Katalog Stron WWW

 
 
Opis talenthunters.com.pl Dołącz do grona naszych klientów i już dziś skorzystaj ze wsparcia profesjonalnej agencji Headhuntingowej! Nasza praca to nie tylko pozyskiwanie talentów, lecz także doradztwo zawodowe i wsparcie firmy, którym zależy na odpowiednim zarządzaniu kadrami. Już dziś skontaktuj się z naszym biurem i dowiedz się więcej o naszej pracy. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
Url http://www.talenthunters.com.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Słowa kluczowe doradztwo zawodowe   rekrutacja pracowników   oceny pracownicze
Data dodania Oct 10, 2018
ID linku 19966
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Firma szkoleniowa. Organizujemy warsztaty zamknięte dla przedsiębiorstw. Spośród wielu szkoleń specjalizujemy się w warsztatach biznesowych oraz dla sprzedawców.
Podnoszą one zdolności interpersonalne. W naszych warsztatach zwracamy największą uwagę na fakt aby wyrobić w uczestnikach nawyk korzystania w codziennej pracy z nowych umiejętności, dlatego blisko osiemdziesiąt % każdego treningu to warsztat składający się z ćwiczeń. Odbiorcami naszych warsztatów są głównie pracownicy struktur handlowych oraz kadra zarządzająca w firmach (zarówno działami sprzedażowymi jak i produkcyjnymi).
przykładowe tematy: szkolenia dla handlowców: profesjonalna obsługa klienta, sprzedaż przez telefon, negocjacje z sieciami.
przykładowe tematy: szkolenia dla zarzadzających: zarządzanie zespołem, zarządzanie przz cele MBO, motywowanie pozafinansowe.
Prowadzimi również imprezy outdoorowe w których wykorzystujemy takie elementy jak: samochody terenowe, liny, paintball i wiele, wiele innych...
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Poszukujesz wartościowej i praktycznej wiedzy na temat obowiązujących przepisów w zakresie delegacji pracowników? Na pewno Europejski Kongres Mobilności Pracy jest wydarzeniem, które warto jest brać pod uwagę w swoim procesie edukacji. Znajdziemy tam mnóstwo ludzi z dużym doświadczeniem i obeznanych w prawie europejskim. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
platforma360_pl - analiza kompetencji metodą 360° online. System oceny kompetencji 360° pozwala wystawić rzetelną ocenę bez konieczności absorbowania pracowników. Elektroniczny system ocen pozwala zbadać przede wszystkim kompetencje zawodowe zarówno pracowników etatowych jak i tych na stażu/praktyce. Badamy kompetencje zawodowe bez zbędnego stresu który często fałszuje wyniki w klasycznych egzaminach. Po zakończeniu testu w oparciu o specjalny raport możesz zlecić nam również realizację szkoleń dla tych którym sie nie powiodło. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Praca
Wybierasz się w najbliższym czasie na rozmowę kwalifikacyjną i martwisz się możliwymi pytaniami lub testami zawodowymi? Nie przejmuj się! Prezentujemy dla Ciebie specjalny serwis pracy, w którym znajdziesz wiele testów zawodowych i rekrutacyjnych, znajdziesz odpowiedź do której pracy najlepiej się nadajesz, jakie masz predyspozycje zawodowe. W serwisie są ponadto poruszane ogólne tematy psychologii pracy.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Praca
Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Na stronach tego portalu wyszukasz wiele interesujących i potrzebnych inforamcji z zakresu spółek, ich rodzai, na temat których są zawarte obszerneinformacje i opisy. Ta strona pozwoli Ci na zanlezienie odpoweidzi na praktycznie każde pytanie związane ze spółkami, z procedurami ich zakładania, przkształcania czy nawet likwidacji.
Portal ukazuje wady i zalety poszczególnych spółek, ich kapitały zakładowe, rodzaje księgowości, opodatkowanie. Istnieje mozliwość pobrania niezbędnych formularzy. Strona zawiera bardzo interesujące opinie i rady, które z pewnością okażą się dla Ciebie wartościowe i przydatne. Przy wyborze spółki należy uwzględnić wiele czynników. W opiasach wad i zalet poszczególnych z nich uwzględniliśmy najważniejsze kryteria, tj. czas założenia, mozliwość przekształcenia, relacje między wspólnikami, a także koszty rejestracji. Docelowo na portalu będzie możliwość wyboru doradcy prawnego, który zajmie się całą procedurą rejestracj spółki za Ciebie. Pozwoli Ci to na zaoszczędzenie jakże cennego czasu.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Consulting