Katalog Stron WWW

 
 
Opis Komputerowy Pasjans Pająk Jeśli Pasjans Pająk należy do twoich ulubionych gier koniecznie musisz odwiedzić naszą stronę. Opublikowaliśmy tam kilka niesamowitych wersji tej popularnej na całym świecie gry karcianej. Wszystkie z nich zagwarantują Ci sporo dobrej zabawy. Pasjans pająk to gra o trzech poziomach trudności. Poziom najłatwiejszy korzysta z kart w jednym kolorze. Poziom średni to karty w dwóch kolorach. W najtrudniejszej wersji gry korzysta się z kart w czterech kolorach. Tak więc jest to gra idealna dla gracza na każdym poziomie zaawansowania. Zajrzyj więc do nas koniecznie!
Url http://www.pasjans-pajak.pl/
Kategoria Internet > Gry online
Komputery > Gry
Słowa kluczowe
Data dodania Jan 10, 2019
ID linku 20093
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Internet > Gry online

Słownik i wyszukiwarka ScrabbleMania jest narzędziem dla osób grających w Scrabble, Literaki, Literki jak i inne gry słowne. Wyszukiwarka oferuje sprawdzanie słów dozwolonych w grach słownych typu Scrabble, jak i wyszukiwanie słów z posiadanych liter, z uwzględnieniem liter ułożonych na planszy. ScrabbleMania zawiera też zasady gry w Scrabble, takie jak punktacja słów, wyrazy dopuszczane, czy ogólne reguły gry stosowane też w innych grach słownych, jak np. Literaki, Scrable, Skrable. Znajdziesz tu też miejsca, gdzie możesz zagrać w Scrabble – zarówno online, w Internecie, jak i offline, spotykając się z przeciwnikami na żywo.
Kategoria:   Internet > Gry online
Grajno.pl to codzienne nowe i bardzo wciągające gry online dla każdego dziecka i nie tylko. Nawet emeryci znajdą u nas wyjątkowe gry dla siebie. Na stronie znajduje się kilkaset mini gier i gierek online. Podzielone są one na różne kategorie, tak aby ci młodzi jak i ci starsi mogli wybrać coś dla siebie. Na stronie jest również innowacyjny system punktów. Grając w gry zbieraj punkty i wymieniaj je na cenne nagrody. Pamiętaj, tylko tutaj grając możesz miło spędzić czas.
Kategoria:   Internet > Gry online
W czasach dzisiejszych coraz bardziej liczne grono entuzjastów interesuje się najróżniejszymi grami karcianymi, dziś możemy napotkać je również podczas poruszania się po sieci. Możemy wybierać z puli zróżnicowanych rodzajów gier. Jedną z cieszących się ogromnym zainteresowaniem gier jest Pasjans Pająk. Adres internetowy www.pasjans-pajak.pl daje nam bardzo dobrą możliwość poznania tej właśnie gry.
Reguły przeprowadzenia rozgrywki są bardzo przejrzyście i możemy się z nimi zapoznać z prawej strony poprzez menu. Musimy usunąć ze stołu wszystkie dostępne na nim karty. Im mniej posunięć wykonamy, tym lepszy wynik. W rozgrywce tej wykorzystujemy dostępność dwóch talii kart. Mamy do wyboru aż trzy poziomy trudności, w zależności od tego jaki wybierzemy, mamy do dyspozycji jeden, dwa, lub cztery kolory kart. Należy układać je w sposób malejący, rozpoczynając od króla, aż do asa. Na uporanie się z owym zadaniem mamy ograniczony zasób czasu. Musimy przeprowadzić naszą rozgrywkę w przeciągu dziesięciu minut. Ta gra jest świetnym sposobem na rozwinięcie naszej koncentracji. Poza tym, to bardzo ciekawy sposób na walkę z nudą. Jeżeli więc masz ochotę poznać coś nowego, odwiedź ten adres i zobacz jak wygląda najlepszy pasjans w necie.
Kategoria:   Internet > Gry online
Hobby Rozrywka > Dla dzieci
Komputery > Gry
Największa Polska baza gier online. Darmowe gry online tylko w naszym serwisie. Baza posiada ponad 5000 gier podzielonych na 19 kategorii. W każdej znajduje się po kilkaset gier. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, wybierz i graj do woli! Brak ograniczeń daje nam dodatkowego plusa. Zostaw konkurencję w tyle, zagraj u nas! Zapraszamy na naszą stronę www po skosztowanie mega mocnej rozrywki. Sprawdź jakie gry ci oferujemy. Codziennie nowa dawka gier tylko w naszym serwisie!
Kategoria:   Internet > Gry online
Internet > Portale
Komputery > Gry
Znudzony? Szukasz rozrywki? Znajdziesz ją grając w gry online. Tylko najlepsze, ręcznie wyselekcjonowane darmowe gry online czekają na Ciebie w serwisie www.grajogry.pl. Znajdziesz tu setki gier online podzielonych na kategorie takie jak gry akcji, gry strategiczne, gry wyścigi, gry logiczne i inne. Zarejestrowani użytkownicy serwisu mają możliwość zapisywania wyników swoich gier. Mogą również budować listę interesujących ich gier, komentować oraz oceniać gry. Listę najlepiej ocenionych gier budują sami użytkownicy - dlatego najlepsze propozycje gier online są zawsze aktualne i prawdziwe. Gry są często aktualizowane - codziennie znajdziesz tu świeżą dawkę rozrywki.
Kategoria:   Internet > Gry online
Hobby Rozrywka > Dla dzieci