Katalog Stron WWW

 
 

Usługi księgowe Ursynów

Opis Usługi księgowe Ursynów Euro Consulting to biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe. W ofercie posiada obsługę księgowa ryczałtu od przychodów, obsługę księgowej księgi przychodów i rozchodów. Firma prowadzi też monitoring należności oraz wsparcie podatnika. Początki firmy Euro Consulting sięgają roku 1990. Od początku istnienia zajmujemy się kompleksową obsługą księgową wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych. Nasz zespół stanowią doradcy podatkowi oraz certyfikowani księgowi. Obecnie usługi księgowe świadczymy dla przeszło 600 podmiotów gospodarczych w trzech biurach.
Url http://www.euroconsulting.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Słowa kluczowe biuro rachunkowe   księgowość   rachunkowość   biuro rachunkowe   księgowość   usługi księgowe   tanie biuro rachunkowe   doradca podatkowy warszawa   monitoring należności   rejestracja działalności doradztwo   księgowość on-line   ryczałt rozliczenia   księga handl
Data dodania Aug 18, 2009
ID linku 1961
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Biuro rachunkowe "Wala" stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów w oparciu o bogate i wieloletnie doświadczenie pracowników. W trosce o bezpieczeństwo danych naszych Klientów i najwyższą jakość świadczonych usług, korzystamy z profesjonalnego oprogramowania CDN Klasyka firmy Comarch. Nowoczesny serwer z zabezpieczeniami oraz zaawansowane procedury sporządzania bieżących archiwizacji baz danych umożliwiają bezpieczną i szybką realizację powierzonych zadań.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
W sposób profesjonalny reprezentujemy naszych Klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych. Zapewniamy dyskrecję, poufność i całkowite bezpieczeństwo otrzymanych informacji. Jako nieliczni umożliwiamy dojazd do klienta i obsługę na miejscu. Posiadamy Certyfikat Księgowy Ministra Finansów nr 31736/2008 uprawniający do usługowego prowadzenie ksiąg rachunkowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. Świadcząc usługi księgowe stawiamy na rzetelność i indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Nasze
biuro rachunkowe Żory pracuje na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Księgowi i Doradcy to biuro rachunkowe i kancelaria prawna. Wyspecjalizowaną w kompleksowej obsłudze księgowo-kadrowej oraz świadcząca usługi doradztwa z zakresu ekonomii i prawa. Księgowi i Doradcy to specjaliści z wielu dziedzin współpracujący ze sobą w celu maksymalnego zaspokojenia potrzeb klienta. Jako jedna z nielicznych firm na rynku Księgowi i Doradcy oprócz usług prawnych świadczą usługi prawne w oparciu o umowę o współpracy, porady w zakresie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz otwieranie własnej działalności gospodarczej.
Nasza misja to zaspokojenie potrzeb klientów w obszarze prawa, księgowości i finansów. Współpracując z nami macie Państwo dostęp do wiedzy i doświadczenia. Od dziesięciu lat posiadamy licencje Ministerstwa Finansów nr 18578/00. Nasza działalność jest w pełni ubezpieczona. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie linii Insert GT Insert GT. Posiadamy dobrą znajomość systemów księgowych Symfonia i CDN Optima.
Księgowi i Doradcy ul. Okólna 10/31 42-400 Zawiercie tel/fax: 32/67-251-56
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Kancelaria księgowo-podatkowa Bernadeta Mueller świadczy usługi doradcze w zakresie rachunkowości oraz podatków.

Dodatkowo oferujemy naszym klientom obsługę pełnej księgowości. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, obsługą kadr i płac.

Nasze biuro rachunkowo - podatkowe świadczy usługi dla małych i średnich firm na terenie Opola i okolic.

Świadczymy również usługi szkoleniowe, a także pomagamy w wypełnianiu formularzy, składaniu wniosków do banku np. o udzielenie kredytu, tworzymy biznes plany oraz różne analizy.

Co jednak najważniejsze to sposób w jaki Ty i Twoja firma jesteście obsługiwani. Przez cały okres jesteście traktowani w profesjonalny i miły sposób. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Analiza finansowa
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biuro Rachunkowe IBIS świadczy usługi księgowe Obsługujemy kadry i płace. Pełna księgowość, podatkowa książka przychodów i rozchodów, rozliczenia ZUS.Profesjonalne podejście do każdego klienta.W naszych usługach znajdziecie Państwo również prowadzenie ksiąg handlowych.Gwarantujemy jakość usług na najwyższym poziomie.Jeżeli szukałeś biura rachunkowego we Wrocławiu to dobrze trafiłeś.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe