Katalog Stron WWW

 
 
Opis mk-kancelaria.com.pl - radca prawny kraków Najlepsi radcy prawni w Krakowie skupieni zostali w naszej kancelarii. Jeśli chcesz oddać nam pod opiekę sprawy prawne Twojej firmy lub potrzebujesz doświadczonego adwokata, który wywalczy dla Ciebie korzystny podział majątku, rozwód lub opiekę nad dziećmi to koniecznie skontaktuj się z naszym biurem. Umówimy się na spotkanie oraz opracujemy warunki współpracy, a następnie nasi prawnicy zajmą się resztą.
Url http://mk-kancelaria.com.pl/
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Słowa kluczowe porady prawne dla firm   porady prawne rozwód   porady prawne kraków
Data dodania Jul 10, 2018
ID linku 19841
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Porady prawne

Kancelaria Prawna POLAK realizuje kompleksowe usługi prawne na terenie Warszawy i okolic jak również na obszarze innych regionów kraju. Kancelaria prawnicza obsługuje zarówno przedsiębiorstwa jak także osoby fizyczne. Kancelaria prawna zajmuje się sprawami z większości gałęzi prawa, specjalizując sie w obsłudze prawnej firm i nieruchomości. Propozycja tyczy się w szczególności zagadnień obejmujących: prawo spółek, prawo pracy, procesy sądowe, prawo autorskie, upadłości itp. Gwarantujemy efektywną i profesjonalną obsługę każdej zleconej sprawy. Zainteresowanych zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą kancelarie prawne.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Moj-prawnik- to baza specjalistów, którzy świadczą usługi prawne w zakresie wszystkich gałęzi prawa. Zakres działania:
Oferta dla klientów indywidualnych:
• Prawo cywilne, rodzinne i opiekuńcze
• Prawo pracy
• Prawo procesowe
• Prawo i postępowanie administracyjne

Oferta dla przedsiębiorców:
• Zakładanie działalności gospodarczej
• Opracowywanie umów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej
• Reprezentacja przed sądami powszechnymi i administracyjnymi
• Odzyskiwanie należności
• Postępowania polubowne – negocjacje z dłużnikiem
• Postępowanie sądowe
• Reprezentacja i nadzorowanie egzekucji komorniczej
• Reprezentacja przed organami administracji rządowej i samorządowej
• Stała obsługa prawna przedsiębiorców
• Analizy stanu prawnego spółek

Specjaliści zapewniają pomoc prawną w postępowaniu przed Sądami, organami Policji, Prokuratury, Urzędów Skarbowych oraz Izb Celnych.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Jeżeli nie wiesz gdzie szukać pomocy jeżeli chodzi o rozwód to koniecznie zajrzyj na tę właśnie stronę. Dzięki niej zdobędziesz pomoc o jaką Ci chodziło. Ponadto okazuje się, że na stronie oferowane są usługi osób dla których rozwody nie są już żadną tajemnicą. Ludzie ci są w stanie bez większych problemów pomóc każdemu człowiekowi dla którego rozwód jest trudną przeprawą. Zgłaszając się właśnie do tej firmy człowiek ma pewność, że jego rozwód zostanie przeprowadzony po jego myśli. A o to właśnie na dzień dzisiejszy chodzi.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Najlepsi radcy prawni w Krakowie skupieni zostali w naszej kancelarii. Jeśli chcesz oddać nam pod opiekę sprawy prawne Twojej firmy lub potrzebujesz doświadczonego adwokata, który wywalczy dla Ciebie korzystny podział majątku, rozwód lub opiekę nad dziećmi to koniecznie skontaktuj się z naszym biurem. Umówimy się na spotkanie oraz opracujemy warunki współpracy, a następnie nasi prawnicy zajmą się resztą.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Skuteczne porady prawne przez internet. Masz pytanie lub problem z napisaniem pisma procesowego? Napisz do nas. Specjalizujemy się w tzw. rozwodach kościelnych czyli sprawach o stwierdzenie i unieważnienie małżeństwa. Odpowiedzi udzielamy do 24 h. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą prawną i przedstawienia swojego problemu. Z nami napewno znajdziesz rozwiązanie.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo