Katalog Stron WWW

 
 
Opis Blachodachówki z Nowej Zelandii Nasza gama produktów na rynku polskim obejmuje blachodachówki i dachówki m.in profili: Bond, Classic, Tudor, Shake i Royal. W procesie produkcyjnym, realizowanym zgodnie z Europejskimi Normami Jakości, stosujemy zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz najlepsze surowce i materiały pochodzące od wiodących światowych producentów.
Dzięki temu pokrycia dachowe firmy Tilcor mają bardzo wysoką wytrzymałość na korozję i wszelkie uszkodzenia mechaniczne, ponadto wyróżnia je różnorodność powłok, duży wybór kształtów i bogata oraz odporna na zmiany, kolorystyka.
Url http://dachynowazelandia.pl
Kategoria Firmy wg branż
Słowa kluczowe dachy   blachodachówki
Data dodania Jan 9, 2018
ID linku 19549
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

FirmaTaurus Technic- lider kompensacji mocy biernej na rynku polskim. Tylko u nas kupisz: kondensatory, rozdzielnice elektryczne, układy do kompensacji mocy biernej, rozdzielnice. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwu całą gamę baterii w zależności od potrzeb. Zapewniamy kompleksową obsługę: pomagamy w doborze urządzeń, w montażu, oferujemy serwis techniczny. Nasza firma od wielu lat cieszy się poważaniem, a nasze urządzenia posiadają atesty Instytutów Elektrotechniki i Energetyki. Zaufaj naszej firmie – nie pożałujesz!
Kategoria:   Firmy wg branż
Firmy wg branż > Elektryczne
Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez firmę Mar - Serwis. Na rynku funkcjonujemy od 2005 roku. Naprawiamy wszystkie typy dystrybutorów, pomp, przepływomierzy i każdą elektronikę związaną z dystrybucją paliw. Mamy mobilne stanowisko do przeprowadzania rewizji zbiorników LPG metodą hermetyczną. Wykonujemy wszystkie pomiary elektryczne oraz pomiary i naprawy systemów ochrony katodowej. Na każdą naszą usługę udzielamy gwarancji. Swoje oferty dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, starając się zaproponować korzystną cenę i szerokie spektrum możliwości. Zapewniamy fachowe wsparcie profesjonalistów sprawną realizację powierzonych zadań. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu omówienia wszystkich szczegółów. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
ETOS to Przychodnia rehabilitacyjna oraz specjalistyczna z Warszawy, która dodatkowo prowadzi działalność związaną z doradztwem oraz edukacją zdrowotną. W zakresie leczenia, po wykonaniu dokładnych badań oraz postawieniu diagnozy kierujemy swoich pacjentów na indywidualną terapię. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu fizykoterapii, krioterapii, kinezyterapii, magnetoterapii, leczenia falami uderzeniowymi, metodą PNF i wykonujemy masaże, kinesiotaping, neuromobilizacje. Pomagamy pacjentom po urazach, ze zmianami zwyrodnieniowymi, w dyskopatii, w rwie kulszowej, przy bólach kręgosłupa, stawów i kończyn, ograniczeniami ruchomości stawów i z innymi problemami. Przyjmujemy pacjentów w ramach umowy z NFZ i na zabiegi odpłatne. Więcej dokładnych informacji zostało umieszczone na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
Zapraszamy do poznania się z propozycją Zakładu Pogrzebowego Memento. Nasza firma powstała w 1992 roku w Warszawie. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pogrzebów. Celem naszego zakładu pogrzebowego jest odciążenie naszych klientów od szykowań do pogrzebu oraz jego całościowej oprawy. Posiadamy szeroki wybór trumien oraz urn. Pomagamy załatwić formalności pogrzebowe. Profesjonalnie zajmiemy się ciałem zmarłego, proponując mycie, ubieranie i przewóz zwłok. Dzięki odpowiedniemu zapleczu zdołamy przechować zmarłego aż do momentu pogrzebu. W ramach zaświadczanych usług pogrzebowych oferujemy także kremację zwłok. Proponujemy także nagrobki z granitu. Posiadamy gotowe modele oraz robimy na specjalne zlecenia. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mieści się pełna oferta.
Kategoria:   Firmy wg branż
Inne
Główna siedziba firmy Tax-Haven znajduje się w Piastowie. Proponowane usługi obejmują wszechstronną obsługę firm o różnej formie prawnej w zakresie kierowania księgowości, administrowania kadrami i płacami, a również doradztwo. Pomagamy w wyborze najbardziej korzystnych polis ubezpieczeniowych oraz skompletowaniu i wypełnieniu dokumentów, a także w uzyskaniu kredytów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego zdobywają Państwo propozycję dopasowaną do wymagań oraz możliwości finansowych. Kompleksowe porady oparte są na wieloletnim doświadczeniu we współpracy z różnymi agencjami ubezpieczeniowymi, bankami oraz wnikliwej obserwacji polskiego rynku. Naszą propozycję uzupełniają także organizowane profesjonalne szkolenia pierwszej pomocy, BHP oraz PPOŻ. Na stronie internetowej można znaleźć więcej informacji.
Kategoria:   Firmy wg branż