Katalog Stron WWW

 
 
Opis Szkolenia elektronika samochodowa Strona z opisami kursów organizowanych przez Firmę Tomsad. W naszej ofercie uczestnicy mogą znaleźć bogatą ofertę szkoleń. Szkolenia odbywają się cyklicznie w warszawie oraz Gdyni. Kursy są dedykowane dla bardziej zaawnsowanych elektroników ale i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z serwisowanie i naprawą urządzeń elektronicznych. Tematyka kursów została podzielona na kilka bloków. Poruszamy w nich takie zagadnienia jak programowanie i odczyt pamięci i zabezpieczonych procesorów, magistrala can, lutowanie pamięci, zmiana języka w nawigacji. Charakterystyka transponderów - odczyt i przykłady dorabiania. Zapraszamy do kontaktu.
Url http://www.elektronika-samochodowa.com
Kategoria Edukacja Nauka > Kursy
Firmy wg branż > Elektryczne
Motoryzacja > Tuning
Słowa kluczowe szkolenia   elektronika samochodowa   kurs magistrala can
Data dodania Jul 10, 2018
ID linku 19842
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Kursy

Uczeń ma szansę uzyskać dobry wynik z egzaminów kończących szkołę jeżeli rozwiązał dużą ilość podobnych testów. Nasza strona internetowa oferuje możliwość zakupu profesjonalnych testów kompetencji dostosowanych do obowiązującego programu nauczania. W naszej propozycji znajdują się testy dla uczniów 3 i 6 klas szkoły podstawowej, uczniów gimnazjów oraz maturzystów. Z naszymi materiałami edukacyjnymi Twoje dziecko będzie doskonale przygotowane do wszystkich egzaminów.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Szkoła Jazdy (Tarnów) to zespół profesjonalistów, który nie tylko przygotuje Cie do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy, ale także nauczy Cię jak poruszać się w gąszczu przepisów drogowych na co dzień. Nasza kadra instruktorska bazuje na najnowszych metodach i technikach nauczania i dążymy abyś w czasie szkolenia w naszym ośrodku dowiedział/a się jak panować nad samochodem i poznał/a tajniki ekonomicznej jazdy. Wychodzimy bowiem z założenia, że zdanie egzaminu dopiero rozpoczyna Twoją przygodę z samochodem. Dokładamy starań, aby szkolenie przebiegało w miłej i sprzyjającej nauce atmosferze.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Nauka jazdy w naszym ośrodku szkoleniowym, to czysta przyjemność. Kraków to miasto, w którym prowadzimy nasze kursy. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnemu wyposażeniu naszego ośrodka, doskonale przygotujemy Cię do egzaminu na prawo jazdy.

Nasza firma działa już od 17 lat. Przez ten czas zebraliśmy bardzo dużo doświadczenia w szkoleniu przyszłych kierowców i umożliwiliśmy ogromnej ilości osób dostanie ich wymarzonego prawa jazdy. Zatrudniamy tylko najlepszych, sprawdzonych instruktorów i wykładowców. Przede wszystkim zależy nam na tym, żeby nauka u nas była dla państwa jak najprzyjemniejszym doświadczeniem. Gwarantujemy państwu naukę w bezstresowych warunkach. Posiadamy doskonale wyposażone sale dydaktyczne. Nasze szkolenia odbywają się na nowych, specjalnie wyposażonych samochodach marki Fiat Punto2 i Toyota Yaris.

Dla zapewnienia komfortu i wygody posiadamy dwa biura i trzy sale wykładowe mieszczące się w centrum miasta przy ul. Basztowej 8, na Prokocimiu, przy ul. Kurczaba 25 oraz na ul Gersona 10a.

Dla nas najważniejszy jest klient. Zrobimy więc co w naszej mocy, żeby nauka u nas była jak najbardziej dostosowana do Państwa potrzeb. Bezstresowo i profesjonalnie przygotujemy każdego do przystąpienia do egzaminu na prawo jazdy. Dzięki naszemu ośrodkowi egzamin będzie dla Państwa tylko formalnością.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
W ramach naszej strony internetowej zajmujemy się prezentowaniem informacje pochodzących bezpośrednio od naszego stowarzyszenia, które działa w ramach energetyki oraz elektryki. Celem naszego stowarzyszenia jest zapewnienie naszym użytkownikom informacji technicznych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami! Wejdź na nasza stronę i zapisz sie na kurs !
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Firma ŁP-Ekspert Łukasz Piszczek zaprasza do zainteresowania się bogatym wachlarzem usług, proponowanych w zakresie organizacji szkoleń i kursów, w tym kursów pilarki mechaniczne, kursów na kosy spalinowe oraz kursów na wózki widłowe. To jednak tylko zaledwie fragment tego, z czego mogą Państwo skorzystać w ramach współpracy z naszą firmą. Na co dzień stawiamy na wsparcie niezawodnych i silnie doświadczonych w obranej przez nas branży szkoleniowców oraz profesjonalnych doradców. Więcej o nas bezpośrednio na stronie firmowej, do której odsyłamy.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy