Katalog Stron WWW

 
 
Opis Dzinga Komunikacja Biznesowa Oferujemy nowoczesne rozwiązania dla firm, które poszukują sposobów na usprawnienie procesów związanych z telefoniczną obsługą klientów. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem opartym na chmurze, które pozwala na intuicyjne zarządzanie połączeniami przychodzącymi i wychodzącymi oraz ułatwia komunikację między pracownikami, dzięki dedykowanym numerom wewnętrznym. Ponadto mobilne biuro pozwala na kontakty z klientami i obsługę platformy z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem smartfona lub tableta.
Url http://dzinga.com
Kategoria Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Słowa kluczowe Telefonia dla Biznesu   Telefonia   Telefony dla firm
Data dodania Mar 21, 2018
ID linku 19667
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi Informatyczne

Zakres usług oferowany przez TMobile Biznes jest bardzo szeroki. Dzięki nowoczesnej bazie technicznej oraz wykorzystaniu doświadczenia ludzi działających w Firmie, możemy liczyć na profesjonalne usługi z branży IT. Nowoczesna komunikacja, szybkie i bezpieczne bazy danych oraz ciągła troska o Twój biznes- to właśnie wyróżnia TMobile Biznes. Dla każdego przedsiębiorcy będzie to najlepsza inwestycja, jaką kiedykolwiek podjął. Przekonaj się sam i skorzystać z innowacyjnych usług dla Twojej firmy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Wykorzystując wszechstronne kwalifikacje naszych pracowników, jesteśmy w stanie zaprojektować i stworzyć każdy rodzaj oprogramowania. Oferujemy profesjonalne oprogramowanie dla firm, poprzez tworzenie dedykowanych rozwiązań informatycznych oraz ich integrację z już istniejącymi systemami. Naszą specjalnością są systemy zarządzania firmą, planowania, RCP i kontrola czasu pracy oraz kontrola dostępu. Zapewniamy nasze usługi pod kątem wdrożenia oprogramowania i jego integracji. Oferujemy również stałe wsparcie techniczne oraz informatyczne. Nasz system wzbogacony jest o dodatkowe moduły zwiększające jego funkcjonalność, przez co może być dostosowywany do indywidualnych potrzeb i wymagań danego przedsiębiorstwa.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > Oprogramowanie
Komputery > System ERP - enterprise resource planning
Promity jest firmą specjalizują się w świadczeniu usług pozwalających naszym Klientom przy pomocy rozwiązań informatycznych uzyskać sukcesy biznesowe. Wyróżnia nas podejście do wykorzystania informatyki w organizacji, które porównać można do zachowania mediatora z jednej strony starającego się zrozumieć w pokorze uwarunkowania biznesowe z drugiej ograniczenia i możliwości rozwiązań IT (tzw. Business-IT Alignment ). Nasz zespół składa się zarówno z profesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu w dużych i złożonych projektach informatycznych, jak i zdolnych absolwentów uznanych polskich uczelni o ponad przeciętnych zdolnościach i wysokim poziomie innowacyjności.

Staramy się by nasze usługi były użyteczne i wnosiły rzeczywistą wartość dodaną dla Klientów. Zakres naszych prac obejmuje:
• Prace analityczne i architektoniczne w obszarze IT i biznesu pozwalające naszym Klientom na podejmowanie efektywnych decyzji biznesowych i bezpieczną realizację przedsięwzięć. Wykorzystujemy odpowiednio dostosowane do potrzeb organizacji narzędzia i wzorce takie jak architektura korporacyjna (np. TOGAF), scenariusze i procesy biznesowe (np. modelowanie przy użyciu notacji BPMN i optymalizacja z zastosowaniem rozwiązań do symulacji procesów), narzędzia analizy strategicznej (np. SWOT, analiza interesariuszy, problemów i celów, BSC).
• Zarządzanie projektami i programami obejmujące wsparcie dla Klienta w prowadzeniu przedsięwzięcia, w wykorzystaniem sprawdzonych i dostosowanych praktyk i wzorców (m.in. Managing Successful Programmes - MSP, PRINCE2, PMBOK, Agile XP/Scrum).
• Szkolenia - z uwagi na praktyczne doświadczenie oraz dużą wiedzę zgromadzoną w Promity świadczymy usługi szkoleniowe. Obejmują one dziedziny analizy biznesowej i systemowej, architektury korporacyjnej, architektury IT oraz zarządzaniem projektami i programami. W szkoleniach odnosimy się do powszechnie uznanych wzorców i metodyk (np. TOGAF, PRINCE2, MSP, RUP, Scrum).
• Outsourcing - wysokie kompetencje naszych pracowników pozwalają nam wnieść wartość dodaną dla naszych klientów poprzez usługi outsourcingu.
• Realizację oprogramowania dedykowanego oraz wdrażanie i dostosowanie do potrzeb Klientów uznanych na świecie rozwiązań informatycznych. W szczególności zajmujemy się rozwiązaniami pracy grupowej (np. CMS, DMS), wspierającymi zarządzanie przedsięwzięciami (np. PPM – Project Portfolio Mamangement) oraz integracyjnym (np. analityka i narzędzia SOA – karty oceny usług, katalogi usług, ESB, baza metadanych, orkiestracja, nadzór parametrów usług w kontekście SLA/OLA). Stosujemy metodyki wytwarzania oprogramowania po ich uprzednim dostosowaniu do potrzeb (np. RUP, ICONIX, ISO-12207,). Zapewniamy wdrożenie i utrzymanie oprogramowania z zastosowaniem podejścia procesowego (np. ITIL).
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Aplikacje Mojoapp uwalniają moc wizualizacji treści. Są dopasowane do oczekiwań i potrzeb oraz wymagań użytkowników. Możliwość wykorzystania technologii rozszerzonej rzeczywistości wirtualnej, pomaga przyswoić wiedzę i wspomóc sprzedaż oraz marketing.

Zespół ambitnych, doświadczonych grafików i programistów, potrafi kreatywnie wykorzystać swoją wiedzę i stworzyć aplikacje, które są bardzo przydatne w różnych branżach. Misją Mojoapps jest stworzenie kreatywnych projektów, które są namacalne tak, jak tylko to możliwe.

Aplikacje VR i AR mają swoje zastosowanie w branży nieruchomości, branży medycznej, marketingu i sprzedaży. Wirtualna rzeczywistość wykorzystywana jest przez firmy, które korzystają z najnowszych technologi. Dzięki wirtualnej rzeczywistości można stworzyć pomysł i przenieść go do rzeczywistości wirtualnej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Elektroniczny system obiegu dokumentów to narzędzie oparte na platformie Logito, gwarantujące szybkie zarządzanie dokumentami w Państwa firmie. Każda faktura księgowana w organizacji automatycznie trafia do pracownika odpowiedzialnego za jej weryfikację, merytoryczny opis i akceptację. Dzięki czemu czas obiegu faktur kosztowych zostaje skrócony do minimum, przy zachowaniu pełnej kontroli nad całym procesem. W dowolnym momencie ewidencjonowania faktury mamy możliwość podglądu historii oraz etapu realizacji. Na podanej witrynie internetowej znajdą Państwo formularz kontaktowy oraz zakładkę demo systemu skąd można pobrać program do obiegu dokumentów w wersji demo.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > Usługi komputerowe