Katalog Stron WWW

 
 
Opis Opryskiwacze TAD-LEN TAD-LEN jest polskim producentem pomp przeponowych oraz opryskiwaczy polowych i sadowniczych. Firma działa od 1992 roku, pozyskując klientów w Polsce, na Ukrainie i Białorusi. Tajemnicą jej sukcesu jest doskonała jakość produktów, świetna znajomość potrzeb rynku i umiejętność skutecznego odpowiedzenia na nie. TAD-LEN stosuje nowoczesne technologie i opiera się na swoim wieloletnim doświadczeniu, dzięki czemu produkowane urządzenia są na najwyższym poziomie, wspierając branże rolniczą i sadowniczą.
Url http://www.tad-len.pl/
Kategoria Produkcja Przemysł
Słowa kluczowe producent opryskiwaczy   opryskiwacze   pompa przeponowa   części do opryskiwaczy   opryskiwacze sadownicze
Data dodania Mar 13, 2019
ID linku 20154
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Produkcja Przemysł

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy SALVENA, która mieści się w Skawinie pod Krakowem. Zachęcamy do powierzenia nam zaprojektowania i produkcji kosmetyków, suplementów diety i wyrobów medycznych pod Państwa marką. W razie potrzeby pomagamy także odpowiednio przygotować recepturę produktu, możemy zająć się jego rejestracją oraz opracowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów związanych z wprowadzeniem produktu do obrotu. Produkty u nas wytwarzane spełniają najwyższe normy jakościowe, co potwierdzają liczne certyfikaty uzyskane przez naszą firmę. W przypadku suplementów diety możemy zaproponować ilość substancji mających znaczenie dla zdrowia i optymalną dzienną dawkę danego produktu. Dla kosmetyków zapewnimy przeprowadzenie wymaganych badań, opracowanie ocen bezpieczeństwa i pełnej dokumentacji produktu. Bliższe informacje na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Produkcja Przemysł
Pierwsze lata naszej działalności to wyłącznie działalność handlowo-usługowa. Firma nasza powstała w drugiej połowie 1995 roku. Szybki rozwój, profesjonalna obsługa klienta oraz zatrudnienie wykwalifikowanej kadry, pozwoliły rozpocząć i szybko rozwinąć działalność produkcyjną, która jest obecnie dominującą częścią naszej działalności.Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji różnego rodzaju hal namiotowych (zarówno konstrukcje aluminiowe jak i stalowe) oraz wszelkiego rodzaju plandek samochodowych. Nasza działalność obejmuje również produkcję różnymi metodami grafiki reklamowej, którą wykonujemy na większości oferowanych wyrobach, dzięki czemu zapewniamy kompleksowość obsługi dla naszych klientów.Od kilku lat wykorzystujemy szereg nowych technologii produkcji (np. zgrzewarki wysokiej częstotliwości) i wiele sprawdzonych metod efektywnego działania, dzięki czemu nasze produkty i usługi są bardzo wysokiej jakości, które jednocześnie nie odbiegają od standardów europejskich. W celu uzyskania bliższych informacji o naszych produktach prosimy o bezpośredni kontakt z działem handlowym.
Kategoria:   Produkcja Przemysł
Firma Jajo Lux zajmuje się produkcją i sprzedażą jaj kurzych konsumpcyjnych na terenie całej Polski. Priorytetem jest dla niej najwyższa jakość oferowanych produktów i satysfakcja najbardziej wymagających osób. Dzięki połączeniu bogatego doświadczenia oraz najnowszych technologii jest w stanie spełniać najsurowsze normy, zapewniające adekwatne i pewne warunki produkcji jaj, w pełni odpowiadając rygorystycznym wymaganiom Unii Europejskiej. Firma Jajo Lux przywiązuje duża wagę do dbałości o właściwe warunki bytowania zwierząt, bazując na obszernej wiedzy na temat zarówno drobiu, jak też składu samego jajka i możliwości wpływania na niego. Pragnie zapewnić swoim klientom świeże, wyśmienite i zdrowe produkty, dostępne w niezwykle atrakcyjnej cenie. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami zapraszamy na strone.
Kategoria:   Produkcja Przemysł
Ślusarstwo usługowe Jan Komorowski: W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment produktów: maszyny do recyklingu folii, zagęszczarki, wirówki, wanny separacyjne a także podajnik ślimakowy i przenośnik taśmowy. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy kompleksowe usługi ślusarskie. Obróbka skrawaniem, cięcie blach czy recykling folii to nasza specjalność.
Kategoria:   Produkcja Przemysł
Selltech to firma działająca na rynku od 1991 roku. Na początku swojej działalności dostarczaliśmy towar jako firma Izo-Terma. Specjalizujemy się w dostawach łożysk i elementów pneumatyki dla firm produkujących obrabiarki do obróbki drewna. Jesteśmy dostawcami wyrobów firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw SCHUNK oraz SOMMER AUTOMATIC, a naszymi głównymi dostawcami są ASCO-JOUCOMATIC, CAMOZZI, BOSCH-REXROTH, FESTO, NORGREN, PARKER, PNEUMAX, SMC, UNIVER.
Kategoria:   Produkcja Przemysł
Firmy wg branż