Katalog Stron WWW

 
 
Opis vebalifts.eu VEBAlifts.eu jest polską firmą oferującą sprzedaż komponentów dźwigowych i części dźwigowych, w tym części do dźwigów-wind koncernowych: Kone, Thyssenkrupp, Otis. Lata doświadczenia na rynku techniki dźwigowej pozwalają na kompleksowe doradztwo w doborze urządzeń przeznaczonych do transportu bliskiego oraz udzielenie fachowego nadzoru inwestorskiego na każdym etapie trwania projektu. Przedsiębiorstwo produkuje sterowania dźwigowe na specjalne zamówienia do nowych urządzeń oraz modyfikacji już działających.
Url http://vebalifts.eu
Kategoria Produkcja Przemysł > Automatyka
Słowa kluczowe komponenty dźwigowe   technika dźwigowa
Data dodania Sep 14, 2018
ID linku 19930
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Produkcja Przemysł > Automatyka

Dostarczamy analizatory spalin, wyposażenie stacji paliw, dymomierze i inne maszyny przemysłowe najwyższej jakości renomowanych producentów. Oferujemy dostawę urządzeń wraz z elementami automatyki zasilania oraz realizację pełnej inwestycji. Produkowane przez nas platformy dla niepełnosprawnych cechuje wysoka niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Konstrukcja pozwala pozwala na lokalizację w dowolnym miejscu budynku. Nasze windy dla niepełnosprawnych produkowane są zgodnie z normami UE. Jesteśmy przedstawicielem na terenie Polski wielu renomowanych firm zagranicznych, czołowych producentów urządzeń przemysłowych, takich jak analizatory spalin, dymomierze. Posiadamy maszyny dla przemysłu wydobywczego, hutniczego, chemicznego, energetyki. Do dnia dzisiejszego sprzedaliśmy prawie dwa tysiące różnego rodzaju urządzeń do pokonywania barier architektonicznych przez osoby niepełnosprawne. Wykonujemy nietypowe instalacje – dopasowując je do wymagań naszych klientów.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika
Gama naszych produktów to nie tylko standardowe czujniki temperatury oraz akcesoria i przewody przyłączeniowe, ale również wykonywane na zamówienie produkty spełniające specyficzne wymogi techniczne, dzięki czemu mamy rzeszę oddanych klientów. Jeżeli masz problemy z pomiarem temperatury w różnych sytuacjach, to trafiłeś pod właściwy adres. Firma Guenther specjalizuje się w nowoczesnych technologiach pomiaru temperatury. W naszej ofercie znajdziesz termoelementy, których potrzebujesz. Od ponad 40 lat oferujemy termoelektryczne i rezystancyjne czujniki temperatury, skierowane dla różnych gałęzi przemysłu. Obecnie jesteśmy jednym z głównych niemieckich producentów czujników i technologii pomiarów temperatury. Wśród naszych produktów znajdziesz czujnik temperatury, kable termoparowe, termometry oporowe, elementy ceramiki technicznej oraz termopary dla odlewni i hut. Napięcia termoelektryczne i klasy pomiarowe naszych termopar odpowiadają światowym standardom.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Automatyka
Zajmujemy się technikami znakowania oraz automatycznej identyfikacji produktów. Oferujemy szeroką gamę produktów, pozwalających na wykorzystanie systemów automatycznej identyfikacji: od znakowania towarów do systemów obsługi magazynu.

Chcemy zwrócić Państwa uwagę na naszą bogatą ofertę handlową a w szczególności na drukarki kodów kreskowych. Dystrybuujemy sprzęt najważniejszych na rynku automatycznej identyfikacji firm światowych takich jak: Zebra, Intermec, Datamax, Sato, Godex, Cab. Posiadamy zarówno drukarki termiczne jak i termotransferowe, stacjonarne przemysłowe jak i mobilne, przenośne z możliwością podłączenia do terminali kodów kreskowych.

Ofertę drukarek etykiet uzupełnia szeroki asortyment materiałów eksploatacyjnych czyli taśm termotransferowych, etykiet samoprzylepnych foliowych i papierowych. Naszym klientom oferujemy również atrakcyjny pakiet serwisowy.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Automatyka
Robotyka jest dziedziną nauki i techniki, skupiającą w sobie szeroko rozumianą inżynierską wiedzę. W naszym portalu znajdziesz informacje z zakresu robotyki, automatyki i pokrewnych tematów. Dowiesz się jak programować roboty przemysłowe, poznasz sposoby komunikacji, oraz znajdziesz wiele ciekawostek. Służymy pomocną dłonią publikując kursy, a także oferujemy pomoc na forum. Przedstawiamy zastosowania robotów w badaniach naukowych, szeroko pojętej technice, budownictwie, transporcie, rolnictwie, jak również w medycynie, badaniach podwodnych i przestrzeni kosmicznej. Teoria i technika manipulatorów i robotów jest interdyscyplinarną dziedziną badań wymagającą współdziałania specjalistów z różnych dziedzin, których spotkasz na naszym portalu. Zapraszamy.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Supernarzedzia.pl to sklep internetowy dostarczający narzędzia ręczne, narzędzia pneumatyczne, elektronarzędzia, narzędzia warsztatowe, narzędzia ogrodowe, akcesoria ogrodowe i samochodowe i wiele innych! Wyjątkowo szeroka gama produktów obejmuje szlifierki kątowe, piły łańcuchowe, klucze nasadowe, wkrętarki, klucze imbusowe, prostowniki, podnośniki hydrauliczne, młotowiertarki i młoty udarowe, piły do drewna czy piaskarki.
Kategoria:   Produkcja Przemysł > Automatyka
Produkcja Przemysł > Elektronika