Katalog Stron WWW

 
 
Opis mk-kancelaria.com.pl - radca prawny kraków Najlepsi radcy prawni w Krakowie skupieni zostali w naszej kancelarii. Jeśli chcesz oddać nam pod opiekę sprawy prawne Twojej firmy lub potrzebujesz doświadczonego adwokata, który wywalczy dla Ciebie korzystny podział majątku, rozwód lub opiekę nad dziećmi to koniecznie skontaktuj się z naszym biurem. Umówimy się na spotkanie oraz opracujemy warunki współpracy, a następnie nasi prawnicy zajmą się resztą.
Url http://mk-kancelaria.com.pl/
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Słowa kluczowe porady prawne dla firm   porady prawne rozwód   porady prawne kraków
Data dodania Jul 10, 2018
ID linku 19841
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Porady prawne

Przedstawiamy Ci wizytówkę naszej agencji detektywistycznej i chcemy Cię zapewnić, że jesteśmy doświadczoną ekipą pracowników, która z przyjemnością podejmuje się nowych wyzwań. Mamy stosowne kompetencje, posiadamy wszystkie pozwolenia i jesteśmy bardzo dyspozycyjni. Nasz zakres usług obejmuje działania na terenie Polski, Europy, a nawet świata. Zajrzyj na naszą stronę i nawiąż kontakt z naszymi detektywami.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Dobry Detektyw to agencja założona przez Krzysztofa Majewskiego - prywatnego detektywa, który swoje doświadczenie zdobywał między innymi jako specjalista ds kryminalnych w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Warszawie. Biuro posiada licencję MSWiA, co jest gwarancją profesjonalizmu wykonywanych przez nas czynności śledczych, jak wywiad gospodarczy, poszukiwanie osób czy sprawdzenia dotyczące osób.

Szczególnie częstym problemem, z jakim zgłaszają się do nas klienci jest wykrywanie zdrady, dlatego na swojej stronie internetowej zamieściliśmy spis podstawowych symptomów, jakie mogą świadczyć o możliwości zdrady. Zdając sobie sprawę, że większość naszych klientów pragnie zachować anonimowość z powodu delikatnych, osobistych problemów, z jakimi się do nas zgłaszają, kładziemy duży nacisk na zachowanie dyskrecji zarówno w trakcje przeprowadzania śledztwa, jak i po jego zakończeniu.

Ponadto zapewniamy, że po zakończeniu swojej pracy przekazujemy zdobyte materiały, jak zdjęcia, nagrania wideo czy zapisy rozmów do rąk klienta. Pierwsze spotkanie odbywa się w wyznaczonym przez klienta miejscu i czasie. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy dokładny opis naszych usług i ceny za pracę naszych detektywów.

Kontakt:
mail: biuro@dobrydetektyw.pl
www: dobrydetektyw.pl
tel: 221120780
adres: Łojewska 31, Warszawa
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prezentujemy Państwu Kancelarię Radcy Prawnego Lucyny Łasicy. Oferujemy pomoc prawną w zakresie prawa handlowego, z jakiej korzystają głównie firmy, wielokrotnie nawiązując z nami długookresową współpracę. Pomagamy też w sprawach prawa rodzinnego. Specjalizujemy się głównie w prowadzeniu spraw zwianych w wypadkami komunikacyjnymi z udziałem zwierząt, głównie koni. Sporządzamy projekty umów bądź opiniujemy już istniejące, przekazane nam przez Klienta. Podejmujemy się także dochodzenia należności oraz zastępstwa procesowego przed odpowiednimi sądami. Czynnie uczestniczymy w negocjacjach. Zawsze kierujemy się regułami Kodeksu Etyki Zawodowej. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Cała oferta Kancelarii znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Chciałabym Państwu zaoferować usługę pisania pism procesowych i przedprocesowych, a także różnego rodzaju umów cywilnoprawnych niezbędnych podczas prowadzenia działalności gospodarczej, w kontaktach z kontrahentami. Mogę również napisać ogólne wzory pism, które przydają się w życiu codziennym podczas składania dokumentów w sądzie, a także wzory umów cywilnych dotyczących podstawowych dziedzin naszego życia – umowy najmu, umowy zlecenie, umowy o dzieło, umowy użyczenia i innych. Profesjonalne napisanie ukierunkowanego na daną sprawę pisma i pozwu, a także wzoru takiego pisma jest trudnym zadaniem, wymaga znajomości przepisów prawa w danej dziedzinie i często warunkuje powodzenie naszej sprawy na etapie sądowym i również przedsądowym.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Buksa oferuje pomoc prawną w postaci: konsultacji prawnych, sporządzania projektów umów, sporządzania opinii prawnych, przygotowywania pism procesowych, reprezentowania przed sądami i organami administracji, reprezentowania w negocjacjach, windykacji należności. Obszarem naszej aktywności jest nie tylko Poznań - pomoc prawną świadczymy na terenie całego kraju, a także za granicą. Pracujemy w językach obcych: angielskim, włoskim i francuskim.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo