Katalog Stron WWW

 
 
Opis okulistyczny.com.pl jaskra leczenie Gabinet okulistyczny doktora Zygmunta Będkowskiego w Gdańsku ma wieloletnie doświadczenie w zabiegowym usuwaniu jaskry i zaćmy. Gabinet oferuje kompleksowe leczenie chorób oczu. Zapewnia odpowiednią diagnostykę i prawidłowe rozpoznanie chorób oraz proponuje najlepsze leczenie dla danego przypadku. Specjalizuje się w operacjach zaćmy oraz leczeniu jaskry. opadającej powieki, leczeniu korekcyjnym. Możliwe jest też zorganizowanie transportu dla pacjenta, po wcześniejszym umówieniu.
Url http://okulistyczny.com.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Słowa kluczowe jaskra leczenie   okulista gdańsk   operacja zaćmy   transport medyczny gdańsk
Data dodania Apr 16, 2018
ID linku 19709
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Lekarze

Doskonała jakość usług diagnostyki. Najwyższa jakość aparatury. Perfekcyjnie przeszkolony personel. Krótkie terminy oczekiwania na badania. Możliwość konsultowania diagnozy ze specjalistami za granicą. Badania i leczenie dla wszystkich potrzebujących, w komfortowych warunkach, w kilkunastu ośrodkach w całym kraju. Łączymy prywatne inwestycje z publiczną ochroną zdrowia - wszystkie koszty leczenia pokrywa Narodowy Fundusz Zdrowia.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
W dzisiejszych czasach często można zaobserwować rozpad więzi, wobec czego wielu ludzi czuje się samotnie i ma wrażenie, że w ich życiu panuje pustka. Otworzyć się na innych i nawiązać z nimi trwałe relacje pomóc może doświadczony psychoterapeuta, o czym wiele osób w ogóle nie wie. Magdalena Pelc specjalizuje się w takiej terapii, dlatego zawsze można mieć pewność, że da ona doskonałe skutki.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Psychologia
Terapia EEG Biofeedback to nowatorska metoda leczenia. Stosuje się ją zaledwie od kilku lat w leczeniu zaburzeń o źródle w centralnym układzie nerwowym. Jakość metody EEG Biofeedback została potwierdzona wieloma wynikami badań na całym świecie. Mnóstwo naukowców - specjalistów neurologów i neuroterapeutów ? nadal prowadzi badania nad rozszerzaniem metody oraz jej nowymi odmianami. Metoda terapii EEG Biofeedback w Polsce stosowana jest zaledwie od kilku lat. W Łodzi znajduje się tylko kilka gabinetów. W większości z nich można leczyć zaburzenia takie jak migreny, ADHD, depresję, stres. W najnowocześniejszym z nich - dzięki znacznie lepszym urządzeniom EEG Biofeedback możliwa jest również terapia wspomagająca osoby zdrowe. Zabiegi takie stymulują działania mózgu i umożliwiają szybsze uczenie.
Choroba odkryte przez Światową Organizację Zdrowia jako ADHD stanowi od pewnego czasu dość często spotykany kłopot wśród dzieci w wieku przedszkolnym. Leczenie ma na celu zmniejszenie objawów. Jedną z znanych metod jest terapia EEG Biofeedback. Dają one trwały efekt. Terapia nie jest niestety refundowana przez NFZ. Na szczęście ceny terapii regularnie spada, co znacząco zmniejsza wykluczenie pewnych grup osób.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Gabinety
Ewa Baran prowadzi specjalistyczne gabinety, które świadczą usługi z zakresu stomatologii estetycznej. Jest absolwentką Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Krakowie. Uzyskała tam tytuł I st. specjalizacji ze stomatologii ogólnej oraz tytuł II st. specjalizacji z ortodoncji. Uczestniczy również w wielu specjalistycznych szkoleniach, także poza granicami naszego kraju. Pozyskana przez nią wiedza jest sukcesywnie wykorzystywana w codziennej pracy z pacjentami, którzy mogą liczyć na indywidualne podejście i wyrozumiałość. Główne usługi zaświadczane przez gabinet to: protetyka, stomatologia zachowawcza, ortodoncja oraz stomatologia dziecięca. W gabinecie można także wykonać badania profilaktyczne. Płatności za wszystkie usługi można dokonać w systemie ratalnym. Prosimy o uprzednią rejestrację telefoniczną, celem umówienia się na wizytę.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda
Szukasz pomocy psychologa bo masz pewien życiowy problem? Czujesz się zagubiony w kontaktach międzyludzkich? Masz wrażenie, iż nie panujesz nad swoim ciałem Musisz koniecznie skorzystać z rady psychologa. Dołącz na psychoterapię z gupą, lub też na zwyczajną konsultację z psychoterapeutą, który spróbuje się rozwiązać Twoje kłopoty. Tak nie dużo potrzeba, by nareszcie się z nimi rozstać. Przekonaj się, nie wiele ryzykujesz a możesz zyskać o wiele lepsze samopoczucie i poprawić swój nastrój.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze