Katalog Stron WWW

 
 
Opis firma sprzątająca - biuro clean Firma Biuro Clean z Lęborka Oferuje sprzątanie biur, urzędów, banków , domów, mieszkań sprzątanie po pracach remontowych , po budowie, sprzątanie hal produkcyjnych , sprzątanie terenów zewnętrznych-zieleni, terenów wewnętrznych na osiedlach. Firma wykonuje także profesjonalne czyszczenie parą wszystkich powierzchni, które są do tego przystosowane, zarówno w biurze jak i w domu. Czyszczenie parą powoduje wyraźne złagodzenie objawów alergii, zarówno dzięki właściwościom roztoczobójczym gorącej pary jak i brakowi konieczności stosowania detergentów.Zapraszamy.
Url http://biuro-clean.eu
Kategoria Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Słowa kluczowe firma sprzątająca lębork   sprzątanie lębork   sprzątanie po budowie lębork
Data dodania May 10, 2018
ID linku 19749
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Profesjonalne * czyszczenie * dywanów * wykładzin * mebli tapicerowanych * mebli skórzanych *tapicerek samochodowych.
Wysokowydajne urządzenia firmy KARCHER, typu PUZII 200 piorą-czyszczą na mokro, jednocześnie odsysając wodę wraz z rozpuszczonym brudem.
Dwukrotne odessanie nadmiaru wody, daje efekt jedynie wilgotności czyszczonej powierzchni, która do kilku godzin w warunkach temperatury pokojowej wysycha. Nie zostawiamy czyszczonych powierzchni ociekających wodą.
Zastosowanie nowoczesnej GŁOWICY PIORĄCEJ - KARCHER gwarantuje, że dywan staje się czysty i puszysty.

Kontakt:
Tel. 0-505-478-626
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Firmy zajmujące się profesjonalnym czyszczeniem kostki brukowej wykonują tą czynność bardzo starannie i dokładnie. Proces ten przebiega przez kilka etapów, poczynając od pierwszego płukania, mycia środkami chemicznymi, przez usuwanie grzybów i porostów, końcowego czyszczenia oraz ? co najważniejsze ? impregnacji. Po tych czynnościach możemy być pewni, że nasz podjazd przed domem długo będzie wyglądał idealnie.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Elewacje z wymalowanym sprayem graffiti to bardzo często spotykany widok w większości polskich miast, aby się o tym przekonać wystarczy odwiedzić Bydgoszcz, sąsiadujący z nią Toruń czy Inowrocław albo Włocławek. Usuwanie graffiti z powierzchni niezabezpieczonej przeprowadzane jest poprzez hydropiaskowanie albo metodą chemiczną. Działająca w kujawsko-pomorskim firma sprzątająca Puramente wykonując zmywanie graffiti stosuje specjalistyczną szwedzką chemię z serii AGS (Anti-Graffiti System), dopasowaną ściśle do danego rodzaju podłoża. Puramente wykonuje także czyszczenie graffiti z powierzchni zabezpieczonej, jej ekipa świadczy także zabezpieczanie antygraffiti na każdej możliwej powierzchni - nie ma absolutnie znaczenia czy jest to tynk, cegła, klinkier, kamień naturalny, szkło i aluminium fasad czy blacha kontenerów na śmieci - każdą z tych powierzchni można skutecznie zabezpieczyć, dzięki czemu usuwanie farby z takiej powierzchni jest proste, łatwe i przede wszystkim tanie. Warto także spojrzeć na obiekt szerzej i zlecić mycie całej elewacji, włącznie z czyszczeniem kostki brukowej i myciem dachu. Firma wykonuje także impregnację przeciwgrzybiczną i hydrofobową czyszczonych powierzchni a wewnątrz obiektów świadczy dezynfekcję ozonem. Ozonowanie ma na celu odkażanie, dezynfekcję oraz usuwanie nieprzyjemnych zapachów, jak chociażby dymu tytoniowego, stęchlizny, spalenizny, zapachu zwierząt, zapachu moczu i wielu innych. Zimą oferty firmy dopełnia odśnieżanie dachów oraz terenu: placów, parkingów, podjazdów, skwerów i innych miejsc, gdzie użycie ciężkiego sprzętu jest niemożliwe lub niecelowe. Zapraszamy!
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Budownictwo > Usługi budowlane
Jeśli pragniesz skorzystać z Naszych usług po raz pierwszy, to na pewno po zrealizowanym zleceniu zostaniesz Naszym stałym Klientem. Do każdych powierzonych Nam obowiązków podchodzimy w sposób rzetelny i z pełnym zaangażowaniem. Swoje prace dostosowujemy do Twojego grafiku i trybu dnia i pracy. Przed przystąpieniem do działania zawsze wszystko szczegółowo ustalamy. Chcemy mieć pewność, że będziesz w pełni zadowolony z efektów. Jeśli masz ochotę na podstawowe usługi sprzątania, wykonamy je dla Ciebie. Jesteśmy również przygotowani na nietypowe zlecenia. Doświadczenie i wiedza umożliwia Naszym pracownikom tak profesjonalne podchodzenie do każdego zadania.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Każdego dnia posprzątane czyste biuro, przygotowane do kolejnego dnia pracy przez firmę sprzątającą Marcusmp. Kompleksowe sprzątanie biur jest jej specjalnością, od wielu lat współpracuje na stałe z wieloma znaczącymi korporacjami, kancelariami, i innymi podmiotami gospodarczymi. Jest to niewątpliwie duży atut firm, które mogą udokumentować w ten sposób swoją renomę na rynku warszawskim. Z chwilą potrzeby posprzątania jednorazowego czy regularnego sprzątania polecamy kontakt z firmą htpp: //www.marcusmp.pl / Oprócz standardowej oferty posiadają szereg dodatkowych usług specjalistycznych, jakich można potrzebować jak: pranie wykładzin czy mycie okien. Dla stałych kontrahentów oferowane są atrakcyjne rabaty. Prócz wyżej wymienionych zalet posiadają również szereg ułatwień dla biur, regularne dostawy na miejsce środków czystości po najlepszych cenach z dostawą gratis. To bardzo ciekawa oferta, wypróbuj raz i przekonaj się sam.
Kategoria:   Firmy wg branż > Usługi porządkowe