Katalog Stron WWW

 
 
Opis Dzinga Komunikacja Biznesowa Oferujemy nowoczesne rozwiązania dla firm, które poszukują sposobów na usprawnienie procesów związanych z telefoniczną obsługą klientów. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem opartym na chmurze, które pozwala na intuicyjne zarządzanie połączeniami przychodzącymi i wychodzącymi oraz ułatwia komunikację między pracownikami, dzięki dedykowanym numerom wewnętrznym. Ponadto mobilne biuro pozwala na kontakty z klientami i obsługę platformy z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem smartfona lub tableta.
Url http://dzinga.com
Kategoria Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Słowa kluczowe Telefonia dla Biznesu   Telefonia   Telefony dla firm
Data dodania Mar 21, 2018
ID linku 19667
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi Informatyczne

MM-team zajmuje się kompleksowym tworzeniem serwisów internetowych a także organizacją, prowadzeniem i kompletną obsługą konkursów SMS. Posiadamy pełne zaplecze techniczne oraz zespół specjalistów , dzięki którym możemy wykonać najnowocześniejsze strony oraz przygotować całą infrastrukturę niezbędną do obsługi konkursów SMS. Konkursy SMS i głosowania SMS są sprawnym i znanym już narzędziem promocyjnym i wspierającym sprzedaż. Coraz częściej są elementem kampanii marketingowych i owocują dużymi sukcesami.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Internet > Projektowanie stron
Marketing Reklama
EUROFON jest firmą oferującą tanie rozmowy międzynarodowe i międzymiastowe. Nasz zasięg obejmuje niemal wszystkie kraje świata: Niemcy, Wielka Brytania, Francja, USA, Kanada, Australia, Japonia, Chiny i wiele innych. A wszystko już za 35 groszy za minutę połączenia. Więcej na: eurofon.pl.

EUROFON daje możliwość oszczędności aż do 95% przy najwyższej jakości połączeń, przewyższających pod tym względem usługi VoiP. Do skorzystania z usług operatora wystarczy tylko mieć odblokowane połączenia z numerami 070x oraz włączone w aparacie telefonu wybieranie tonowe.

Usługi Eurofon dostępne są już w całej Polsce, dla abonentów sieci: TP S.A., Netia, Dialog, Exatel, Telenet, GTS, Pilicka Telefonia, dataCom, El-net i wielu innych... Szczegóły na: eurofon.pl.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Telefonowanie to firma oferująca tanie połączenia telefoniczne na numery stacjonarne i komórkowe za granicą, m.in. do takich krajów jak: Niemcy, Wielka Brytania, Francja, USA, Kanada, Australia, Japonia, Chiny... oraz na numery stacjonarne w Polsce. To oszczędność do 95% orzy najwyższej jakości świadczonych usług.

Koszt rozmów miedzynarodowych do wielu krajów swiata oraz na połączenia miedzymiastowe w Polsce już za 35 groszy z vat za min.

Tanie telefonowanie dostępne jest na terenie całego kraju, dla abonentów sieci: TP S.A., Netia, Dialog, Exatel, Telenet, GTS, Pilicka Telefonia, dataCom, El-net i wielu innych.

Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę www: telefonowanie.pl.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Przedstawiamy Państwu firmę Transcom System specjalizującą się w konsultingu i tworzeniu wyspecjalizowanych informatycznych systemów kontroli dostępu, opartych o karty elektroniczne, bilety z kodem kreskowym, transpondery itd. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży teleinformatycznej pozwala na opracowanie globalnych rozwiązań dla zwiększenia efektywności, przy użyciu najnowszych zdobyczy techniki informatycznej i telekomunikacyjnej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > Usługi komputerowe
Komputery > Oprogramowanie
Badanie przez wariograf jest zlecane coraz częściej. Zarówno przez służby publiczne, na przykład policję, sądy, jak i przez osoby indywidualne chcące poznać prawdę o najbliższych. Jest to szybki, bezbolesny zabieg, który może pomóc Ci odmienić sposób patrzenia na życie. Dawniej wykrywacz kłamstw był tylko w naszej wyobraźni. Dziś możesz naprawdę się nim przebadać. Masz wątpliwości czy twój mąż jest z tobą szczery albo czy to aby na pewno twoje dziecko nie podbiera Ci pieniędzy? Dzięki nam poznasz prawdę. Wariografy są nieomylne. Nowa era nastała. Teraz kłamstwo ma naprawdę bardzo krótkie nogi!
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Firmy wg branż > Elektryczne