Katalog Stron WWW

 
 
Opis dziuk.co Wchodząc na stronę http://dziuk.co znajdziesz odnośniki do firm, które staram się godnie reprezentować oraz z sukcesem prowadzić. Zrzeszam wielu pracowników i podwładnych. Współpracuje z osobami, które wiedzą czego od życia oczekują, tę wiedzę oraz upór w działaniu bezpośrednio przekładają na codzienne obowiązki zawodowe. Jestem dumny, że mogę przewodzić takim osobom. Staram się pełnymi garściami czerpać od nich pozytywną energię i wykorzystywać ją do osiągania jeszcze to nowszych celów.
Url http://dziuk.co
Kategoria Biznes Ekonomia
Słowa kluczowe projektowanie stron   usługi informatyczne   usługi remontowe   wylewki maszynowe   grawerowanie na szkle
Data dodania Feb 12, 2018
ID linku 19604
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 130 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia

DUO DARIO jest marką firmy Inter-Top z Warszawy, producenta strojów plażowych. Firma działa na rynku już od kilkunastu lat. Tak długa działalność oraz wytrwałość w realizacji postawionych celów pozwoliło na stworzenie tegorocznej kolekcji, kolekcji strojów kapielowych wykonanych z myślą o tych, którzy cenią sobie jakość a także funkcjonalność. W bieżącym sezonie firmaInter-Top stawaia na dzianiny pochodzące spośród najlepszych włoskich, francuskich i hiszpańskich fabryk.Zapraszamy do odwiedzenia firmowej strony internetowej. Znajdziecie tutaj Pańśtwo pelną ofertę wraz z zdjęciami.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Jeśli prowadzisz firmę w Warszawie lub gdzieś w jej okolicy i poszukujesz zewnętrznego przedsiebiorstwa, które na zasadach outsourcingu sprawine załatwi za ciebie sprawy podatkowe i finansowe, skorzystaj z usług, jakie oferuje biuro księgowe i rachunkowe. Doradztwo podatkowe, rozliczenia księgowe - oto działania, w jakich pomagają tego typu przedsiębiorstwa. Sprawdź naszą ofertę i zaoszczędź czas, jaki poświęcałbyś samodzielnemu zajmowaniu się tego typu sprawom.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
To jest strona Kancelarii Adwokackiej, mieszczącej się w Łodzi. Kancelarię kieruje mecenas Marek Śniegucki. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z Obsługi prawnej. Kancelaria adwokacka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. Przed wizytą prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny, elektroniczny albo osobisty. Adwokat kieruje sprawy z zakresu doradztwa prawnego. Kieruje przede wszystkim sprawy cywilne oraz gospodarcze. Czyni doraźne konsultacje prawne często poparte sporządzeniem pisemnych opinii prawnych. Podejmuje się również prowadzenia spraw, związanych z ustaleniami odszkodowań. Pełna informacja o Kancelarii na stronie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Firma RDJ Klima na rynku zaistniała w roku 1995 i od tego czasu świadczy rzetelne , a ponadto zaawansowane usługi z zakresu produkcji akcesoriów wentylacyjnych. Firma swoją działalność prowadzi na bardzo wszechstronną skalę, dlatego można o niej powiedzieć, że aktualnie jest przodującym partnerem w zakresie klimatyzacji oraz dodatkowo wentylacji. Wszelkie produkty korporacji RDJ Klima posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „ANDREX” ma wieloletnie doświadczenie w branży. W ofercie znajdują się m.in towary tj trój-drogowe teflonowane , kurki stożkowe teflonowane, przepustnice teflonowane, rury i kształtki teflonowane, uszczelki. Firma} zatrudnia obecnie stu pracowników, którzy posiadają duże doświadczenie oraz kwalifikację. Produkty firmy "Andrex" znalazły zastosowanie w przemyśle petrochemicznym, naftowym, gazowym, koksochemicznym, hutniczym, spożywczym i innym.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie