Katalog Stron WWW

 
 
Opis dziuk.co Wchodząc na stronę http://dziuk.co znajdziesz odnośniki do firm, które staram się godnie reprezentować oraz z sukcesem prowadzić. Zrzeszam wielu pracowników i podwładnych. Współpracuje z osobami, które wiedzą czego od życia oczekują, tę wiedzę oraz upór w działaniu bezpośrednio przekładają na codzienne obowiązki zawodowe. Jestem dumny, że mogę przewodzić takim osobom. Staram się pełnymi garściami czerpać od nich pozytywną energię i wykorzystywać ją do osiągania jeszcze to nowszych celów.
Url http://dziuk.co
Kategoria Biznes Ekonomia
Słowa kluczowe projektowanie stron   usługi informatyczne   usługi remontowe   wylewki maszynowe   grawerowanie na szkle
Data dodania Feb 12, 2018
ID linku 19604
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 163 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia

Ab-Investing Sp. z o.o. , dofinansuje podmioty, które posiadają potencjał rozwoju, a ze względu na kryzys lub brak środków obrotowych nie może realizować celu gospodarczego.
Służymy pomocą prawną w zagadnieniach obrotu udziałami spółek Prawa Handlowego, ochrony Członków Zarządu przed odpowiedzialnością cywilno-karną jak i doradzamy, jaką formę upadłości lub likwidacji wybrać.
Nie inwestujemy w nowe projekty , w polu naszego zainteresowani są spółki które mają ugruntowaną pozycje na rynku i wieloletnie doświadczenie branżowe.
Oferujemy profesjonalny zarząd kryzysowy jak i występujemy w roli likwidatorów spółek.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Jeśli prowadzisz firmę w Warszawie lub gdzieś w jej okolicy i poszukujesz zewnętrznego przedsiebiorstwa, które na zasadach outsourcingu sprawine załatwi za ciebie sprawy podatkowe i finansowe, skorzystaj z usług, jakie oferuje biuro księgowe i rachunkowe. Doradztwo podatkowe, rozliczenia księgowe - oto działania, w jakich pomagają tego typu przedsiębiorstwa. Sprawdź naszą ofertę i zaoszczędź czas, jaki poświęcałbyś samodzielnemu zajmowaniu się tego typu sprawom.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Zapraszamy do odwiedzenia witryny firmy Anilon Group. Istniejemy na rynku już od 1995 r i należymy do krajowej czołówki producentów uniformów. Produkujemy ubrania medyczną a także kosmetyczną oraz akcesoria kosmetyczne najwyższej jakości. Na naszej stronie znajdziecie Państwo pełną paletę naszych produktów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się na szą bogatą ofertą. Naprawdę warto..
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Firma Maran to najwyższej jakości suwnice. Firma, jako producent suwnic, może poszczycić się znajomością innowacyjnych technologii. Oferta obejmuje suwnice pomostowe, suwnice podwieszane, suwnice bramowe, suwnice natorowe jednodźwigarowe i suwnice natorowe dwudźwigarowe. To także wciągniki i wciągarki. Sprawdź ofertę najwyższej jakości używanych urządzeń dźwigowych oraz nowoczesnych technik zasilających mechanizmy. Możesz skorzystać z oferty najwyższej jakości zdalnych systemów bezprzewodowego sterowania.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Budownictwo > Usługi budowlane

5. lyoness

Nasza jednostka Lyoness to wspaniała sposobność do oszczędzania na zakupach. Tworzymy ogromną wspólnotę zakupową, która zapewnia prostym klientom tańsze robienie zakupów, mnóstwo rabatów i atrakcji, zwrot gotówki przy każdym zrobionym zakupie oraz sposobność dokonywania zakupów przez Internet. To nie koniec atrakcji jakie oferuje spółka, dlatego wejdź na nasza stronę i zobacz sam ile możesz zyskać. Pracujemy z wielką liczbą firm z całego globu co umożliwia Ci odnalezienie prawie wszystkiego co tylko zapragniesz.
Kategoria:   Biznes Ekonomia