Katalog Stron WWW

 
 
Opis Ubezpieczenia wzajemne tuwpzuw.pl Nowoczesne ubezpieczenia, które są oparte o ideę wzajemności znaną od wieków. TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych wraca do korzeni, oferując zupełnie nowy rodzaj polis ubezpieczeniowych: ubezpieczenia wzajemne. Ich wspólnotowy charakter sprawia, że wszyscy członkowie Związku działającego w ramach TUW przejmują odpowiedzialność za zakres ochrony, a także partycypują w zyskach wypracowanych przez Towarzystwo. Przejrzyste zasady współpracy, niższe składki i 100% bezpieczeństwa ubezpieczeniowego – oto, dlaczego warto się nimi zainteresować.
Url https://www.tuwpzuw.pl/
Kategoria Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Słowa kluczowe ubezpieczenia wzajemne   ubezpieczenia oc   ubezpieczenia spółek skarbu państwa   ubezpieczenia mienia   ubezpieczenia komunikacyjne   ubezpieczenia finansowe   ubezpieczenia szpitali   ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej członków władz podmiotu leczniczego
Data dodania Mar 11, 2018
ID linku 19655
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia

Nasza oferta jest niezwykle bogata i pełna przeróżnych opcji. Proponujemy, nie tylko profesjonalne rozwiązania, ale także pomoc w przyrządzeniu własnego interesu. Nasi doradcy podpowiedzą, jak należy zapisać podanie o dopłatę, a także jak założyć aktywność, aby była ona w największym stopniu dochodowa. ECO Myjnie posiadają najnowsze urządzenia myjące, które kapitalnie się sprawdzają w sektorze automobilowym, ale również w gastronomii czy służbie zdrowia. Gwarantujemy małe ceny przy zachowaniu najwyższych kanonów. Zapraszamy do współpracy wszystkich pragnących szybko i efektywnie pozbyć się zbytecznego zanieczyszczenia. Więcej o nas na naszej stronie internetowej:
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Monter Rusztowania oferuje specjalistyczne akcesoria budowlane: dźwigary, sklejka, zacieraczki do betonu, ogrodzenia budowlane. W naszej ofercie znajduje się również wynajem rusztowania i wynajem szalunków. Nasi fachowcy oferują również montaż rusztowania u Klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do zakupu naszych produktów. W sprzedaży posiadamy również rusztowania i szalunki. Oferowane przez nas sprzęty budowlane spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i standardy jakości. Dzięki temu są wyjątkowym atutem dla firm budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Dom Wnętrze > Remonty
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Proponowane przez firmę Metallon gazy techniczne znajdują rozległe wykorzystanie niemalże we wszystkich gałęziach przemysłu, zarówno ciężkiego, jak i lekkiego. Firma obsługuje obszar Poznania i okolic, choć sama ma siedzibę w Czerwonaku. Istnieje na rynku od 1991 roku. Oferują: dwutlenek węgla, tlen, acetylen, azot, argon, hel, propan, propan-butan, mieszanki spawalnicze oraz mieszanki spożywcze. Pracownicy firmy odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w doborze najbardziej akuratniej mieszanki gazowej lub odpowiedniego rodzaju gazu technicznego i specjalnego. Drugą gałęzią aktywności firmy jest prowadzenie skupu złomu i skupu metali kolorowych. Do współpracy zapraszają zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiebiorstwa. Zainteresowani skontaktować się mogą z nimi tak osobiście, jak i telefonicznie i mailowo. Więcej informacji o firmie wynaleźć można na stronie:
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Produkcja Przemysł
Oferta nasza ma za zadanie umożliwienie i ułatwienie rozpoczęcia, a następnie prowadzenia działalności gospodarczej. Naszą misją jest świadczyć profesjonalne usługi na najwyższym poziomie tak, abyśmy mogli cieszyć się wspólnym sukcesem z naszymi klientami. Każdy z naszych klientów jest dla nas Klientem najważniejszym.
Ponosimy prawną i finansową odpowiedzialność za rzetelność świadczonych usług. Zgodnie
z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej
z prowadzoną działalnością.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat;b;. Gwarantujemy profesjonalne nauczanie w bezstresowych warunkach. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały szkoleniowe gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.
W naszej Szkole Nauki Jazdy mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy Poniedziałek.
Kurs Podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej ( według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć ). Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej Sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.
W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i czwartek od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy ). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy Kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia
Edukacja Nauka > Kursy
Motoryzacja > Ogłoszenia motoryzacyjne