zlecenie lub innych tytułów, prowadzi ewidencję wynagrodzeń oraz wykonuje inne jeszcze usługi. Szerzej na stronie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Hera Sp. z o.o. to biuro rachunkowe z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem. Oferuje kompleksowe usługi z zakresu obszarów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych. Wszystkie usługi wykonywane są przez pracowników biura ze starannością i obowiązującymi przepisami prawa – kadra składa się z ponad trzydziestu księgowych, którzy są nadzorowani przez kilkunastu biegłych rewidentów. Wszystkie usługi prowadzone są z wykorzystaniem oprogramowania i sprzętu należącego do biura, które spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Biuro Hera dba zapewnia też pełną klauzurę poufności – wszystkie informacje przekazywane przez klientów są traktowane jako poufne w czasie trwania kontraktu oraz po jego zakończeniu. Do dokumentów mają dostęp tylko upoważnieni pracownicy.
Oprócz spraw finansowych biuro prowadzi też szkolenia managerskie oraz handlowe – dedykowane pracownikom obejmującym stanowiska handlowe (sprzedawcy, przedstawiciele handlowi, pracownicy działów marketingu czy obsługi klienta). Szkolenia obejmują swoją tematyką takie rzeczy jak:
- autoprezentacja
- style, fazy i ocena negocjacji
- podstawowe reguły pracy z telefonem
- definicja i obszary sprzedaży
- techniki zadawania pytań
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Consulting
Sporo drobnych i średnich firm, aczkolwiek głównie freelancerów korzysta aktualnie z rachunkowości internetowej, która oszczędza przede wszystkim czas oraz pieniądze firmy, która dopiero inauguruje swoje pierwsze kroki w biznesie. Na naszej witrynie odszukasz rady jaki system rachunkowości www wybrać, aby być w pełni zadowolony. Warto pamiętać, iż z takiego systemu księgowości śmiało można korzystać przez 24 godziny na dobę, przez cały rok, nie ogranicza nas tu czas, jak w przypadku tradycyjnej rachunkowości. Wystarczy Ci dostęp do internetu i masz na bieżąco dostęp do faktur, rachunków, rozrachunków, książki przychodów i rozchodów tudzież pozostałych dokumentów firmowych. Wejdź na naszą witrynę oraz zapoznaj się z ofertami firm oferujących rachunkowość internetową.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe