Katalog Stron WWW

 
 
Opis Dzinga Komunikacja Biznesowa Oferujemy nowoczesne rozwiązania dla firm, które poszukują sposobów na usprawnienie procesów związanych z telefoniczną obsługą klientów. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem opartym na chmurze, które pozwala na intuicyjne zarządzanie połączeniami przychodzącymi i wychodzącymi oraz ułatwia komunikację między pracownikami, dzięki dedykowanym numerom wewnętrznym. Ponadto mobilne biuro pozwala na kontakty z klientami i obsługę platformy z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem smartfona lub tableta.
Url http://dzinga.com
Kategoria Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Słowa kluczowe Telefonia dla Biznesu   Telefonia   Telefony dla firm
Data dodania Mar 21, 2018
ID linku 19667
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi Informatyczne

New-it Solutions jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą profesjonalne usługi internetowe i informatyczne.

Dzięki doświadczeniu i przygotowaniu naszego zespołu potrafimy sprostać zadaniom stawianym nawet przez najbardziej wymagających klientów.

Każdy realizowany przez nas projekt jest ukierunkowany na wcześniej ustalony i ściśle sprecyzowany CEL.
kontakt
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Internet > Tworzenie stron
Webdesign24 to wysokiej klasy firma zajmująca się tworzeniem i kompleksową obsługą stron internetowych. Nasze usługi staramy się dopasować do każdego klienta indywidualnie. Dzięki temu każdy po skończonej pracy osiąga poczucie maksymalnego wykorzystania internetowej przestrzeni dla swoich potrzeb. Zajmując się biznesem poprzez sieć warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Sklep internetowy, jego tworzenie i wdrażanie, systemy cms oraz późniejsze pozycjonowanie to całość usług potrzebnych by zacząć zarabiać. To wszystko znajdziesz u nas. Nowatorskie podejście, bogate doświadczenie charakteryzuje każdego z nas. Nasza działalność skupia się głównie na miastach takich jak Goleniów, Szczecin, Nowogard, Maszew, Stargard szczeciński. Posiadamy specjalistyczną wiedzę z dziedziny informatyki i jesteśmy w stanie wykonać nawet najśmielsze projekty. Zajmujemy się wdrażaniem przewodowych i bezprzewodowych sieci komputerowych, archiwizacją danych lub np. konfiguracją sprzętu oraz instalacją oprogramowania. Dołącz do zadowolonych klientów, przejrzyj portfolio. Otwórz się na pomysły innych i daj się ponieść wyobraźni. Nie pożałujesz efektu.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Firma tworząca i projektująca strony internetowe w Łodzi - Design www Spektrum Łódź. Tworzymy strony internetowe dla firm i osób prywatnych. Przyjmiemy każde zlecenie dotyczące stworzenia aplikacji internetowej np.programu obsługującego internetową bazę danych. Tworzymy gry internetowe flash,strony i animacje flash,banery reklamowe flash i menu flash. Modernizujemy stare strony. Wykupujemy adres www i opiekujemy się stroną sami dokonując aktualizacji bądź tworzymy system cms dzięki któremu klient sam zmienia treści na stronie.W razie potrzeby nasz fotograf wykona zdjęcia na stronę lub do galerii. Projektujemy także sklepy internetowe, fora internetowe i blogi. Strony piszemy ręcznie, kod piszemy pod wyszukiwarkę google. Zapraszamy! Design www Spektrum - Łódź ul.Więckowskiego 33 tel.508 791 501.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Internet > Projektowanie stron
Internet > Tworzenie stron
MWT Solutions - systemy helpdesk, servicedesk i zarządzania infrastrukturą IT marki ManageEngine. Przygotowaliśmy i wprowadziliśmy już ponad 150 wdrożeń w Polsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem oprogramowania firm Advenent, SunGard (Strohl), Chase Cooper. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do zapoznania się z naszą ofertą
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
MediaSell - Doradztwo telekomunikacyjne, teleinformatyczne, audyt telekomunikacyjny. Zmniejszamy koszty. Zwiększamy oszczędności. Naszym priorytetem jest doprowadzenie do zredukowania opłat naszych Klientów związanych zarówno z połączeniami telefonicznymi jak i internetowymi. Zapraszam na www. mediasellpolska.pl.
Nie czekaj zadzwoń to naprawdę nic nie kosztuje możesz jedynie zyskać niższe rachunki w swojej firmie. Jeżeli potrzebujesz więcej inforamacji odwieź naszą stronę i skorzystaj z formularza z zapytaniem do naszego konsultanta.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie