Katalog Stron WWW

 
 
Opis Ośrodek terapii uzależnień Nasz ośrodek leczenia uzależnień NEFO z Wichulca stanowi miejsce, w jakim od lat prowadzone jest leczenie uzależnienia. Posiadamy u siebie zespół doświadczonych specjalistów, których charakteryzuje pełne i wzajemne zaangażowanie w wypełnianiu wspólnej misji. Prowadzimy dla naszych pacjentów nowoczesny ośrodek odwykowy, który znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, blisko natury. Prowadzone przez naszych specjalistów leczenie uzależnień będzie dla każdego naszego pacjenta sukcesem oraz kluczem do wyjścia na prostą.
Url http://nefo.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia
Słowa kluczowe leczenie uzależnienia   ośrodek terapii uzależnień     leczenie nałogów
Data dodania Jul 10, 2018
ID linku 19843
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia

Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej działa na rynku już od sześciu lat. Zatrudniani są w nim tylko wykwalifikowani specjaliści, którzy działają w oparciu o nowatorską metodę leczenia i pomocy pacjentom. Jest to tak zwana metoda poznawczo-behawioralna, której zastosowanie przynosi znakomite rezultaty zarówno w przy indywidualnej pracy z pacjentami jak też i w przypadku prowadzenia przez Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej terapii dla par oraz małżeństw. Terapie zawsze zaczynajmy od przeprowadzenia konsultacji. Poza tym przeprowadzane są tam także testy psychologiczne w dosyć szerokim zakresie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Psycholog może zajmować się świadczeniem różnorakich usług. Jednym z zakresów działania psychologa jest tak zwana interwencja kryzysowa. Tego rodzaju usługi udzielane są zazwyczaj w ośrodkach interwencji kryzysowej. Możliwe jest jednak również świadczenie usług z zakresu interwencji kryzysowej w prywatnych gabinetach psychologicznych. Psycholog, który podejmuje się pracy w tej dziedzinie ma za zadanie przede wszystkim otoczyć opieką osobę, która znalazła się w trudnej sytuacji. Jego zadaniem jest wentylowanie emocji osoby, co ma zapobiegać takim drastycznym krokom jak próby samobójcze. Podczas spotkania z psychologiem osoba ma poczuć się ważna. Musi mieć przede wszystkim poczucie, że ktoś nad nią czuwa.
Jeżeli nie radzisz sobie w życiu i czujesz że wszystko Cię przerasta skontaktuj się z Dagmarą Woją z Wrocławia z Gabinetu Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
We Wrocławiu mieści się gabinet psychologiczny kierowany przez doświadczonego, certyfikowanego psychoterapeutę- Ewę Sobieszek. Mam duże doświadczenie w wykorzystywaniu terapii Gestalt w różnorodnych przypadkach. Wszyscy moi Klienci mogą liczyć na moje zobowiązanie i indywidualne traktowanie. Podstawą skutecznej terapii jest zaufanie między osobą potrzebującą pomocy a psychoterapeutą, dlatego dbam o to, tak aby w moim gabinecie każdy mógł poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Terapia Gestalt polega w skrócie na wspólnym z terapeutą odkrywaniu, przepracowywaniu i zamykaniu wydarzeń z przeszłości, które stale maja wpływ na życie i funkcjonowanie danej osoby. Terapia ta przynosi korzystne efekty w wielu problemach związanych ze stałym działaniem stresu, złymi relacjami z otoczeniem i innymi. Zapraszam na stronę internetową.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Psycholog to człowiek, który leczy dusze. W Naszym gabinecie Twoja Psychoterapia Warszawa robimy wszystko, aby leczenie to było skuteczne. Prowadzimy sesje indywidualne, terapię behawioralno-poznawczą i schematu, przyjmujemy zarówno dorosłych, jak i dzieci (pracuje u Nas wykwalifikowany psycholog dziecięcy). Serdecznie zapraszamy! Zespół naszych specjalistów jest do Państwa usług.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Prywatny gabinet w Bolesławcu zaprasza na konsultacje z doświadczonym psychologiem. Pracuje w nim magister psychologii - Anna Kiedel, jaka zrealizowała szkolenia na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, uprawniające do prowadzenia rehabilitacji rodzinnej i terapii psychodynamicznej. W ofercie gabinetu jest terapia indywidualna oraz grupowa. Skorzystać z niej mogą małżeństwa, pary lub rodziny. Prowadzone są spotkania terapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Psycholog specjalizuje się w psychoterapii osób z zaburzeniami nerwicowymi, lękowymi, depresyjnymi. Zapewnia indywidualne podejście do każdego pacjenta, jednocześnie gwarantując pełną dyskrecję oraz fachową pomoc. Więcej wiadomości mogą Państwo szukać na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia