Katalog Stron WWW

 
 
Opis bomir.com.pl Budujesz blok lub domy i szukasz dobrej jakości okien PCV? Odwiedź salon Bomir w Chybie. Oferujemy szeroki wybór okien znanych producentów tj. VEKA, Sonarol czy Gealan. Dopasujemy produkt do realizowanej przez Ciebie inwestycji pod względem funkcjonalnym i estetycznym. U nas znajdziesz również rolety, drzwi, bramy garażowe i przemysłowe, ogrodzenia oraz parapety. Zaufaj naszemu doświadczeniu!
Url http://www.bomir.com.pl
Kategoria Budownictwo > Okna
Słowa kluczowe dobre okna pcv   okna pcv z montażem   okna pcv dobrej jakości
Data dodania Aug 9, 2018
ID linku 19875
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Okna

Nasze okna to produkt najwyższej jakości, wyposażony we wszystkie niezbędne elementy stanowiące o jego funkcjonalności, bezpieczeństwie i ekonomii. Oferujemy każdemu odbiorcy rozwiązanie odpowiadające jego indywidualnym potrzebom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów firma P.W. Korbud Bydgoszcz produkuje okna z najwyższej jakości materiałów wytwarzanych przez światowej klasy liderów branży.
Kategoria:   Budownictwo > Okna
Budownictwo > Materiały budowlane
Interesująca oferta na drzwi przeciwpożarowe, drzwi ppoż, drzwi ogniowe, drzwi wewnętrzne ppoż w bogatej ofercie producenta Alufire Toruń. Serdecznie zapraszamy Państwa po drzwi wewnętrzne przeciwpożarowe ei 30 oraz ei 60 jak również ścianki ogniowe, ścianki przeciwpożarowe. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą na ściany przeciwpożarowe oraz drzwi przeciwpożarowe.
Kategoria:   Budownictwo > Okna
Firma ADEJA jest fabrykantem wysokiej jakości osłon okiennych używanych w obiektach mieszkalnych i użytkowych na świecie. W ciągłej wytwórczości znajdują się rolety, markizy i żaluzje wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów. Dodatkowo, dzięki użyciu sprawdzonych mechanizmów składania i rozkładania, użytkowanie proponowanych produktów jest niezwyczajnie wygodne i bezpieczne. Wszystkie produkowane rolety, żaluzje i moskitiery są bezpośrednio dystrybuowane przez producenta, dzięki czemu Klient końcowy może je kupić w niebywale niskich cenach. Oferowane produkty można nabyć w przeróżnych kolorach, rozmiarach, a także zamówić je na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorstwo gwarantuje wysoką jakość swoich produktów oraz wieloletnią trwałość. Szczegóły propozycji dostępne na stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Okna
Firma MAGNUM zajmuje się produkcją okien PCV w systemie REHAU i ALUPLAST. Systemy te są sprawdzone na rynku polskim. Okna wyposażone są w szyby Pilkington o współczynniku przenikalności 1.1. Stosujemy okucia najlepszych marek jak Winkhaus i Roto. Oprócz okien w naszej ofercie, znajdą Państwo również drzwi zewnętrzne. Zawsze stawiamy na wysoką jakość stosowanych przez nas produktów, a także świadczonych przez nas usług. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i konkurencyjne ceny. Działamy ponad 10 lat na warszawskim Ursynowie.
Kategoria:   Budownictwo > Okna
Proponowana firma zalicza się do prestiżowej czołówki polskich przedsiębiorstw produkujących stolarkę okienną, bramy garażowe oraz drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Niniejsze usługi są odpowiedzią na zapotrzebowanie Państwa. Ceny rekomendowanych drzwi, względnie zależne są od "rozmachu" składanego zamówienia (przewidujemy także duże obniżki cenowe). Należy nadmienić, iż rygorystycznie stosujemy powszechne europejskie standardy technologiczne. Mamy kadrę wysoce wykwalifikowanych i odpowiedzialnych pracowników, którzy nieprzerwanie zwiększają osobiste kwalifikacje. Prezentowana strona www opisze państwu zasięg Naszego prosperowania. Zrealizowaliśmy jak dotąd gigantyczną ilość zleceń dla hoteli a także przedsiębiorstw prywatnych. Wierzymy, że zaspokoimy wysokie wymagania, głównie tych szczególnie wymagających interesantów. Czekamy na Państwa telefony!
Kategoria:   Budownictwo > Okna
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie