Katalog Stron WWW

 
 
Opis Ubezpieczenia wzajemne tuwpzuw.pl Nowoczesne ubezpieczenia, które są oparte o ideę wzajemności znaną od wieków. TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych wraca do korzeni, oferując zupełnie nowy rodzaj polis ubezpieczeniowych: ubezpieczenia wzajemne. Ich wspólnotowy charakter sprawia, że wszyscy członkowie Związku działającego w ramach TUW przejmują odpowiedzialność za zakres ochrony, a także partycypują w zyskach wypracowanych przez Towarzystwo. Przejrzyste zasady współpracy, niższe składki i 100% bezpieczeństwa ubezpieczeniowego – oto, dlaczego warto się nimi zainteresować.
Url https://www.tuwpzuw.pl/
Kategoria Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Słowa kluczowe ubezpieczenia wzajemne   ubezpieczenia oc   ubezpieczenia spółek skarbu państwa   ubezpieczenia mienia   ubezpieczenia komunikacyjne   ubezpieczenia finansowe   ubezpieczenia szpitali   ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej członków władz podmiotu leczniczego
Data dodania Mar 11, 2018
ID linku 19655
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia

Prowadzimy pełne usługi księgowe, podatkowe i rachunkowe z rynku Wieliczki, Krakowa i okolic. Nasze usługi świadczymy w biurze naszej firmy, jak również wykonujemy usługi w siedzibie firmy z którą współpracujemy, delegując naszego pracownika, do pracy przy obsłudze księgowej. W skład naszych usług wchodzą takie elementy jak prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, obsługa kadr, płac i deklaracji ZUS, oraz inne drobne usługi księgowe.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 17.00 pod naszym adresem w Wieliczce. Adres siedziby i wszelkie inne dane kontaktowe znajdziecie Pańswo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Kraje Miasta Regiony > Kraków
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej firmy Żelpol. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą materiałów z branży chemi budowlanej. W ofercie możecie Państwo znaleźć produkty takich producentów, jak: : SIKA, DORFNER, DACHERMANN a także WiM. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług firmy Żelpol. Przedsiębiorstwo Żelpol to pewność najwyższej jakości oferowanych produktów.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Oferuję korektę tekstów w postaci elektronicznej i na wydruku przy użyciu znaków korektorskich (w tym m.in. korekta książek i korekta tłumaczeń z angielskiego na polski). Wykonuję także tłumaczenia z języka angielskiego. Mieszkającym w Krakowie proponuję korepetycje z języka angielskiego (9 lat doświadczenia jako nauczycielka) i z języka polskiego (9 lat doświadczenia jako nauczycielka, egzaminatorka).
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski
Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
Przedstawiamy Państwu propozycję firmy OGA Trading- importera sztucznych kwiatów z rynków azjatyckich. Importowane przez nas sztuczne rośliny odznaczają się szczególnie niska ceną i ciekawym wzornictwem. Dzięki krótkim epizodycznym seriom oferowanych przez nas produktów, gwarantujemy Klientom przekonanie o oryginalności zaaranżowanej przez nich kompozycji. Obsługujemy Klientów hurtowych. Sami przewozimy nasze artykuły do Klientów w całej Polsce, dzięki czemu mamy pełne przekonanie, że trafią one do nich w nietkniętym stanie. Nasze towary możecie również zobaczyć Państwo w renomowanych hurtowniach sztucznych kwiatów w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami, który pozwoli uzyskać Państwu dane o nadchodzących kolekcjach.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Firmy wg branż > Handel
Blog, aktualności oraz baza firm biur rachunkowych. Na blogu prezentowane są informacje, porady jak wybrać dobre biuro rachunkowe bądź znaleźć dobrego księgowego, na co należy zwrócić uwagę. W dziale aktualności prezentowane będą ciekawe i istotne informacje dla osób prowadzących firmę. Ponadto bardzo rozbudowana baza firm z całej Polski - obecnie ponad 550 stanowi cenne źródło informacji, dla małych często jednoosobowych firm chcących skorzystać z biura rachunkowego.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe