Katalog Stron WWW

 
 

Taxi Klodzko

Opis Taxi Klodzko Idą z duchem czasu ostatnio również zainwestowaliśmy w terminale w taksówce. Od tygodnia można u nas płacić również kartą. Dzięki temu młodzi ludzie, posiadający jedynie karty, czy telefony w każdej chwili mogą zadzwonić po naszą taksówkę. Wobec tego wozimy również ludzi do miejsc pracy. Umawiając się wcześniej można rezerwować codzienne kursy o tych samych godzinach, mając pewnośc, że zawsze będziemy.
Url http://taximichal.klodzko.pl
Kategoria Firmy wg branż > Transport
Słowa kluczowe taxi klodzko   taxi 24   taksi
Data dodania Sep 14, 2018
ID linku 19929
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Transport

Firmę spedycyjną Nautiqus tworzy zespół doświadczonych spedytorów i żeglugowców. Główną specjalnością firmy jest spedycja morska, w tym międzynarodowy transport kontenerowy i konwencjonalny. Firma oferuje również fachowe doradztwo podczas wyboru środka transportu i obsługę celną. Specjaliści firmy Nautiqus chętnie służą radą i pomocą podczas przygotowania niezbędnej dokumentacji transportowej. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową firmy, na której znajdą Państwo więcej informacji.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Rywalizujące, kompetentne biuro podróży zaprasza każdych uczniów i trenerów na niespotykane wyprawy! Dzięki rozmowom z własnymi klientami doskonale wiemy, które położenia, jakie atrakcje i które opłaty są optymalne. Na rynku funkcjonujemy już trochę czasu, dzięki czemu udało nam się zredagować lepsze, atrakcyjniejsze odpłatności. Istniejemy pewni, iż to naturalnie nasze, unikalne atrakcje będą dla dzieci najlepsze. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.wycieczki-szkolne.edu.pl. Zapraszamy do przedsprzedaży terminów.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firma TRANS – DŹWIG to znana firma oferująca transport ciężarowy, która na rynku pojawiła się w 1995 roku. Firma opiera się o najnowsze technologie, dzięki czemu jej usługi są rzetelne i w specjalistyczne. Firma ma bardzo duże doświadczenie, dlatego cieszy się na dzień dzisiejszy ogromną popularnością na rynku. A dodatkowo firma podejmuje współpracę z kilkoma innymi znanymi oraz dodatkowo rzetelnymi przedsiębiorstwami.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Biznes Ekonomia
oferujemy profesjonalną i solidną wysyłkę kontenerową do Polski oraz innych krajów takich jak:
Niemcy, Słowacja, Czechy, Ukraina, Węgry oraz Rumunia.


Nasze ceny są dostosowane do wymagań rynku, przy czym zachowujemy pełen profesjonalizm w świadczeniu usług, w celu zdobycia zaufania i pełnej satysfakcji naszych klientów ze świadczonych przez nas usług.


Świadczymy usługi w zakresie wysyłki dóbr w kontenerach dorogą morską:
- przeprowadzki międzynarodowe,
- wysyłka samochodów,
- wysyłka motocykli,
- wysyłka Quad-ów,
- wysyłka skuterów (śnieżne i wodne),
- wysyłka łodzi motorowych,
- wysyłka maszyn: budowlanych, rolniczych, drogowych,
- przeprowadzka mienia przesiedlenia,
- oraz różne urządzenia i sprzęt.

Świadczymy usługi także w zakresie wysyłki samochodów, maszyn i urządzeń pozagabarytowych bezpośrednio statkami RO-RO.


Odpłatnie odbierzemy i przetransportujemy z dowolnie wybranego miejsca w USA samochody (sobowe i terenow), motocykle, quad-y , skutery śnieżne oraz wodne, maszyny, mienie przesiedleńcze oraz dostarczymy je do miejsca przeznaczenia pod wskazany adres w Polsce.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie
Motoryzacja > Ogłoszenia motoryzacyjne
Gwarantujemy pełną dyskrecję, punktualność, niezawodność. Wykonujemy zakupy na telefon na terenie Władysławowa, karwi, Jastrzębiej Góry, chałup, kuźnicy,Jastarni, Juraty, itd. Wykonujemy usługi dla niepełnosprawnych osób. . Dowozimy dzieci do szkoły i ze szkoły do domu. Jeździmy tylko nowymi mercedesami klasy e avantgarde. Wykonujemy wszystkie usługi zlecone przez telefon.(w miarę możliwości). Dla stałych klientów udzielamy bardzo atrakcyjnych rabatów. . .Czynne całą dobę 601-341-412,58-674-26-26
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe