Katalog Stron WWW

 
 
Opis dziuk.co Wchodząc na stronę http://dziuk.co znajdziesz odnośniki do firm, które staram się godnie reprezentować oraz z sukcesem prowadzić. Zrzeszam wielu pracowników i podwładnych. Współpracuje z osobami, które wiedzą czego od życia oczekują, tę wiedzę oraz upór w działaniu bezpośrednio przekładają na codzienne obowiązki zawodowe. Jestem dumny, że mogę przewodzić takim osobom. Staram się pełnymi garściami czerpać od nich pozytywną energię i wykorzystywać ją do osiągania jeszcze to nowszych celów.
Url http://dziuk.co
Kategoria Biznes Ekonomia
Słowa kluczowe projektowanie stron   usługi informatyczne   usługi remontowe   wylewki maszynowe   grawerowanie na szkle
Data dodania Feb 12, 2018
ID linku 19604
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 118 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia

Reklama jest ważnym elementem istnienia na rynku. Bez odpowiedniej reklamy, nikt nie będzie mógł poznać nowej marki, nikt też nie kupi nowego produktu. Na rynku jest wiele firm, proponujących przeróżne formy reklamy. Jedne mają zasięg globalny, jednak dla większości małych przedsiębiorstw ważniejszy jest rynek lokalny. Właśnie na takim rynku siedmiu powiatów północnej części województwa śląskiego działa Agencja Reklamy Paxello. To zespół specjalistów, który nie tylko reklamuje producenta, czy dany produkt. Dzięki odpowiednim zabiegom Paxello buduje również markę, sprawia że staje się ona rozpoznawalna na terenie jej działania. Jest to wydawca doskonałej gazetki reklamowej, która trafia do 70 tysięcy odbiorców, czyli potencjalnych klientów.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Zespół PwC Customer Technology odpowiada za usługi związane z implementacją innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Specjaliści PwC opierają się na współpracy ze światowymi liderami dostarczającymi oprogramowanie do automatyzacji marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientem (CRM), zarządzania doświadczeniami klienta (customer experience), social listening, knowledge management, takimi jak Salesforce, Oracle, SAP Hybris i Microsoft. Eksperci PwC opracowują strategię, doradzają w wyborze najkorzystniejszych technologii, a następnie wdrażają je u klienta.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Consulting
Komputery > Oprogramowanie
Blog, aktualności oraz baza firm biur rachunkowych. Na blogu prezentowane są informacje, porady jak wybrać dobre biuro rachunkowe bądź znaleźć dobrego księgowego, na co należy zwrócić uwagę. W dziale aktualności prezentowane będą ciekawe i istotne informacje dla osób prowadzących firmę. Ponadto bardzo rozbudowana baza firm z całej Polski - obecnie ponad 550 stanowi cenne źródło informacji, dla małych często jednoosobowych firm chcących skorzystać z biura rachunkowego.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Polski portal wiedzy o zarządzaniu organizacjami informatycznymi. Gromadzi interesujące artykuły, dostarcza aktualnych informacji o branżowych konferencjach, szkoleniach, seminariach i innych wydarzeniach, a także oferuje książki, będące niezbędną lekturą każdego menedżera IT. Regularnie organizowane Śniadania z ekspertem i konferencje umożliwiają dodatkową wymianę wiedzy i doświadczeń. Serwis działa nieprzerwanie od 2004 roku i obecnie posiada ponad 3000 zarejestrowanych użytkowników.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Internet > Portale
Na naszym serwisie prezentujemy szeroki wybór lokat bankowych. Bardzo ważną kwestą przy lokatach bankowych są oczywiście wpłaty inwestycyjne. Wyróżniamy kilka typów takich opłat. Chyba najczęściej wybieraną za dwie - regularna oraz jednorazowa. Regularna, czyli najczęściej miesięczna lub kwartalna, półroczna i roczna. Najmniejszą wpłatą na miesiąc może być nawet tylko 200 złotych. Wpłata jednorazowa mniejszą być nie może jak aż 10000 złotych. Z wpłat dodatkowych rzadko się korzysta, ponieważ nie może to być mniej niż 1000 złotych. Mogą Państwo porównać lokaty pod względem oprocentowania i innych czynników. Możliwość rejestracji online.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Banki
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy