Katalog Stron WWW

 
 
Opis printmar.pl pendrivy reklamowe Potrzebne Ci długopisy reklamowe z logo Twojej firmy? A może warto pomyśleć o takich akcesoriach, jak np. pendrivy z nadrukiem, powerbanki lub notesy z nadrukiem? Jeśli szukasz profesjonalnego wykonawcy to oto jesteśmy! Jako producent gadżetów reklamowych wspieramy reklamowe działania przedsiębiorstw! Działamy ekspresowo, często podejmujemy się zleceń „na wczoraj” i dostarczamy naszym klientom najlepszej jakości akcesoria!
Url http://printmar.pl
Kategoria Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Słowa kluczowe gadżety reklamowe   pendrivy reklamowe   power banki z logo   długopisy reklamowe
Data dodania May 14, 2018
ID linku 19754
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Marketing Reklama > Agencje reklamowe

1. PR

Exacto jest profesjonalną firmą marketingową z potężnym zapleczem doświadczenia oraz zespołem kreatywnych zawodowców. Każde zlecenie powierzone naszej firmie jest dla nas wyzwaniem, któremu próbujemy sprostać najlepiej jak potrafimy. W zasięgu naszej oferty znajdują się public relations (RR), relacje z mediami, komunikacja wewnętrzna oraz komunikacja marketingowa.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Organizacja imprez firmowych to specjalność agencji eventowej Live Marketing Concept. Eventy firmowe
to wspaniała szansa na umocnienie więzi między firmą a jej pracownikami. Organizacja imprez firmowych
to doskonała zabawa i mile spędzony czas przez pracowników. Buduj zaufanie razem z nami.
Agencja Eventowa Live Marketing Concept pragnie zaproponować Twojej firmie niezapomniane chwile
poprzez organizację imprez dla pracowników. Eventy, wyjazdy, spotkania firmowe, czy teambuilding - to
wszystko znajdziesz w naszej ofercie. Agencja eventowa to sposób na zbudowanie zaufania w firmie.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Nasza firma specjalizuje się w kolportażu materiałów reklamowych. Realizujemy na zamówienie kolportaż druków bezadresowych i informacyjnych. Obszar działania teren Warszawy i okolic. Naszym klientom proponujemy kolportaż ulotek, zaproszeń, broszur, ogłoszeń, informacji konsumenckich, materiałów wyborczych, prasy bezpłatnej, periodyków branżowych, innych materiałów promocyjnych. Gwarantujemy rzetelność i sumienność świadczonych usług. Wspólnie z klientem wybieramy miejsce, czas, liczbę powtórzeń oraz inne parametry akcji kolportażowej, uwzględniając charakterystykę grupy docelowej, oczekiwany efekt marketingowy, efektywność akcji. Szczególną wagę przywiązujemy do terminowości i rzetelności w realizacji zamówień.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
Agencja reklamowa Pomarańcza to niezwykła agencja, która stawia przede wszystkim na jakość oferowanych usług oraz kontakt z Klientem. Uważamy, że dzięki temu będziemy w stanie dopasować do Państwa najkorzystniejszą strategię reklamową. Tworzymy projekty, opakowania, etykiety, atworki, opakowania promocyjne. Wszystko to z najlepszej jakości materiałów – u nas nie przepłacasz! Serdecznie zapraszamy na stronę www.pomarancza.pl.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe
WebTalk, który jest agencją social media z siedzibą w Warszawie, zajmuje się tworzeniem strategii marketingowych od roku 2010 z powodzeniem wykorzystując nowe kanały komunikacji z użytkownikami. Nasze kampanie są pokazywane jako przykład skutecznej i wzorowej komunikacji z blogerami. Przeprowadzamy zasięgowe kampanie w social mediach, docierając do ogromnej ilości unikalnych odbiorców. Tworzone przez nas strategie performance, pozwalają na odniesienie konkretnych i bardzo korzystnych rezultatów.
Kategoria:   Marketing Reklama > Agencje reklamowe