Katalog Stron WWW

 
 
Opis talenthunters.com.pl Dołącz do grona naszych klientów i już dziś skorzystaj ze wsparcia profesjonalnej agencji Headhuntingowej! Nasza praca to nie tylko pozyskiwanie talentów, lecz także doradztwo zawodowe i wsparcie firmy, którym zależy na odpowiednim zarządzaniu kadrami. Już dziś skontaktuj się z naszym biurem i dowiedz się więcej o naszej pracy. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
Url http://www.talenthunters.com.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Słowa kluczowe doradztwo zawodowe   rekrutacja pracowników   oceny pracownicze
Data dodania Oct 10, 2018
ID linku 19966
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Instytut Analiz im. Karola Gaussa zajmuje się zwiększaniem wydajności i zyskowności zasobów ludzkich. Korzystamy z metodologii działającej na konkretnych miernikach biznesowych. Jesteśmy zespołem ekspertów i konsultantów znajdujących rozwiązania na rzecz potrzeb Klientów. Intencją naszego działania jest uzyskiwanie mierzalnych efektów dla naszych Klientów. Instytut posiada specjalną komórkę analityczną na rzecz branży medycznej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Msp.org.pl to strona w całości poświęcona rozwojowi małych i średnich firm. Internauta odnajdzie tu informacje dotyczące takich dziedzin jak: sektor msp, dotacje unijne dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak również porady prawne. Zapraszamy do regularnych odwiedzin naszej strony. Msp.org.pl to strona w całości poświęcona rozwojowi małych i średnich firm. Internauta odnajdzie tu informacje dotyczące takich dziedzin jak: sektor msp, dotacje unijne dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak również porady prawne. Zapraszamy do regularnych odwiedzin naszej strony.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Rób co kochasz, a pieniądze przyjdą same. To znane przysłowie w pełni obrazuje, iż praca w zgodzie z własnym predyspozycjami zawodowymi przynosi jedynie zysk i przyjemność. Jak jednak poznać swoją zawodową miłość? Niniejszy test może okazać się tutaj pomocy, bowiem na podstawie Twoich zainteresowań i cech charakteru podpowie, w których zawodach i na jakim stanowisku mógłbyś się zrealizować. Poznaj swoje predyspozycje zawodowe, rozwiąż test!
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Praca
Edukacja Nauka > Serwisy edukacyjne
Naszą specjalnością jest pomoc i doradztwo organizacjom, które pragną przeprowadzić modernizacje administracji. Poszukujemy rozwiązań, które udoskonalą jakość usług w organizacjach. Nasze bogate doświadczenie poparte jest wieloma sukcesami w zdobywaniu funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. W przeprowadzanych przez nas działaniach czynny udział biorą specjaliści z całej Polski. Odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Test wskazujący Twoje predyspozycje i zainteresowania zawodowe. Test ten jest znakomitym narzędziem przy poszukiwaniu nowej pracy, gdyż może pomóc podjąć decyzję dotyczącą wyboru na wykonywany zawód w przyszłości. Wystarczy oznaczyć swoje cechy charakteru, zgodne z Twoimi zainteresowaniami, a algorytm testu dokona obszernej analizy Twoich zawodowych predyspozycji.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Praca
Edukacja Nauka > Szkolenia