Katalog Stron WWW

 
 
Opis płoty drewniane - sztachetydrewniane.net Firma JANBAR oferuje:
• -sztachety olchowe
• -sztachety bukowe
Zakład stolarski JANBAR z siedzibą w miejscowości Mazowszany zajmuje się wyrobem sztachet. Posiadamy szeroką gamę wzorów własnych, które możemy modyfikować według Państwa życzenia. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wieloletnie doświadczenie łączymy z nowoczesnymi trendami obowiązującymi w stolarstwie.Dzięki temu nasza oferta zawiera produkty odznaczające się wysokimi walorami estetycznymi oraz jakością i trwałością. Nasze sztachety idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju ogrodzeń, a w szczególności płotów drewnianych. Możliwy transport oraz impregnacja !!!
Url http://sztachetydrewniane.net/
Kategoria Budownictwo > Usługi budowlane
Słowa kluczowe ogrodzenia ze sztachet   płoty drewniane   sztachety drewniane   sztachety olchowe
Data dodania Nov 27, 2018
ID linku 20039
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 3.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Usługi budowlane

Ratpol jest firmą która specjalizuje się w produkcji i usługach w zakresie obróbki metalu.
Wdrożyliśmy do produkcji najnowsze urządzenia w branży obróbki blach. Oferujemy usługi i produkcję
gotowych wyrobów w oparciu o następujące technologie:
:cięcie laserowe,
cięcie plazmowe i tlenowe,
gięcie i wykrawanie
,obróbkę skrawaniem,
spawanie.
cięcie laserowe, toczenie, frezowanie
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Firma stworzona przez Jakuba Kałwaka jest liderem w regionie w malowaniu parkingów oraz oznakowaniu parkingów. Firma Remonteam posiadam nowoczesny sprzęt do malowania, oznakowania i montażu różnych urządzeń do bezpieczeństwa w ruchu na parkingu. Zdobyliśmy niezbędne doświadczenie realizując prace największych inwestorów w całym kraju. Malujemy najnowocześniejszymi metodami do oznakowania poziomego jezdni i miejsc parkingowych.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Docieplenia
AJP Szamba jest producentem szczelnych zbiorników na nieczystości płynne. Przedsiębiorstwo jest obecne na rynku od kilkunastu lat. Oferta AJP obejmuje przydomowe oczyszczalnie ścieków, zbiorniki żelbetowe oraz z przeznaczeniem m.in. na deszczówkę, gnojowicę i pozostałe nieczystości płynne. Szamba betonowe w województwach dolnośląskim i śląskim są zbiornikami wysokiej jakości. Firma dociera również z instalacją szamb betonowych do województwa wielkopolskiego, mazowieckiego oraz łódzkiego. Szamba betonowe AJP są montowane w województwach małopolskim, świętokrzyskim i lubuskim.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Firma Geobud działa na naszym rynku od 1991 roku, szeroki zakres usług geologicznych wykonywanych na terenie całego kraju. Projekty robót geologicznych, opinie geotechniczne, badania terenowe, hydrogeologia, geologiczna obsługa budownictwa, laboratoryjne badania gruntów, analiza chemiczna wody to propozycja wykonana dla zróżnicowanych nabywców. Wieloletnie doświadczenie, umiejętności dostosowania się do kształtującego się rynku, współpraca z wykwalifikowanym personelem umożliwia na specjalistyczną obsługę, poradę i wsparcie świadczone przez korporację Geobud.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Biznes Ekonomia
Zakład Usługowo-Produkcyjny Przerobu Drewna Krakus – Kostrzyn to oferta na najlepsze konstrukcje drewniane, doskonała architektura ogrodowa. Sprawdzając bogatą ofertę Krakus Kostrzyn możecie liczyć na takie konstrukcje jak choćby wiata garażowa, wiata samochodowa czy też altana ogrodowa. Proponuje również doskonałe rozwiązania jeżeli niezbędna jest więźba dachowa czy też innego rodzaju konstrukcje. Zapraszamy do współpracy, oferujemy swoje usługi w takich miejscach jak Kostrzyn, Gorzów, Słubice, lubuskie i reszta kraju
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane