Katalog Stron WWW

 
 
Opis dziuk.co Wchodząc na stronę http://dziuk.co znajdziesz odnośniki do firm, które staram się godnie reprezentować oraz z sukcesem prowadzić. Zrzeszam wielu pracowników i podwładnych. Współpracuje z osobami, które wiedzą czego od życia oczekują, tę wiedzę oraz upór w działaniu bezpośrednio przekładają na codzienne obowiązki zawodowe. Jestem dumny, że mogę przewodzić takim osobom. Staram się pełnymi garściami czerpać od nich pozytywną energię i wykorzystywać ją do osiągania jeszcze to nowszych celów.
Url http://dziuk.co
Kategoria Biznes Ekonomia
Słowa kluczowe projektowanie stron   usługi informatyczne   usługi remontowe   wylewki maszynowe   grawerowanie na szkle
Data dodania Feb 12, 2018
ID linku 19604
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 141 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia

Zapraszmy do odwiedzenia strony firmy meblowej Mahman. W naszej ofercie możecie Państwo odnaleźć takie produkty, jak na przykład: meble kuchenne, umeblowanie łazienkowe, umeblowanie na wymiar czy szafy przesuwne. W ofercie firmy Mahmann znajdują sie meble do wyposażenia poszczególnych pokoi zarówno w firmie a także i w domu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Fundacja dzieciom Agnieszka posiada status prawny, dzięki któremu regulując finanse z ze skarbem Państwa można powierzyć 1% swojego podatku na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Na witrynie organizacji umieszczony jest bezpłatny program pit 2010 do rozliczania PITu. Program pit upowszechnia także inne pit druki. Pit program posiada funkcję uaktualnienia. Pit darmowy umieszczony jest na stronie www.fundacjaagnieszka.pl. Pomóż fundacji "Agnieszka" rozliczając swój podatek.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
METEO Serwis, montaż okien i drzwi. Konserwacja, regulacja, naprawa
drzwi oraz okien PCV i drewnianych Warszawa. Firma Meteo świadczy usługi w zakresie serwisu i montażu stolarki otworowej. Głównym regionem, w którym świadczymy nasze usługi jest Warszawa i jej okolice, jednak w niektórych przypadkach świadczymy je również na terenie całej Polski. Naszymi odbiorcami są zarówno Klienci indywidualni jak również duże obiekty użyteczności publicznej. Nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie.

Jesteśmy firmą godną zaufania. Dbając o mienie naszego Klienta, gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Budownictwo
Budownictwo > Okna
Oferujemy szeroki zakres usług związanych z obsługą administracyjno-biurową oraz wsparcie w zarządzaniu bieżącym funkcjonowaniem biura. Proponujemy m.in.: obsługę korespondencji, porządkowanie dokumentacji, koordynację obiegu dokumentów, przygotowywanie dokumentów (w tym formularzy KRS), obsługę zebrań oraz tworzenie baz danych i analiz. Nasza propozycja adresowana jest przede wszystkim do: osób zakładających działalność gospodarczą
osób prowadzących już małą firmę, -sektora organizacji pozarządowych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Proponuję Państwu pełen zakres ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych PZU dla osób prywatnych oraz firm. Gwarantuję najwyższy profesjonalizm. Pomogę wybrać Państwu ubezpieczenie OC, AC, NNW, domu, mieszkania lub firmy najlepiej spełniające Państwa wymagania. Działalność prowadzę na terenie Poznania i okolic. Wiele lat obecności na rynku oraz duże doświadczenie w sektorze ubezpieczeń gwarantują najwyższy poziom usług. Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Zdrowie Uroda > Ubezpieczenia zdrowotne