Katalog Stron WWW

 
 
Opis Ośrodek terapii uzależnień Nasz ośrodek leczenia uzależnień NEFO z Wichulca stanowi miejsce, w jakim od lat prowadzone jest leczenie uzależnienia. Posiadamy u siebie zespół doświadczonych specjalistów, których charakteryzuje pełne i wzajemne zaangażowanie w wypełnianiu wspólnej misji. Prowadzimy dla naszych pacjentów nowoczesny ośrodek odwykowy, który znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, blisko natury. Prowadzone przez naszych specjalistów leczenie uzależnień będzie dla każdego naszego pacjenta sukcesem oraz kluczem do wyjścia na prostą.
Url http://nefo.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia
Słowa kluczowe leczenie uzależnienia   ośrodek terapii uzależnień     leczenie nałogów
Data dodania Jul 10, 2018
ID linku 19843
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia

Szukasz wsparcia w związku ze swoimi trudnościami? Masz już dość cierpienia i chcesz wreszcie komfortowo poczuć się w codziennym życiu? Może warto spotkać się z psychologiem i przedstawić mu swoją sytuację? Odwiedź opisywaną tu stronę a uzyskasz ciekawe informacje na temat działalności psychologa w Warszawie. Dodatkową usługą oferowaną w gabinecie jest psychoterapia Gestalt. Na stronie podano cennik spotkań oraz wyszczególniono główne problemy w jakich może być przydatna pomoc terapeuty. Nie bądź sam ze swoim problemem, podziel się nim z psychologiem i poznaj nowe możliwości korzystania z własnych zasobów i potencjałów.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Strumień to niepubliczna poradnia zdrowia psychicznego na warszawskim Tarchominie. Swoją opieką otaczamy dzieci, młodzież i dorosłych, oferując konsultacje psychologów, psychiatrów i innych specjalistów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele wymagań stawia przed każdym z nas życie codzienne. Wiemy, że nie wszyscy są w stanie poradzić sobie sami z problemami, których w dzisiejszym świecie nie brakuje. Tych z Państwa, którzy są zainteresowani skorzystaniem z naszej pomocy, zapraszamy do kontaktu z naszą poradnią. Psycholog Tarchomin, poradnia Strumień.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Leczenie uzależnień odbywa się różnymi sposobami. Jednym z najbardziej skutecznych jest leczenie Campralem w specjalistycznym centrum, gdzie efekty terapii są zazwyczaj wysokie. Oprócz leczenia odpowiednimi preparatami niezbędne są rozmowy z terapeutą. By wygrać życie, wybierz specjalistyczną Centrum Psychoterapii Od Nowa.Czasami w życiu jest nam źle...Czujemy się zagubieni, nie znajdujemy nigdzie pomocy. Tułamy się bez celu i bez sensu. W takich momentach dobrze mieć przy sobie przyjaciela, kogoś bliskiego sercu. Jednak jeśli nie mamy możliwości skorzystania z takiej pomocy, wybierzmy inne rozwiązanie. Podbeskidzkie Centrum Psychoterapii ,,OD - NOWA"jest miejscem niezwykłym, gdzie leczenie przybiera całkowicie inne kształty. Komfort, poczucie bezpieczeństwa i wysoka skuteczność gwarantowane.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Jesteśmy specjalistami w dziedzinie psychologii, pedagogiki, arteterapii. Lubimy to, co robimy i robimy to dobrze. Pracujemy z dziećmi i dorosłymi. Wraz z nimi mierzymy się z ich problemami. Jesteśmy zespołem, jesteśmy różni i świetnie się uzupełniamy. Katarzyna A. Bednarska - Jestem pedagogiem specjalnym. Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Od kilku lat pracuję z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych
i niepełnosprawnymi, także w ramach wczesnej interwencji. Skończyłam podyplomowe studia „Wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju małego dziecka". W mojej pracy skupiam się na efektywnej diagnozie i komunikacji z dzieckiem i jego rodzicami, a w terapii dostosowuję metody działania do indywidualnych potrzeb i możliwości dziecka. Mam doświadczenie w pracy zarówno indywidualnej, jak i grupowej. Katarzyna K. Bednarska-
Jestem psychologiem. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim. Jestem terapeutką szkolącą się w Insytucie Terapii Gestalt.
Pozostaję w stałej superwizji swojej pracy terapeutycznej w Instytucie Terapii Gestalt
w Krakowie, który jest pełnoprawnym członkiem:
- EAGT - European Association for Gestalt Therapy
- EAP - The European Associacion for Psychotherapy
- FORGE - International Federation of Gestalt Training Organizations
Od kilku lat pracuję dorosłymi a także z dziećmi i młodzieżą (począwszy od realizacji autorskich progarmów warsztatów dotyczących rozwoju twórczych potencjałów poprzez tworzenie grupowych i indywidualnych programów terapeutycznych). Tworzę i koordynuje projekty o charakterze artystyczno - edukacyjnym( festiwale filmowe, konferencje naukowe, debaty, warsztaty). Magdalena Bednarska - Z wykształcenia i zamiłowania jestem pedagogiem specjalnym (studia pedagogiczne na Uniwersytecie Wrocławskim) oraz arteterapeutą (studia podyplomowe w Akademii Pedagogicznej w Krakowie). Ukończyłam również psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim.
Od kilku lat gromadzę doświadczenia w pracy z dziećmi o nieharmonijnym rozwoju, specjalnych potrzebach edukacyjnych, z osobami niepełnosprawnymi, prowadząc zajęcia o charakterze terapeutyczno-edukacyjnym, organizując różnego typu warsztaty psychopedagogiczne. Tworzę i koordynuję realizację ciekawych projektów edukacyjnych oraz artystycznych (konferencje, festiwale, cykle debat, autorskie programy dotyczące rozwijania twórczych potencjałów). Jestem osobą szukającą niebanalnych rozwiązań, w swoich działaniach kieruję się myślą, iż ludzie rodzą się ze skrzydłami, trzeba im tylko pomóc je rozwinąć. Julia Makowska -
Jestem psychologiem. Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyłam również roczny program rozwoju osobistego w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.Odbywałam praktyki na oddziałach onkologicznych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci oraz w placówkach zajmująch się dziećmi niepełnosprawnymi. Brałam też udział w szkoleniach z zakresu psychoonkologii. Od kilku lat pracuję z dziećmi, w tym z dziećmi autystycznymi. Moje zainteresowania to przede wszystkim psychologia zdrowia oraz związki między psychiką i ciałem.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Zdrowie Uroda > Gabinety
Alkoholizm-Leczenie w przyjaznych warunkach, komfortowym ośrodku profesjonalna kadra składająca się z psychologów lekarzy i terapeutów pomoże ci zwalczyć nałóg.
Stacjonarny prywatny ośrodek leczenia alkoholików poleca profesjonalną terapię uzależnień. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy nowoczesną klinikę leczenia uzależnień, w której łączymy skuteczne tradycyjne formy pomocy ze zdobyczami nowoczesnej psychoterapii. Tu bezpiecznie i anonimowo możesz poddać się profesjonalnej psychoterapii indywidualnej uzależnienia od alkoholu. Zatem odwagi ! Żyj i daj Żyć! Jeżeli zamierzasz nadal się staczać, zostań w domu!
Uzależnienie od alkoholu jest chorobą przewlekłą i podstępną, oszukuje i manipuluje. W pojedynkę na pewno sobie nie poradzisz! Przerwy w piciu alkoholu tylko wzmacniają siłę nałogu. Alkoholizm jest chorobą duszy i ciała. Bezwzględnie potrzebna jest tu pomoc medyczna, psychologiczna i psychoterapeutyczna, a często również wsparcie duchowe. Alkoholik sam sobie nie jest w stanie pomóc!
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia