Katalog Stron WWW

 
 
Opis suret-logistyka.pl Logistyka produkcji to zapewnienie jakości, terminowej i kompletnej produkcji produktów zgodnie z umowami biznesowymi, redukcja cyklu produkcyjnego i optymalizacja kosztów produkcji.
Przepływ materiału w systemie produkcyjnym to przepływ zasobów materialnych w przestrzeni i czasie pomiędzy etapami procesu produkcyjnego. Racjonalizacją tego procesu oraz jego optymalną organizacją zajmuje się logistyką produkcji.
Url http://suret-logistyka.pl
Kategoria Firmy wg branż > Transport
Słowa kluczowe logistyka produkcji   transport wewnątrzzakładowy   logistyka magazynowa
Data dodania Oct 10, 2018
ID linku 19968
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż > Transport

Jeżeli poszukujesz firmy, która zapewni Ci kompleksową usługę za nieduże pieniądze to dobrze trafiłeś. Zajmujemy się głównie przeprowadzkami i transportem. Dla wymagających przewidzieliśmy usługi dodatkowe.

Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych i firm, które chcą powierzyć swoje mienie doświadczonym ludziom, znającym się na wykonywanej pracy.
Działamy głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, ale nie sprawią nam kłopotu przeprowadzki na drugi koniec Polski.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Prowadzę firmę transportową "FASTDOM" która swoją ofertę dopasowuje indywidualnie do potrzeb danego klienta na terenia m. Poznań i woj wielkopolskiego. Staram się realizować wszystkie zlecenia, nawet te trudne odrzucane przez inne firmy transportowe, ponieważ wymagacie ode mnie często nietypowego oraz indywidualnego podejścia. Jestem kierowcą doświadczonym sprawdzonym w różnych warunkach i sytuacjach. Cechuje mnie rzetelność i szybkość wykonania zlecenia.

Moje główne usługi:

Usługi transportowe
Taxi bagażowe
Przeprowadzki mieszkań
Przeprowadzki firm
Przeprowadzki studenckie
Transport materiałów budowlanych
Transport mebli
Transport AGD
Transport lodówek
Transport pralek,
Transport kuchenek gazowych
Transport kuchenek elektrycznych
Transport wanien
Transport armatury łazienkowe
Transport nagłośnienia
Transport dla osób prywatnych
Przewozy
Tanie przewozy
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż
Firmy wg branż > Transport > Przesyłki kurierskie
oferujemy profesjonalną i solidną wysyłkę kontenerową do Polski oraz innych krajów takich jak:
Niemcy, Słowacja, Czechy, Ukraina, Węgry oraz Rumunia.


Nasze ceny są dostosowane do wymagań rynku, przy czym zachowujemy pełen profesjonalizm w świadczeniu usług, w celu zdobycia zaufania i pełnej satysfakcji naszych klientów ze świadczonych przez nas usług.


Świadczymy usługi w zakresie wysyłki dóbr w kontenerach dorogą morską:
- przeprowadzki międzynarodowe,
- wysyłka samochodów,
- wysyłka motocykli,
- wysyłka Quad-ów,
- wysyłka skuterów (śnieżne i wodne),
- wysyłka łodzi motorowych,
- wysyłka maszyn: budowlanych, rolniczych, drogowych,
- przeprowadzka mienia przesiedlenia,
- oraz różne urządzenia i sprzęt.

Świadczymy usługi także w zakresie wysyłki samochodów, maszyn i urządzeń pozagabarytowych bezpośrednio statkami RO-RO.


Odpłatnie odbierzemy i przetransportujemy z dowolnie wybranego miejsca w USA samochody (sobowe i terenow), motocykle, quad-y , skutery śnieżne oraz wodne, maszyny, mienie przesiedleńcze oraz dostarczymy je do miejsca przeznaczenia pod wskazany adres w Polsce.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie
Motoryzacja > Ogłoszenia motoryzacyjne
Firma Duda TRANSPORT & SPEDITION realizuje usługi transportowe i spedycyjne w obszarze transportu krajowego oraz zagranicznego. W propozycji: transport Kielce, transport Holandia, transport Niemcy, transport Francja i inne. Propozycja zwrócona jest do małych jaki i dużych firm, również do światowych korporacji. Firma zapewnia sprawny i szybki transport ciężarówkami o nośności do 24 ton. Na stronie internetowej zawarte są szczegółowe wiadomości na temat proponowanych przez firmę możliwości transportu oraz usług. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Zapraszamy do skorzystania z usług transportowych naszej firmy. Główne profile usług firmy : Transport HDS, Transport kontenerów, Transport specjalistyczny, Transport materiałów niebezpiecznych ADR, Transport niskopodwoziowy, Dowóz piasku żwiru i ziemi, Prace ziemne, Serwis i naprawa maszyn budowlanych, Serwis i naprawa samochodów ciężarowych, Sprzedaż pojazdów użytkowych i maszyn budowlanych, Sprzedaż płyt drogowych. Działamy na rynku już od kilku lat. Mamy doświadczenie, cechuje nas profesjonalizm i fachowość. Zawsze terminowo dostarczamy transporty nam zlecone. Zapraszamy na naszą stronę www.
Kategoria:   Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Spedycja