Katalog Stron WWW

 
 
Opis Ew-trans S.C. Rozbiórki i wyburzenia budynków. Ew-trans S.C. zrealizuje dla Państwa w pełnym zakresie usługi ziemne oraz rozbiórki i wyburzenia obiektów budowlanych. Firma oferuje rozbiórki budynków przy użyciu specjalistycznego sprzętu budowlanego. Wykonuje roboty ziemne, wykopy oraz inne usługi koparkami i koparko ładowarkami. Prowadzi sprzedaż gruzu, kruszywa, piasku, żwiru i czarnoziemu. Oferuje transport na miejsce wskazane przez Klienta.
Url http://www.ewtrans.pl
Kategoria Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie
Słowa kluczowe rozbiórki budynków warszawa   rozbiórki warszawa   wyburzenia warszawa   wyburzenia budynków warszawa   rozbiórka domu   wyburzenie domu   usługi koparką warszawa   wynajem koparek warszawa   roboty ziemne warszawa   prace ziemne warszawa   wykopy warszawa
Data dodania Jul 6, 2018
ID linku 19830
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Usługi budowlane

Firma Gigam-Bis prowadzi sprzedaż ogrodzeń prefabrykowanych z paneli żelbetowych, ogrodzeń z kostki wibroprasowanej przedstawiającej piaskowiec, płytek elewacyjnych imitujących piaskowiec, kamienia elewacyjnego w niezmiernie ogromnej gamie wzorów, jakie doskonale układają się w otoczeniu posesji prywatnych, obiektów użyteczności publicznej. Oferujemy asortyment najwyższej jakości, który jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów związane z kształtowaniem ogrodzenia oraz przestrzeni wokół terenów prywatnych.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Nasza firma to zespół kilku doświadczonych osób zajmujących się wykonawstwem, sprzedażą i montażem basenów kąpielowych, zadaszeń basenowych, okien i drzwi PCV oraz wyrobów stolarskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jako jedyni w kraju produkujemy baseny izolowane. Nasze produkty sprzedawane są także w innych krajach Europy. Celem naszej firmy jest kompleksowa i szybka obsługa klienta. Nasze dotychczasowe doświadczenia zawodowe to w pełni wystarczające narzędzia pozwalające sprostać Państwa wymaganiom. Bazujemy na doświadczeniu zdobytym na rynku nie tylko polskim, ale również i zagranicznym. Dzięki temu mamy szybki dostęp do nowych technologii co pozwala nam dopasować się do potrzeb każdego klienta.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Zajmujemy się remontami mieszkań, domów, firm i innych obiektów budowlanych w pełnym zakresie wykonywania usług. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową i adaptacją pomieszczeń oraz usuwaniem różnego typu uciążliwych usterek.. Realizujemy również całościowo obiekty sklepowe i biurowe.
Posiadamy ponad 20-sto letnie doświadczenie na rynku Warszawskim. Wykonywane przez nas remonty mieszkań i domów charakteryzują się dużą dokładnością i pomysłowością. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe gwarantują profesjonalizm i terminowość oferowanych przez naszą firmę usług.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo
Energodiagnostyka mająca centralę w w stolicy to międzynarodowa firma zajmująca się badaniami określane jako badawczo-rozwojowe w diagnostyce technicznej sposobami nieniszczącymi. Specjalizujemy się w badaniach prowadzonych podczas odbioru, produkcji, kontroli końcowej lub okresowej podczas eksploatacji. Posiadamy swoich przedstawicieli w Warszawie, Gdańsku oraz Katowicach, a zlecenia realizujemy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Produkcja Przemysł > Automatyka
Najwyższa, jakość usług, które polegają na dbanie o czystość w różnych miejscach jak mieszkania i biura to nasza domena. Zapewniamy mnogość profesjonalnych i tanich usług, takich jak sprzątanie. Zgierz to miejsce naszej działalności. Oferujemy w pełni profesjonalne i odpowiedzialne sprzątanie, ponieważ nasz personel opiera się na sprawdzonych pracownikach i opinii wielu zadowolonych klientów. Dlatego też to właśnie nas warto wybrać, jeżeli jesteś klientem zainteresowanym sprzątaniem swojego biura lub mieszkania. Nasza strona internetowa zawiera szczegółowe informacje na ten temat, tak więc warto wejść na nią i poświęcić chwilę na zapoznanie się z tymi informacjami, które pozwolą zaoszczędzić zarówno czas, jak i energię naszym klientom.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane