Katalog Stron WWW

 
 
Opis Renggli.pl Na ofertę naszej firmy składa się produkcja profesjonalnych mebli laboratoryjnych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie opracowując projekt według konkretnych wymagań i oferując kompleksowe doradztwo oraz wsparcie techniczne i montażowe. W ofercie posiadamy także gotowe systemy meblowe oraz poszczególne wyposażenie laboratoryjne takie jak zawory czy zlewy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Url http://renggli.pl
Kategoria Dom Wnętrze > Meble
Słowa kluczowe meble laboratoryjne   szafy laboratoryjne
Data dodania May 14, 2018
ID linku 19755
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Dom Wnętrze > Meble

Zależy ci na wyjątkowym wyglądzie mieszkania, restauracji, biura? Nasze krzesła to nowoczesny design i szczególna estetyka! Wykonujemy dla naszych klientów także nietypowe indywidualne zlecenia. Specjalizujemy się w wyposażaniu kompleksowym. Z naszym kilkunastoletnim nim doświadczeniem staramy się służyć by zapewnić dobre funkcjonalne rozwiązania. Proponujemy krzesła i stoły na różnych poziomach cenowych.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble
Dobre meble gabinetowe to nieodłączny element wyposażenia każdego miejsca pracy. Zaliczamy do nich na pewno meble gabinetowe. Fabrykanci mebli pracowniczych przedkładają ewentualnym klientom biznesowym rozległy wybór, stale uzupełniając asortyment między innymi o cieszące się rosnącym popytem fotele oraz regały biurowe, ale także wszelkiego rodzaju uchwyty. Odpowiednio dobrane meble recepcyjne to podstawa zapewnienia profesjonalnego wystroju oraz komfortu w każdej firmie.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble
Nasze profesjonalne myjki ultradźwiękowe są idealnym rozwiązaniem dla najważniejszego problemu jakim jest usuwanie ciężkich zabrudzeń zarówno w warsztacie jak i fabrykach.

Generator ultradźwięków, który tworzy fale o wysokich częstotliwościach i wywołuje zjawisko "kawitacji" – wszystkie cząsteczki cieczy uzyskują bardzo dużą energię kinetyczną i usuwają wszelkie zabrudzenia.

Proces ten przebiega w ciągu kilku sekund i jest bardzo skuteczny, bezpieczny oraz wyklucza się jakiekolwiek możliwości powstania uszkodzeń mechanicznych które często występują w trakcie tradycyjnego czyszczenia.

Zastosowanie
- Elektronika( czyszczenie wszelkich zabrudzeń na PCB oraz komponentów)- Medycyna ( mycie narzędzi chirurgicznych )
- Stomatologia i Protetyka ( czyszczenie protez ortodontycznych i klamer dentystycznych )
- Jubilerstwo( czyszczenie biżuterii )
- Zegarmistrzostwo( mycie mechanizmów zegarowych )
- Optyka( mycie okularów, obiektywów i soczewek )
- Rusznikarstwo( czyszczenie broni )
- Mechanika (mycie gaźników, łożysk, wtrysków, itp. )
- Numizmatyka( czyszczenie eksponatów z pasty polerskiej )
- Laboratoria ( mycie kuwet bioanalizatorów oraz przyrządów(pipety szklane) )
- Wszędzie tam gdzie występuję potrzeba dokładnego czyszczenia
niemechanicznego.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble
Dom Wnętrze > Ogrody > Elektronarzędzia
Firmy wg branż > Elektryczne
To co w mieszkaniu najważniejsze to są na pewno podłogi. To właśnie na nich leżą dywany, na nich stawia się stoły, krzesła i inne meble. To właśnie od podług zaczyna się remont od podstaw pokoju czy też całego mieszkania.
Oferujemy Państwu solidne, ciepłe i wytrzymałe na ścieranie deski podłogowe wykonane z drewna dębowego. Jeśli chcą Państwo stworzyć przytulny kącik w domu to tylko z naszymi podłogami. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru kolorystyki i rodzaju desek. Dodatkowo proponujemy montaż zakupionych przez państwa desek. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Powyższe kategoryzacja produktów pozwoli nam w łatwy sposób odnaleźć firmy, które oferują m.in. ekskluzywne: meble, wnętrza,kuchnie, dywany,lustra, łóżka,mplety wypoczynkowe, sypialnie, wyposażenia wnętrz, lampy,kominki,posiadłości, mieszkania, nieruchomości, apartamnety,rezydencje, domy, hotele, spa, restauracje,samochody, jachty, zegarki, obrączki, naszyjniki, kolczyki, okulary,pierścionki, perfumy, futra, prezenty, produkty skórzane, ubrania, suknie, buty, krawaty, kluby, alkohole, salony, sklepy internetowe i wiele innych.
Kategoria:   Dom Wnętrze > Meble
Dom Wnętrze > Meble biurowe