Katalog Stron WWW

 
 
Opis okulistyczny.com.pl jaskra leczenie Gabinet okulistyczny doktora Zygmunta Będkowskiego w Gdańsku ma wieloletnie doświadczenie w zabiegowym usuwaniu jaskry i zaćmy. Gabinet oferuje kompleksowe leczenie chorób oczu. Zapewnia odpowiednią diagnostykę i prawidłowe rozpoznanie chorób oraz proponuje najlepsze leczenie dla danego przypadku. Specjalizuje się w operacjach zaćmy oraz leczeniu jaskry. opadającej powieki, leczeniu korekcyjnym. Możliwe jest też zorganizowanie transportu dla pacjenta, po wcześniejszym umówieniu.
Url http://okulistyczny.com.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Medycyna
Słowa kluczowe jaskra leczenie   okulista gdańsk   operacja zaćmy   transport medyczny gdańsk
Data dodania Apr 16, 2018
ID linku 19709
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Lekarze

Jesteśmy doświadczonymi psycholożkami i psychoterapeutkami.
Czego oczekujemy od Ciebie? Tylko jednego - silnej motywacji.

W czym możemy Ci pomóc?
-zrozumieć Twoją chorobę
-przezwyciężyć Twoje lęki i niepewność
- nauczyć Cię jak radzić sobie ze stresem
-poprawić Twoje relacje z rodziną i przyjaciółmi
-opracować plan radzenia sobie z kryzysami
-jak pozbyć się destrukcyjnych nawyków
- zrozumieć dlaczego niektóre rzeczy przeszkadzają Ci i co można z tym zrobić
Musisz uwierzyć, właściwa psychoterapia jest skuteczna.
Jesteśmy po to, aby Cię wysłuchać i znaleźć skuteczny sposób.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Psychologia
Halo Doktorze jest portalem, na którym można znaleźć całe mnóstwo specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Są to: onkolog, ginekolog i inni. Jeśli chcesz szybko umówić się do takiego lekarza jak dermatolog czy pediatra, powinieneś skorzystać z naszych usług, które są przecież całkowicie darmowe i skuteczne. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj wizytę u lekarza!
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Asklepios to sieć szpitali w Rzeszowie i Sędziszowie. Wykonujemy takie usługi jak: ginekologia, medycyna sportowa, laryngologia czy badanie USG. Nasi lekarze posiadają niezbędne kwalifikacje oraz posiadają długi staż pracy. Posiadamy liczne wyróżnienia i certyfikat ISO 9001. Od 1999r. do 2008r. wykonaliśmy 17 070 zabiegów operacyjnych z różnych specjalności.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Gabinet ginekologiczny Katowice. Ginekolog dr Adam Nowara.
Gabinet świadczy usługi w zakresie nowoczesnej antykoncepcji, opieki nad kobietami ciężarnymi, USG, cytologia, Badania ginekologiczne, leczenie niepłodności, diagnostyka HPV, leczenie nietrzymania moczu. Szeroki zakres wykonywanych zabiegów ginekologicznych (zabiegi ginekologiczne - praktyka szpitalna) i wysokie kwalifikacje lekarskie gwarantują jak najlepsze podejście do każdego zabiegu. Gabinet ginekologiczny w Katowicach istnieje od 1997 roku. Obecnie mieści się Gabinet ginekologiczny Katowice w centrum Katowic na ulicy Opolskiej, tuż obok Placu Wolności.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Medycyna
Największa w kraju, stale aktualizowana baza lekarzy w Polsce. Katalog lekarzy specjalistów pogrupowany jest według specjalizacji, województw, miast, zawiera równiez alfabetyczny spis nazwisk lekarzy. Dzięki nam łatwo i szybko znajdziesz lekarzy wszystkich specjalizacji z Twojego regionu nie wychodząc z domu. Zapraszamy do korzystania z naszej wyszukiwarki.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Gabinety