Katalog Stron WWW

 
 
Opis Transport międzynarodowy Kraków - Compex Przedstawiamy Ci ofertę naszej firmy logistycznej i serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jeśli tylko jesteś przedsiębiorcą i jeżeli interesuje Cię profesjonalna spedycja, to jesteśmy gotowi na podejmowanie nowych wyzwań. Wszystkim naszym klientom oferujemy między innymi transport międzynarodowy Kraków- Compex. Dobrze wiemy jak załatwiać wszystkie formalności, znamy obowiązujące przepisy celne i oferujemy pełen zakres usług.
Url http://https://compex.net.pl
Kategoria Firmy wg branż > Transport
Słowa kluczowe transport krajowy   transport międzynarodowy
Data dodania Apr 16, 2018
ID linku 19710
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Transport

Przeprowadzki, usługi transportowe Kielce, Morawica, Pińczów, województwo świętokrzyskie, Polska. Tanio i profesjonalnie poleca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JAKUWIK" Bielawski Jarosław. W ofercie: przeprowadzki domów, biur, szkół, bibliotek, sklepów, magazynów, instytucji i innych firm, przewóz mebli, sprzętu AGD i RTV, bankomatów, kas pancernych, sejfów, automatów do gier, pianin, fortepianów, wynajem samochodu wraz z kierowcą. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Motoryzacja > Wynajem samochodów
Mające swoją siedzibę w Koszęcinie pod Lublińcem przedsiębiorstwo B & J Krawczyk, zaprasza do skorzystania z usług transportowych i przeprowadzek. Zajmujemy się przewożeniem różnych rzeczy na terenie całego kraju i zagranicę. Na zamówienie przedsiebiorców i osób prywatnych podejmujemy się przewozów mebli, sprzętu biurowego, AGD oraz RTV, a także cennych przedmiotów, takich jak instrumenty muzyczne, dzieła sztuki, dokumenty, sejfy i kasy pancerne. Oferujemy także kompleksową obsługę przeprowadzek, zapewniając załadunek, rozładunek, a także dostarczenie materiałów do zabezpieczenia oraz pakowania. Transporty wykonujemy specjalnymi autami dostawczymi o dcm do 3,5 tony. Gwarantujemy szybkie oraz terminowe wykonanie każdego zlecenia. Jednocześnie troszcząc się o oferowanie wszechstronnych usług staramy się rozszerzać swoje usługi. Szczegółowe informacje na temat oferty zostały zamieszczone na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Internet to bardzo szerokie medium w którym można znaleźć wiele aktualnych informacji. Firmy zajmujące się pomocą drogową oferują swoje usługi po to aby ludzie mogli zapoznać się z całą ofertą. Pomoc podczas kolizji czy wypadków to część kompleksowej obsługi klienta. Okazuje się że firmy pomocy drogowej obsługują także samochody wielkogabarytowe, zajmują się wulkanizacją oraz pomagają odzyskać odszkodowanie. Na stronach są przede wszystkim dane kontaktowe do kierowców oraz dyspozytorów które mogą się przydać w każdej sytuacji. Warto przeglądać te strony ponieważ oferowane są usługi zawsze w pobliskim obszarze zamieszkania. Poprzez Internet także można wezwać pomoc drogową jeśli kierowcy wiadomo o jakimś wypadku.
Jeżeli szukasz solidnej i taniej pomocy drogowej z Gdańska dzwoń do Jacka Szewczyka.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie
Nasza firma pomaga podczas każdego rodzaju przeprowadzek, dużych oraz małych. W przeprowadzkach na terenie Krakowa a także w przeprowadzkach między krajowych. O transportowane przez nas rzeczy dbamy jak o własne. Nasza profesjonalna kadra powierzone nam przez Państwa zadania wykonuje szybko oraz sprawnie i profesjonalnie. W naszym pokaźnym pakiecie usług posiadamy również konkurencyjne ceny oraz możliwość negocjacji. Oprócz przeprowadzek oferujemy również utylizację czy transport maszyn oraz urządzeń ciężkich. Dzięki naszej wyszkolonej kadrze, doskonałej jakości sprzętom oraz umiejętnościom przewidywania wielu zdarzeń swe usługi wykonujemy niezwykle rzetelnie oraz profesjonalnie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Kiedy jest się międzynarodowym spedytorem, nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek wpadki, a przykładowo taką może być sytuacja, jak chcemy przekazać zamówiony bagaż choćby do ścisłego centrum Amsterdamu, a na miejscu wykazuje się, że ciężarówka danego spedytora nie realizuje norm spalin i policja nie chce jej wpuścić dalej. Zatrudniając flotę przewozową firmy moto-abc.eu takie uciążliwe niespodzianki nam nie grożą, bo wszystkie wozy tego przedsiębiorstwa spełniają ścisłe normy euro 5. W takim razie mając do przewiezienia szybko i bez szwanku, ważne towary, najkorzystniej jest zatrudnić pracowników z tej firmy spedytorskiej. Przyczepy użytkowane przez ów spedytora, zazwyczaj zbudowane są w stylu tzw. "firanki". Umożliwia to w sposób bezzwłoczny i bezpieczny załadować, a po pewnym czasie rozładować takie auto.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Transport > Przesyłki kurierskie
Kraje Miasta Regiony > Pomorskie