Katalog Stron WWW

 
 

Taxi Klodzko

Opis Taxi Klodzko Idą z duchem czasu ostatnio również zainwestowaliśmy w terminale w taksówce. Od tygodnia można u nas płacić również kartą. Dzięki temu młodzi ludzie, posiadający jedynie karty, czy telefony w każdej chwili mogą zadzwonić po naszą taksówkę. Wobec tego wozimy również ludzi do miejsc pracy. Umawiając się wcześniej można rezerwować codzienne kursy o tych samych godzinach, mając pewnośc, że zawsze będziemy.
Url http://taximichal.klodzko.pl
Kategoria Firmy wg branż > Transport
Słowa kluczowe taxi klodzko   taxi 24   taksi
Data dodania Sep 14, 2018
ID linku 19929
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Transport

Potrzebujesz profesjonalistów jeżeli chodzi o usługi związane z przeprowadzkami? Jeżeli chcesz mieć pewność co do współpracy z najlepszymi fachowcami w tej dziedzinie to oczywiście polecamy skorzystanie z wysokiej jakości rozwiązań proponowanych przez Abachus. Nasza firma to lata doświadczeń, dopasowana flota pojazdów do świadczonych usług i naturalnie odpowiednio niskie ceny
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
GRAN firma prowadzona przez Krzysztofa Szewczyka i Zbigniewa Szewczyk to niezaprzeczalny lider w branży transportowo-spedycyjnej. Firma działa na rynku od 22 lat i każdego dnia z sukcesem przeprowadza przewozy różnorodnych ładunków na obszarze całej Europy. Za sprawą dużego doświadczenia oraz doskonałej obsługi ma wielu usatysfakcjonowanych ze współpracy klientów. Aktualnie GRAN to jedną z najlepiej rozwijających się firm w regionie środkowo-pomorskim. Należy zaznaczyć, iż w 2009 roku firma otrzymała wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbes 2009 w kategorii firm w woj. pomorskim z przychodem sięgającym 5-50 mln złotych. Zaś w 2012 roku otrzymała uznanie magazynu Newsweek w rankingu Firmy Rodzinne Roku 2012. Ponadto od 2010 roku ma certyfikat Rzetelnej Firmy. Branżą firmy jest transport łodzi, jachtów oraz ładunków ponadnormatywnych oraz ładunków kubaturowych. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Airport Taxi łączy bezkonkurencyjną cenę z rewelacyjną obsługą transferów z/na lotniska: Katowice Pyrzowice, Kraków Balice, Wrocław Copernicus, Warszawa Okęcie i przewozów międzymiastowych z regionu Śląska ,Małopolski - Krakowa. Zapewniamy imienne odbiory pasażerów bezpośrednio z lotnisk, prywatnych adresów, hoteli, dworców PKP, PKS. Oferujemy przewozy całoroczne w góry: Zakopane, Wisła, Brenna Ustroń, Szczyrk, Żywiec oraz inne.Współpracujemy z firmami, hotelami, pensjonatami, biurami turystycznymi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Z nami najtaniej, bezpiecznie i na czas dotrzesz na miejsce. Tel: (+48) 503-89-40-89.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe
Planujesz dalszą podróż, ale nie masz własnego samochodu bądź nie chcesz być kierowcą? Czy może zależy Ci na pomocy podczas przewozu mebli? Oferta, którą przygotowaliśmy, będzie w Twoim przypadku atrakcyjna. Oferujemy bowiem usługi typu: przewóz osób, transport towarowy jak i profesjonalne wsparcie podczas przeprowadzki. Jeśli jakikolwiek z tych elementów jest dla Ciebie interesujący, nie zapomnij uwzględnić w swoich porównaniach oferty naszej firmy. Istnieje znaczna szansa na to, że dyktowane przez nas stawki będą przez Ciebie pozytywnie ocenione i postanowisz o skorzystaniu z usług naszego przedsiębiorstwa. Więcej detali tyczących się naszego przedsiębiorstwa i oferty znajdziesz na tej witrynie internetowej, toteż przestudiuj szybko jej zawartość czy skontaktuj się z naszymi pracownikami.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Jeśli ktoś chce zainwestować pieniądze, to pomoc drogowa jest dość pewnym sposobem na działania biznesowe. Bardzo absorbującym, świadczonym nieraz od rana do nocy, ale godnym zainteresowania. Wystarczy właściciel, kilku sprawnych mechaników, laweta, pojazdy do holowania, niewielki warsztat oraz możliwość zajmowania się naprawami wszelkiego typu. Działalność jest bardzo absorbująca, ale przynosi dobre profity. Szczególnie w sytuacji, gdy nie jest tak łatwo zarabiać pieniądze. Jakość usług, terminowość, rzetelność, niezawodność sprawią, że firma utrzyma się na rynku przez długie lata. W branży tej trzeba śledzić nowinki techniczne oraz podnosić kwalifikacje własne jako właściciela oraz pracujących dla nas ludzi. Tylko tak można nadążyć w tej szybko rozwijającej się branży z przyszłością.
Profesjonalną i całodobową pomoc drogową w Łodzi oferuje firma transportowa POA-BOJAN Paweł Bojanowski.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Kraje Miasta Regiony > Łódzkie