Katalog Stron WWW

 
 
Opis Wynajem telebimów i obsługa eventów Nasza firma zajmuje się m.in. wynajmem telebimów, co sprawia, że bez większych wkładów finansowych, możesz zorganizować event na dużą skalę oraz na najwyższym poziomie - wspominany potem z uśmiechem i satysfakcją przez długi czas. W swojej ofercie posiadamy również inne sprzęty a w Naszych usługach można znaleźć także .ofertę wynajmu ekranów bezszwowych. Sprawdź Nas!
Świadczymy usługi z zakresu:
- wynajem telebimów
- wynajem ekranów bezszwowych LED
- produkcja TV & streaming
- technika sceniczna i oświetlenie
Swoje usługi z zakresu produkcji TV, streaming'u, multimediów zapewniamy na najwyższym poziomie, co jest konsekwencją ogromnego doświadczenia i zaangażowania Naszych pracowników. Wszystkich zainteresowanych Naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.
Url http://livetransmisje.com
Kategoria Hobby Rozrywka > Imprezy
Słowa kluczowe wynajem telebimów
Data dodania Jan 10, 2018
ID linku 19553
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Hobby Rozrywka > Imprezy

Eventy organizowane przez Creative Moments stoj¹ na najwy¿szym poziomie. Creative Moments wykorzystuj¹c w³asne doœwiadczenie przygotowuje eventy dla firm i klientów indywidualnych. Organizujemy eventy takie jak: przyjêcia, jubileusze, imprezy integracyjne, imprezy plenerowe. Organizuj¹c eventy wspó³pracujemy tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi partnerami.Eventy organizowane przez Creative Moments stoją na najwyższym poziomie. Creative Moments wykorzystując własne doświadczenie przygotowuje eventy dla firm i klientów indywidualnych. Organizujemy eventy takie jak: przyjęcia, jubileusze, imprezy integracyjne, imprezy plenerowe. Organizując eventy współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi partnerami.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Imprezy
Hobby Rozrywka
Edukacja Nauka > Szkolenia
Od 2000 roku działamy w obszarze turystyki biznesowej. Jesteśmy organizatorem wyjazdów motywacyjnych, imprez integracyjnych, wydarzeń typu event, konferencji i szkoleń dla firm, korporacji i instytucji. Obsługujemy turystykę przyjazdową, promujemy wyjazdy ekskluzywne. Projekty realizujemy w kraju i na całym Świecie.

Gdy chcesz nietypowo uczcić sukces, podziękować partnerom biznesowym, wynagrodzić pracowników zapraszamy na wyprawy po świecie lub po najciekawszych zakątkach naszego kraju.
Jeżeli poszukujesz zindywidualizowanego scenariusza imprezy ze szpiglem, gdy chcesz, by twoje przemówienie podczas gali miało niestandardowy charakter.
Gdy chcesz zorganizować spotkanie dla czterech osób, lub grupy liczącej 1800 osób.
Twoi partnerzy chcą odwiedzić nasz kraj, a ty poszukujesz dla nich dogodnego miejsca na nocleg i spotkanie? Chcesz uatrakcyjnić im czas po długich negocjacjach?
Doskonale trafiłeś. Zorganizujemy niezapomnianą imprezę firmową, konferencję, wydarzenie, nietypową wyprawę.
Zapewniamy moc wrażeń w poczuciu bezpieczeństwa. Z nami możesz wyjechać na Spitsbergen, gdzie na lodowym pustkowiu rozbijemy obóz; lub na niebiańskie plaże wysp Polinezji, gdzie będziesz mógł karmić rekiny. Zaprosimy twoich kooperantów, by w restauracji pod niebem uczcić Twoją dobrą z nimi współpracę; zorganizujemy coroczną konferencję, a Twoich wyróżnionych pracowników zabierzemy na Bali, by mogli nabrać sił do dalszej owocnej pracy. Kameralne spotkanie dla czterech osób, czy konferencja dla kilku tysięcy. Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Imprezy
Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek
Sport Turystyka > Ciekawe miejsca
Nasza firma zajmuje się kompleksowa organizacja imprez karaoke. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, kilka tysięcy zawodowych podkładów muzycznych, niezbędne do zabawy rzutniki oraz ekrany. Gwarantujemy udana zabawę. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony gdzie można obejrzeć galerię ze zorganizowanych dotychczas imprez karaoke.Zajmujemy się profesjonalna organizacją imprez karaoke. Na rynku działamy od ponad pięciu lat, przez ten okres zdobyliśmy duże doświadczenie. Dzięki niemu, grupie zaangażowanych pracowników oraz profesjonalnemu sprzętowi, jesteśmy wstanie zorganizować imprezę karaoke na najwyższym poziomie.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Imprezy
Profesjonalna organizacja imprez firmowych. Obsługa pikników firmowych, festynów, targów, eventów firmowych. Zespół fachowców doradzi i zorganizuje atrakcje na firmowe spotkania, zaproponujemy bazę noclegową i zadbamy o logistykę. Oddając w nasze ręce organizację swojej imprezy masz pewność, że będzie to WYDARZENIE. Najlepsze imprezy tylko z MAESTRO.Profesjonalna organizacja imprez firmowych. Obsługa pikników firmowych, festynów, targów, eventów firmowych. Zespół fachowców doradzi i zorganizuje atrakcje na firmowe spotkania, zaproponujemy bazę noclegową i zadbamy o logistykę. Oddając w nasze ręce organizację swojej imprezy masz pewność, że będzie to WYDARZENIE. Dysponujemy własnym zapleczem technicznym i logistycznym. Zorganizujemy każdy twórczy pomysł z dbałością o najmniejsze szczegóły. Doświadczona kadra zapewnia pomyślną realizację najtrudniejszych zleceń. Najlepsze imprezy tylko z MAESTRO.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Imprezy
Wszystko o największych i najlepszych Klubach oraz imprezach klubowych organizowanych w Polsce i za granicą. Gdzie i kiedy odbędzie się największa impreza w kraju? Wielkie otwarcia nowych Klubów. Kto i kiedy zagości na scenie? Do jakiego klubu warto pójść, aby dobrze się bawić? Relacje z klubów. Wszystko z myślą o klubowiczach i ich szampańskiej zabawie.
Kategoria:   Hobby Rozrywka > Imprezy