Katalog Stron WWW

 
 
Opis wsb.net.pl Jeżeli szukają Państwo nowoczesnej uczelni, to zainteresuje Państwa nasza oferta. W naszej Wyższej Szkole Bezpieczeństwa mogą Państwo studiować bezpieczeństwo narodowe, zarządzanie, bezpieczeństwo zdrowotne, pedagogikę jak i psychologię. Wszystkim naszym studentom zapewniamy najwyższy poziom nauczania dzięki profesjonalnej kadrze pracowników. Nasze nowoczesne podejście do nauki gwarantuje sukces w nauce. Wykształceni przez nas studenci są cenieni na rynku pracy. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Url http://www.wsb.net.pl
Kategoria Edukacja Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe studia   studia licencjackie   bezpieczeństwo narodowe
Data dodania Apr 16, 2018
ID linku 19708
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Szkoły

Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu i Języków Obcych wychodzi naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku pracy, oferując swoim studentom możliwość studiowania po angielsku na kierunku: Management in Business in English. Program studiów obejmuje naukę języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w zakresie biznesu, ekonomii, marketingu, informatyki i zarządzania. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów oraz wykładowców z uczelni zagranicznych. Studenci uzyskują umiejętności niezbędne w pracy w firmach i korporacjach z krajów anglojęzycznych.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkoły
Edukacja Nauka > Nauki humanistyczne
Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej w Szczecinie od ponad 10 lat zgodnie z europejskimi standardami organizuje studia licencjackie stacjonarne i niestacjonarne, jak i studia podyplomowe. Założycielem naszej uczelni jest Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych "InBIT" - jedna z największych niemieckich instytucji. Holding ten skupiający ponad 30 podmiotów edukacyjnych, zapewnia naszej uczelni stabilny oraz przewidywalny rozwój.

Ambicją założyciela było utworzenie uczelni, która wykorzystując cały potencjał ze strony niemieckiej jak i polskiej, rozpocznie nowoczesne kształcenie kadr, dla potrzeb gospodarki i administracji, wszechstronnie przygotowanej do funkcjonowania w rzeczywistości zjednoczonej Europy.

Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej jest pierwszą, a zatem najstarszą, czyli posiadającą największe doświadczenie wśród polskich uczelni niepublicznych, szkołą która w swoją nazwę wpisała problematykę integracji ze strukturami europejskimi.

Dzięki nieustannej, ciężkiej pracy grona profesorskiego oraz kadry naukowo-dydaktycznej rocznie mury naszej uczelni opuszcza coraz większa ilość absolwentów, a badania atrakcyjności od lat plasują Wyższą Szkołą Integracji Europejskiej w pierwszej trójce prywatnych uczelni wyższych w województwie zachodniopomorskim.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkoły
100dia.pl to portal internetowy skierowany do maturzystów, na którym znajdą oni aktualne i autoryzowane informacje o ofercie edukacyjnej polskich uczelni wyższych, a także bardzo przydatne informacje służące przygotowaniu się do matury i zaplanowaniu ścieżki kariery.
Wyszukiwarki kierunków studiów wg przedmiotów zdawanych na maturze lub zainteresowań z pewnością okażą się niezmierne pomocne w wyborze odpowiedniej uczelni i kierunku studiów.
Na 100dia.pl można także zleźć między innymi informator maturalny, informacje dot. arkuszy maturalnych oraz egzaminów maturalnych. Portal udostępnia również informacje dot. progów punktowych na studia, informator dla studentów, informacje nt. uczelni wyższych, kierunków studiów, kierunków zamawianych oraz wiele innych przydatnych informacji.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkoły
Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Wykształcenie zdobyte w ramach studiów na specjalizacji Administracja posiada ważną cechę, jest uniwersalne na najszerszym rynku pracy, jaki opiera się na wszelkich instytucjach państwowych i publicznych. Wychowankowie kierunku Administracja znajdą stałą oraz bezpieczną pracę, a generalny kierunek tych studiów zapewni im obejmowanie wielu stanowisk pracy. Wybierz odpowiednią politechnikę, kierunek ten przydzielony jest do absolwentów studiów inżynierskich lub licencjackich kierunku administracja oraz absolwentów pięcioletnich studiów magisterskich uzupełniajacych kierunku prawo.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkoły
Strona Szkoły Stylizacji Select oferuje szeroki zakres szkoleń wizażu, stylizacji paznokci, ubioru i fryzjerstwa. Obok kursów zawodowych w ofercie szkoły znajdują się warsztaty ze znanymi wizażystami i makijażystami, m.in.: Ewą Gil, Magdaleną Atkins, czy Danielem Sobieśniewskim. Kursy są dostępne w różnych godzinach, zarówno w trybie tygodniowym jak i weekendowo. Kursanci otrzymują na szkoleniu niezbędne materiały pomocnicze oraz akcesoria. Kurs kończy się otrzymaniem dyplomu. Płatność można rozłożyć na raty, dzięki czemu każdy może pozwolić sobie na rozwinięcie swoich profesjonalnych umięjętności zawodowych.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Szkoły
Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia