Katalog Stron WWW

 
 
Opis Ośrodek terapii uzależnień Nasz ośrodek leczenia uzależnień NEFO z Wichulca stanowi miejsce, w jakim od lat prowadzone jest leczenie uzależnienia. Posiadamy u siebie zespół doświadczonych specjalistów, których charakteryzuje pełne i wzajemne zaangażowanie w wypełnianiu wspólnej misji. Prowadzimy dla naszych pacjentów nowoczesny ośrodek odwykowy, który znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, blisko natury. Prowadzone przez naszych specjalistów leczenie uzależnień będzie dla każdego naszego pacjenta sukcesem oraz kluczem do wyjścia na prostą.
Url http://nefo.pl
Kategoria Zdrowie Uroda > Psychologia
Słowa kluczowe leczenie uzależnienia   ośrodek terapii uzależnień     leczenie nałogów
Data dodania Jul 10, 2018
ID linku 19843
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Psychologia

Serwis traktujący o rozwoju osobistym. Zawiera artykuły i treści pomocne w procesie samodoskonalenia tj. uczenia się, kształtowania osobowości, wzbudzania motywacji, przywództwa i wywierania wpływu, poczucia własnej wartości i relaksacji. To wszystko, co składa się na osiągnięcie ogólnie pojętego sukcesu. Ponadto znajdują się tutaj artykuły o duchowości, komunikacji interpersonalnej, relacjach międzyludzkich itp. Istnieje możliwość rozwiązania testu osobowości, za pomocą którego można dowiedzieć się o swoim rodzaju osobowości.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Jesteśmy zespołem specjalistów, który został stworzony w celu pomagania ludziom w ich trudnościach. Wyznając zasadę, iż człowiek jest najważniejszy staramy się sumiennie, zgodnie z etyką i uczciwie wykonywać swoją pracę. Swoją ofertę kierujemy do dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin. Od kilku lat pracujemy z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Czas ten ubogacił nas w wiele doświadczeń, spostrzeżeń i pomysłów. Przyniósł też wiele zmian. Jeszcze kilka lat temu pomoc psychologiczna, terapeutyczna wydawała się ludziom dziwna, tajemnicza, niedostępna.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Kraje Miasta Regiony > Podlaskie
Witamy w Centrum Terapii Promitis - to wyjątkowa poradnia psychiatryczna i psychologiczna. Działamy już od kilku lat, cieszymy się zaufaniem pacjentów. Zatrudniamy jedynie najlepszych specjalistów, psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów, dla których praca to pasja i powołanie. Leczymy depresje, lęki, nerwice, choroba dwubiegunowa afektywna, i inne schorzenia psychiczne. Sprawdź nas - znajdujemy się na ulicy Garibaldiego w Warszawie. Jeśli potrzebny ci jest psychiatra sprawdź naszą ofertę.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Zdrowie Uroda > Psychologia > Psychoterapia
Jeżeli znaleźli się państwo w trudnej życiowej sytuacji i potrzebują wsparcia lub od dawna borykają się państwo z jakimiś problemami natury psychologicznej lub psychiatrycznej to zapraszamy państwa do skorzystania z naszej pomocy, której udzielmy w naszym ośrodku Consilia Centrum Psychoterapii i Szkoleń znajdującym się we Wrocławiu. Pracują u nas wyłącznie odpowiednio wykwalifikowani i wykształceni specjaliści tacy jak psychiatra, psychologowie i psychoterapeuci, którzy z życzliwością pochylą się nad państwa problemami i poszukają ich rozwiązań.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia
Uzdrawianie ciała - tak precyzyjnie można podsumować sposób i zakres, w którym leczę. Natchnienie czerpię z wielu źródeł, systemów myślowych oraz metod uzdrawiania, nie tylko z tych uważanych za niekonwencjonalne. Oczyszczam ciało i duszę leczonej osoby z negatywnych energii, uroków, negatywnych kodów, dotyczących uczuć, pieniędzy bądź pracy. Wyciszam układ nerwowy poprzez oczyszczenie z złych myśli, połączeń astralnych i energetycznych a także lękow. Usuwam negatywne programy i myślokształty nieżyczliwych osób oraz własne, zakorzenione w świadomości pacjenta. Przenoszę byty negatywne i pozytywne danej osoby, ktore znajdują sie w jej ciele, na wyższy poziom świadomości.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Psychologia