Katalog Stron WWW

 
 
Opis Szkolenia elektronika samochodowa Strona z opisami kursów organizowanych przez Firmę Tomsad. W naszej ofercie uczestnicy mogą znaleźć bogatą ofertę szkoleń. Szkolenia odbywają się cyklicznie w warszawie oraz Gdyni. Kursy są dedykowane dla bardziej zaawnsowanych elektroników ale i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z serwisowanie i naprawą urządzeń elektronicznych. Tematyka kursów została podzielona na kilka bloków. Poruszamy w nich takie zagadnienia jak programowanie i odczyt pamięci i zabezpieczonych procesorów, magistrala can, lutowanie pamięci, zmiana języka w nawigacji. Charakterystyka transponderów - odczyt i przykłady dorabiania. Zapraszamy do kontaktu.
Url http://www.elektronika-samochodowa.com
Kategoria Edukacja Nauka > Kursy
Firmy wg branż > Elektryczne
Motoryzacja > Tuning
Słowa kluczowe szkolenia   elektronika samochodowa   kurs magistrala can
Data dodania Jul 10, 2018
ID linku 19842
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Kursy

X - Promotion - sklep z gadżetami reklamowymi i upominkami dla firm i instytucji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi: gadżety reklamowe, gadżety z nadrukiem, gadżety dla firm, artykuły biurowe, gadżety firmowe i odzież reklamową. Atrakcyjne ceny oraz bardzo wysoka jakość oferowanych produktów sprawia, że klienci często do nas wracają. I Ty odwiedź nas już dziś i zostań stałym klientem naszego sklepu internetowego.

zespół X PROMOTION
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Internet > Strony prywatne
Biznes Ekonomia > Consulting
Centrum Fizjoedukacji Animusz działa pod nadzorem pedagogicznym Kuratorium Oświaty. Posiada placówki, w Warszawie i Gdyni, wpisane do ewidencji Biura Edukacji. C.F. Animusz to pogadata, poparta doświadczeniem, oferta kursów masażu. W swoich placówkach w Warszawie oraz Gdyni wykwalifikowany personel prowadzi szkolenia dla fizjoterapeutów oraz masażystów. Uczestnicy po ukończeniu kursów otrzymują zaświadczenia MEN oraz dyplomy placówki w językach polskim i angielskim. Terapeuci wyszkoleni w C.F. Animusz są cenieni za swój profesjonalizm i skuteczność zarówno w Polsce jak i za granicą.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Prawo jazdy jest dokumentem pożądanym przez większość osób, które ukończyły osiemnasty rok życia i mogą przystąpić do kursu, którego uwieńczeniem jest egzamin na prawo jazdy i to od jego wyniku zależy czy dokument jakim jest prawo jazdy wyląduje w naszych rękach. Aby przystąpić do praktyczne części egzaminu, trzeba przedtem mieć pozytywny wynik egzaminu teoretycznego, ukończony kurs oraz odpowiedni wiek, zależny od kategorii. Nauka jazdy również składa się z dwóch aspektów, wykładów i jazdy w mieście oraz na placu manewrowym. Jeżeli osoba posiada prawo jazdy, które zostało wydane w innym kraju ma zezwolenie na prowadzenie danego pojazdu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej przez okres sześciu miesięcy od momentu przyjazdu.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Motoryzacja
Kursy komputerowe KOVEX to nauka w ekspresowym tempie i w miłej atmosferze :) . Najlepsi wykładowcy wykonują szereg ćwiczeń praktycznych przekazując swoją wiedzę. Kończąc kurs komputerowy otrzymuje się świadectwa sygnowane przez MEN oraz świadomość profesjonalnego poziomu swoich umiejętności. Kurs dla początkujących oraz kursy dla zaawansowanych, dostosowywane do potrzeb klienta. Szkolenia s obsługi oprogramowania renomowanych marek: AutoCAD kursy podstawowe oraz zaawansowane; Corel; MS Orfice; PhotoSHOP oraz inne... Szkolenia CISCO CCNA oraz z wystawiania Świadectw Energetycznych. Czynne 7 dni w tygodniu!
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Nasz ośrodek oferuje Państwu najwyższy poziom szkolenia przygotowującego do egzaminu prawa jazdy kategorii B. Za profesjonalizmem naszej szkoły przemawiają m.in. : Doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy z przyjaznym podejściem do każdego kursanta. Nowe samochody. Umiejscowienie ośrodka nie tylko blisko centrum, ale przede wszystkim blisko strefy w której odbywają się egzaminy państwowe, dzięki czemu kursant lepiej pozna teren na którym będzie egzaminowany. Własny plac manewrowy zgodny z tym na egzaminie państwowym
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka