Katalog Stron WWW

 
 
Opis Szkolenia elektronika samochodowa Strona z opisami kursów organizowanych przez Firmę Tomsad. W naszej ofercie uczestnicy mogą znaleźć bogatą ofertę szkoleń. Szkolenia odbywają się cyklicznie w warszawie oraz Gdyni. Kursy są dedykowane dla bardziej zaawnsowanych elektroników ale i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z serwisowanie i naprawą urządzeń elektronicznych. Tematyka kursów została podzielona na kilka bloków. Poruszamy w nich takie zagadnienia jak programowanie i odczyt pamięci i zabezpieczonych procesorów, magistrala can, lutowanie pamięci, zmiana języka w nawigacji. Charakterystyka transponderów - odczyt i przykłady dorabiania. Zapraszamy do kontaktu.
Url http://www.elektronika-samochodowa.com
Kategoria Edukacja Nauka > Kursy
Firmy wg branż > Elektryczne
Motoryzacja > Tuning
Słowa kluczowe szkolenia   elektronika samochodowa   kurs magistrala can
Data dodania Jul 10, 2018
ID linku 19842
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Edukacja Nauka > Kursy

Testy do policji 2010 z odpowiedziami. Wszystkie testy do Policji są aktualne na nabór do Policji 2010r. Egzaminy do Policji są przeprowadzane co kilka miesięcy. Każdy test posiada jedną prawidłową odpowiedź. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej formy pomocy dydaktycznej, która w prosty sposób ułatwia przygotowanie do tego jakże ważnego i trudnego egazaminu.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Jeśli chcesz zdać prawo jazdy bezstresowo? Chcesz dowiedzieć się, która szkoła nauki jazdy uczy najlepiej w Twoim mieście? Wszystko czego szukasz znajdziesz u nas! Szeroki wybór ośrodków nauki jazdy, dokładne opisy każdej ze szkół, komentarze i oceny wystawiane przez byłych kursantów! Poszerz swoją wiedzę na temat kodeksu drogowego na naszym forum, zdobądź wiedzę o egzaminach prawa jazdy w Twoim mieście, zasięgnij porady eksperta ruchu drogowego a na pewno zdasz za pierwszym razem! Ranking szkół nauki jazdy w województwach uszeregowane specjalnie dla Ciebie. Najwięcej zarejestrowanych szkół nauki jazdy jest z Warszawy, Krakowa oraz Poznania. Ośrodki z tych miast nie boją się ocen i komentarzy swoich kursantów!
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Motoryzacja > Samochody
Przedsiębiorstwo o profilu szkoleniowym, zajmujące się organizowaniem oraz przeprowadzaniem szkoleń otwartych oraz szkoleń dla firm, w tym kompleksowych akademii menadżera oraz sprzedaży. Główny cel tej firmy, to aktywne wspieranie wdrożeń systemów wynagrodzeń, kompetencji i wielu innych przeprowadzanych przez doradczą część firmy wchodzącą w skład InConsulting Group. Do specjalizacji InTraining należy również rozwijanie umiejętności interpersonalnych kluczowych pracowników/talentów klienta.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Szkoła trenerów prowadzona przez firmę GrupaSET zapewnia naukę na bardzo wysokim poziomie. Program szkoły pozwoli Państwu posiąść umiejętności trenerskie, które pomogą Państwu przy tworzeniu nowych programów szkoleniowych. Program szkoły podzielony został na 4 bloki, a każdy z nich zapewnia nowe doświadczenia i nowe umiejętności. Trener biznesu jest to osoba zajmująca się rozwojem umiejętności i kompetencji swojego ucznia. Pozwala to na zbudowanie nowych relacji opartych na zaufaniu. GrupaSET pozwoli Państwu posiąść konieczna wiedzę, aby moc pracować w tym zawodzie. Na stronie internetowej firmy znajda Państwo program nauczania jaki proponuje szkoła.
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy
Kursy komputerowe KOVEX to nauka w ekspresowym tempie i w miłej atmosferze :) . Najlepsi wykładowcy wykonują szereg ćwiczeń praktycznych przekazując swoją wiedzę. Kończąc kurs komputerowy otrzymuje się świadectwa sygnowane przez MEN oraz świadomość profesjonalnego poziomu swoich umiejętności. Kurs dla początkujących oraz kursy dla zaawansowanych, dostosowywane do potrzeb klienta. Szkolenia s obsługi oprogramowania renomowanych marek: AutoCAD kursy podstawowe oraz zaawansowane; Corel; MS Orfice; PhotoSHOP oraz inne... Szkolenia CISCO CCNA oraz z wystawiania Świadectw Energetycznych. Czynne 7 dni w tygodniu!
Kategoria:   Edukacja Nauka > Kursy