Katalog Stron WWW

 
 
Opis Księgowość Lublin - UNISONO Biuro Księgowe Lublin Unisono świadczy pełen zakres usługi księgowe Lublin, usługi rachunkowe Lublin i usługi finansowe Lublin dla przedsiębiorstw.

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla małych i średnich firm, potwierdzone licencją Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Aby zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę współpracujemy z biegłymi rewidentami, kancelarią prawniczą oraz specjalistą ds. BHP.

Księgowość Lublin

Pełna księgowość Lublin

Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami polskiej ustawy o rachunkowości.

Sporządzanie bilansu otwarcia.

Bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych.

Prowadzenie ewidencji środków trwałych i sporządzanie bieżących planów amortyzacji.

Sporządzanie deklaracji podatku VAT oraz deklaracji podsumowujących VAT-UE.

Sporządzenie rocznego bilansu, rachunku zysków i strat, sprawozdania z przepływu środków pieniężnych oraz zestawienia zmian w kapitale.

Sporządzenie rocznego zeznania podatkowego w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych.

Sporządzenie rocznych sprawozdań wymaganych przez Główny Urząd Statystyczny oraz NBP.

Reprezentacja Klienta przed poszczególnymi urzędami.

Wyprowadzanie zaległości księgowych i podatkowych.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na Naszej stronie internetowej.
Url http://unisono.in
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe księgowość lublin   biuro rachunkowe lublin
Data dodania Jan 23, 2018
ID linku 19571
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Zajmujemy się kompleksową obsługą małych i średnich firm z kapitałem polskim oraz zagranicznym. Głównym naszym mottem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi Przedsiębiorcy tak aby mógł cały swój czas i energię poświęcić na rozwój własnego Biznesu a nie na sprawy administracyjne, kontakty z Urzędami Państwowymi czy zbędną biurokrację.

W celu zapewnienia na najwyższym poziomie obsługi Państwa Firmy i zadowolenia z Nas wszystkie trudne przypadki konsultujemy z kancelariami adwokackimi wyspecjalizowanymi w zakresie prawa gospodarczego, prawa bankowego a także biegły rewident w razie konieczności przeanalizuje wyniki finansowe każdego podmiotu gospodarczego.

Współpracujemy z wysoce wykwalifikowaną kadrą o długoletnim stażu pracy ściśle wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach, ciągle szkolących się aby być ciągle przygotowanym do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań zleconych przez Państwa.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Kraje Miasta Regiony > Śląskie
Biznes Ekonomia
Poszukujesz księgowej dla Twojej firmy w Warszawie? A może chcesz zakupić kasę fiskalna do sklepu? Dobrze trafiłeś! Przedsiębiorstwo Buchcom to specjalista w usługach księgowych, sprzedaży drukarek oraz kas fiskalnych. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, oraz Sygnatariusza Kodeksu Etyki Zawodowej Księgowych. Zatrudniamy fachowych księgowych oraz serwisantów. Posiadamy szeroki wybór kas fiskalnych. Dostępne są małe i lekkie kasy oraz wysoce zaawansowane technologicznie. Oferujemy także szeroką ofertę programów dla każdego rodzaju działalności. Posiadamy aplikacje handlowo-magazynowe, programy księgowo-płacowe oraz oprogramowania specjalistyczne. Zatrudniamy w naszej firmie tylko najlepszych fachowców, aby nasi klienci byli zawsze usatysfakcjonowani. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
AniaFinanse to biuro rachunkowe Anny Smaluch w Krakowie, w którego urozmaiconej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór usług księgowych dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw. W ofercie dostępne są między innymi usługi z zakresu księgowości podatkowej, kadrowej oraz rzetelne doradztwo podatkowe. Poświadczeniem umiejętności oraz rzetelności są posiadane przez biuro certyfikaty. Zapraszamy do współpracy poprzez księgowość online.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
W Olsztynie od 1996 roku funkcjonuje Biuro rachunkowe Renaty Sosak, które specjalizuje się w usługach księgowych dla mniejszych oraz większych przedsiębiorstw. Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów oraz rozchodów, ewidencji podatkowej, ryczałtu, rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS. Oferujemy też pomoc w zakresie administracji kadr oraz płac. Swoją ofertę kierujemy dla klientów rozpoczynających działalność i chcących uzyskać poradę w zakresie jej przekształcenia bądź likwidacji, także przedsiębiorstw jednoosobowych, spółek osobowych, handlowych oraz stowarzyszeń. Wiedza i duże doświadczenie to wyróżniające nas atuty, wpływające na poziom obsługi. Dzięki współpracy z naszym biurem, zyskują Państwo czas oraz mogą skoncentrować się na rozwijaniu przedsiębiorstwa. Zapraszamy na stronę internetową, na której znajduje się więcej informacji.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biuro rachunkowe Mirosława Pluta, to biuro rachunkowe zlokalizowane w Łodzi. Mieści się dokładnie w budynku spółdzielni mieszkaniowej Batory. Biuro uzyskało certyfikat Centrum Informacji Księgowej oraz objęte jest przymusowym ubezpieczeniem. Pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 16:00. Komunikujemy, iż spotkania z księgową, odbywające się w innych godzinach, ustalane są wcześniej telefonicznie. Biuro rachunkowe podejmuje się kierowania: ksiąg handlowych, ksiąg przychodów oraz rozchodów oraz ewidencji przychodów - ryczałt. Potwierdzeniem naszych umiejętności jest świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów. Zaprząta się ewidencją VAT, rozliczeniami ZUS i PIT. Podejmuje się przyrządzenia rozliczeń w zakresie VAT od materiałów budowlanych. Biuro rachunkowe z Łodzi zaświadcza doradztwo podatkowe. Informację o usługach księgowych oraz biurze ulokowano na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe