Katalog Stron WWW

 
 
Opis poir.opi.org.pl Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy jest miejscem, którego zadaniem jest projektowanie systemów informatycznych, które służą działalności biznesowej oraz instytucjom publicznym, monitorowanie wpływu interaktywnych technologii na aktywność człowieka czy też metody zarządzania i modelowania w projektach informatycznych. Bierze on także czynny udział w programie Inteligenty Rozwój.
Url http://www.poir.opi.org.pl
Kategoria Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Słowa kluczowe program operacyjny   Inteligentny Rozwój   fundusze europejskie
Data dodania Nov 27, 2018
ID linku 20037
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Wirtualne biuro jest ofertą dla nowoczesnego biznesu. To rejestracja firmy pod wskazanym adresem oraz obsługa korespondencji przychodzącej. Idealna oferta od Biznes Centrum. To także uznanie, które Twoja firma zyska poprzez prestiżowy adres. Biuro wirtualne zlokalizowane w samym centrum Warszawy to znakomita oferta Biznes Centrum. Umożliwia to dużą oszczędność na wynajmie własnego biura. Wirtualne biuro w Warszawie jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują zarejestrować spółkę, ale nie potrzebują siedziby. Biuro wirtualne w Warszawie to oferta indywidualnych numerów telefonicznych, odbiór połączeń telefonicznych, faksów, do dyspozycji klientów jest także spersonalizowana skrzynka pocztowa. Biuro zapewnia odbiór przesyłek. W ofercie znajduje się również skrytka pocztowa, założenie rachunku firmowego, służy wsparciem w różnych obszarach prowadzenia firmy. Z usług wirtualnego biura korzystają głównie programiści, handlowcy, osoby pracujące zdalnie. Opłatę za wirtualne biuro uiszczasz miesięcznie lub rocznie. Należy do korzystniejszych rozwiązań niż wynajmowanie całego biura i zatrudnianie pracowników biurowych. W Biznes Centrum uzyskasz ofertę nie tylko rejestracji, ale również zaawansowanych działań marketingowych. Masz dostęp do swojej korespondencji przez panel na stronie internetowej. Biznes Centrum to usługa polecana wszystkim, którzy zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą, ale nie chcą lub nie mogą wynająć tradycyjnego biura. Oferta obejmuje dwa pakiety, które dobierzesz do indywidualnych potrzeb.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Dołącz do grona naszych klientów i już dziś skorzystaj ze wsparcia profesjonalnej agencji Headhuntingowej! Nasza praca to nie tylko pozyskiwanie talentów, lecz także doradztwo zawodowe i wsparcie firmy, którym zależy na odpowiednim zarządzaniu kadrami. Już dziś skontaktuj się z naszym biurem i dowiedz się więcej o naszej pracy. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Profesjonalna agencja niań, opiekunek i pomocy domowych "NANNY TIME" Agencja Niań i Opiekunek "NANNY TIME" założona została przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "PRZYTUL MNIE", które działa od 1998r.
Celem działania Stowarzyszenia jest niesienie pomocy dzieciom z rodzin ubogich zagrożonych patologią społeczną. Polega ona na wsparciu całej rodziny oraz na animacji czasu wolnego w Świetlicy Socjoterapeutycznej. Oprócz pomocy najuboższym świadczymy usługi rehabilitacyjne dzieciom po licznych hospitalizacjach psychiatrycznych i pediatrycznych, pomagamy dzieciom z pierwszym epizodem schizofrenii, z autyzmem, z zaburzeniami depresyjnymi, upośledzonymi umysłowo z nadpobudliwością psychoruchową, tym, które uwikłane są w przemoc domową oraz osobą niepełnosprawnym, które z różnych przyczyn nie mogą przebywać we własnym domu.
Celem działania Agencji "NANNY TIME" JEST pomoc rodzicom, aby mogli uniknąć niepotrzebnych zmartwień, trudności i obaw, jakie im towarzyszą w momencie podejmowania tej niezwykle trudnej decyzji JAKIM JEST ZATRUDNIENIE NIANI BĄDŹ OPIEKUNKI.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Firmy wg branż > Usługi porządkowe
Edukacja Nauka > Przedszkola
W naszym kraju wciąż ma miejsce sporo drogowych wypadków i w czasie pracy, niejednokrotnie także można usłyszeć o błędach w sztuce lekarskich. Wypadki związane są także z wieloma niedopatrzeniami zarządców budynków przede wszystkim w czasie zimy. Mnóstwo osób, jakie uległy takim wypadkom nie zna swoich praw, jakie są ogromnie szerokie. Dlatego też zachęcamy wszystkich poszkodowanych i nie tylko do zajrzenia na naszą stronę internetową, na jakiej można dowiedzieć się jakie prawa posiadają osoby, jakie uległy drogowym wypadkom lub w czasie pracy oraz w wielu innych sytuacjach. Pomagamy również w otrzymaniu adekwatnego zadośćuczynienia, dzięki jakiemu można zapłacić koszty związane z leczeniem. Napisz lub zadzwoń do nas i dowiedz się jakich dokumentów będziemy do tego potrzebować.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Zajmujemy się fachowym wyszukiwaniem informacji na zamówienie. Wśród naszych klientów mamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Informacja, którą zdobywamy jest aktualna, dostosowana do potrzeb zleceniodawcy i precyzyjna. Dane zawsze są przez nas sprawdzane, aby klient odbierał te najbardziej wartościowe. Dzięki naszym usługom możliwe są: kooperacja klientów biznesowych, znajdowanie usług i rozszerzanie działalności przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne