Katalog Stron WWW

 
 
Opis Ośrodek terapii uzależnień Nasz ośrodek leczenia uzależnień NEFO z Wichulca stanowi miejsce, w jakim od lat prowadzone jest leczenie uzależnienia. Posiadamy u siebie zespół doświadczonych specjalistów, których charakteryzuje pełne i wzajemne zaangażowanie w wypełnianiu wspólnej misji. Prowadzimy dla naszych pacjentów nowoczesny ośrodek odwykowy, który znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, blisko natury. Prowadzone przez naszych specjalistów leczenie uzależnień będzie dla każdego naszego pacjenta sukcesem oraz kluczem do wyjścia na prostą.
Url http://nefo.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia
Słowa kluczowe leczenie uzależnienia   ośrodek terapii uzależnień     leczenie nałogów
Data dodania Jul 10, 2018
ID linku 19843
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia

Leczenie uzależnień odbywa się różnymi sposobami. Jednym z najbardziej skutecznych jest leczenie Campralem w specjalistycznym centrum, gdzie efekty terapii są zazwyczaj wysokie. Oprócz leczenia odpowiednimi preparatami niezbędne są rozmowy z terapeutą. By wygrać życie, wybierz specjalistyczną Centrum Psychoterapii Od Nowa.Czasami w życiu jest nam źle...Czujemy się zagubieni, nie znajdujemy nigdzie pomocy. Tułamy się bez celu i bez sensu. W takich momentach dobrze mieć przy sobie przyjaciela, kogoś bliskiego sercu. Jednak jeśli nie mamy możliwości skorzystania z takiej pomocy, wybierzmy inne rozwiązanie. Podbeskidzkie Centrum Psychoterapii ,,OD - NOWA"jest miejscem niezwykłym, gdzie leczenie przybiera całkowicie inne kształty. Komfort, poczucie bezpieczeństwa i wysoka skuteczność gwarantowane.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Szukasz dobrego ośrodka leczenia uzależnień? Chcesz rozpocząć leczenie i musisz mieć pewność, że zostanie zapewniona Ci dyskrecja? Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszej klinki. Oferujemy komfortowe warunki, profesjonalną terapię składającą się z kilku etapów i dostęp do Internetu. W naszych pokojach są łazienki, trzy razy w tygodniu zapewnimy Ci także możliwość skorzystania z basenu oraz sauny i siłowni z salą fitness. Musisz także wiedzieć, że nasz ośrodek położony jest niedaleko Krajobrazowego Parku Kaszubskiego, a takie okoliczności przyrody na pewno sprzyjają leczeniu. Przekraczając próg naszego ośrodka będziesz mógł zasięgnąć opinii psychoterapeutów i w każdej chwili będziesz mógł liczyć na ich pomoc. Wyciągniemy do Ciebie pomocną dłoń i damy cenne wskazówki, jak postępować na przykład w chwilach słabości.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Poradnie dla Małżeństw chcących żyć wyjątkowo Siła Pojednania- www. silapojednania.pl.

W ramach Poradni Siła Pojednania działa również Poradnia Przedmałżeńska.

Gabinety w Toruniu i Krakowie. Możliwości spotkań na specjalne zamówienie w innych lokalizacjach.

Podczas spotkań wspólnie zrywamy kajdany. Burzymy mury i budujemy mosty. Odbudowujemy. Leczymy nawet najtrudniejsze rany.

Wyjątkowo elastyczne podejścia, dobrane dla każdej pary indywidualnie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Inne > Śluby
Kraje Miasta Regiony > Kujawsko-pomorskie
Blog psychologiczny. Prezentuje regularnie aktualizowane, najbardziej interesujące ciekawostki dotyczące psychologii, neuropsychologii, ludzkiego mózgu. Wśród dziesiątek fascynujących, bogato ilustrowanych i napisanych prostym, przystępnym językiem artykułów możemy znaleźć między innymi przykłady i opisy iluzji optycznych, informacje o nieprawdopodobnych eksperymentach psychologicznych, chorobach psychicznych i urojenach. Każdy odwiedzający może samodzielnie skomentować wszystkie treści, dodając własne uwagi i spostrzeżenia. Ponadto serwis wyróżnia się bardzo przejrzystą i estetyczną oprawą graficzną.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Internet > Blogi
Magdalena Łobacz - doświadczony psychoterapeuta - terapeuta i psycholog Sopot, Gdynia. Zachęcam Państwa do poznania naszej oferty. TSR czyli Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu - uzależnienia (skuteczna terapia uzależnień), terapia indywidualna, terapia par w Sopocie. Sesja terapeutyczna, Konsultacja psychologiczna i porady psychologiczne. Zapraszamy na kompleksowe sesje terapeutyczne - psycholog Gdynia, terapeuta Sopot, Trójmiasto, pmorskie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia