Katalog Stron WWW

 
 
Opis dziuk.co Wchodząc na stronę http://dziuk.co znajdziesz odnośniki do firm, które staram się godnie reprezentować oraz z sukcesem prowadzić. Zrzeszam wielu pracowników i podwładnych. Współpracuje z osobami, które wiedzą czego od życia oczekują, tę wiedzę oraz upór w działaniu bezpośrednio przekładają na codzienne obowiązki zawodowe. Jestem dumny, że mogę przewodzić takim osobom. Staram się pełnymi garściami czerpać od nich pozytywną energię i wykorzystywać ją do osiągania jeszcze to nowszych celów.
Url http://dziuk.co
Kategoria Biznes Ekonomia
Słowa kluczowe projektowanie stron   usługi informatyczne   usługi remontowe   wylewki maszynowe   grawerowanie na szkle
Data dodania Feb 12, 2018
ID linku 19604
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 125 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia

To jest strona Kancelarii Adwokackiej, mieszczącej się w Łodzi. Kancelarię kieruje mecenas Marek Śniegucki. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z Obsługi prawnej. Kancelaria adwokacka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. Przed wizytą prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny, elektroniczny albo osobisty. Adwokat kieruje sprawy z zakresu doradztwa prawnego. Kieruje przede wszystkim sprawy cywilne oraz gospodarcze. Czyni doraźne konsultacje prawne często poparte sporządzeniem pisemnych opinii prawnych. Podejmuje się również prowadzenia spraw, związanych z ustaleniami odszkodowań. Pełna informacja o Kancelarii na stronie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Jest to Kancelaria Podatkowa mogąca pochwalić się dużym doświadczeniem w prowadzeniu księgowości: firm, biur, instytucji a także klientów indywidualnych. Znajduje się w Szczecinie od wielu lat. Posiada grono stałych i usatysfakcjonowanych klientów. Zaprasza do współpracy osoby zainteresowane obsługą kadrowo-płacową, księgową a także doradztwem z tego zasięgu. Oferuje profesjonalizm w działaniu poparty licencją Ministra Finansów. Każde zlecenie wykonywane jest tu w możliwie jak najkrótszym czasie przy zachowaniu najwyższego standardu. Jeśli jesteś zainteresowany jej ofertą zobacz koniecznie tę stronę internetową i zapoznaj się ze szczegółami oferowanyh przez nią czynności. Zapraszamy serdecznie:
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Jeśli szukacie profesjonalnej firmy z kompleksową ofertą na projekty unijne, szkolenia, doradztwo i zarządzanie projektami to serdecznie zachęcamy do zapozniania się z bogatym wachlarzem usług Centrum Wsparcia Biznesowego MDS. Zapraszamy na organizowane przez nas profesjonalne szkolenia otwarte, uczestnictwo w których wpłynie na rozwój wiedzy i umiejętności Waszego zespołu oraz całej firmy od najniższego szczebla, poprzez handlowców, pracowników biurowych na zarządzie skończywszy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Raszyński FLY PARK to najtańszy i najbezpieczniejszy parking znajdujący się w okolicy stołecznego portu lotniczego

Okęcie. Miejsca parkingowe są całkowicie oświetlone, cały teren jest murowany i ogrodzony. Dodatkowo nad

bezpieczeństwem samochodów czuwa profesjonalna ochrona oraz całodobowy monitoring. Parking otwarty jest

przez siedem dni w tygodniu. Dogodne położenie oraz bezpłatny transport na lotnisko sprawią, że nigdy nie przyjadą

państwo spóźnieni. Oprócz gwarancji bezpieczeństwa i najniższych cen w okolicy, stałym klientom zapewniamy

atrakcyjne rabaty. Miła i profesjonalna kadra z przyjemnością udzieli państwu pomocy w każdej, nawet awaryjnej

sytuacji, niezależnie od pory dnia. Dodatkowo na naszej stronie internetowej skorzystać można z bezpłatnej rezerwacji miejsca.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Motoryzacja > Wypożyczalnia samochodów
Firmy wg branż > Transport
Firma BROMAR działa na rynku od 1996 roku. Zajmujemy się sprzedażą, montażem, serwisem urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych , a ponadto wytwarzamy systemy centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Posiadamy niezbędne detale tj. sprzęt i doświadczenie niezbędne do spawania stali nierdzewnej , a oprócz tego uprawnienia do utylizacji urządzeń chłodniczych pracujących na czynnikach chłodniczych R-22 i R12. Realizujemy teżnaprawy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń gastronomicznych i chłodniczych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Budownictwo > Wentylacja i klimatyzacja