Katalog Stron WWW

 
 
Opis Ortodonta Katowice - Studio Ortodoncji Cyfrowej w Katowicach Studio Ortodoncji Cyfrowej w Katowicach oferuje leczenie ortodontyczne wykorzystując technologie cyfrowe w diagnostyce i leczeniu. Zespół specjalistów posiada doświadczenie w leczeniu dzieci, młodzieży i dorosłych. W ofercie znajdują się aparaty stałe, ruchome, zewnątrzustne oraz aparat invisalign. W gabinecie wykonywane jest również leczenie operacyjne w ortodoncji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Url http://ortodoncjacyfrowa.com.pl/
Kategoria Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Słowa kluczowe ortodonta katowice   aparat invisalign   ortodonta chorzów   aparat ortodontyczny katowice
Data dodania Sep 9, 2019
ID linku 20391
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda

Największy w Polsce portal o stylizacji paznokci ( tipsy, paznockie, manicure, pedicure, ogłoszenia, artykuły o paznokciach, produkty do paznocki)
W Palmabelli.pl znaleźć można informacje o pielęgnacji paznokci rąk i nóg.Informacje o chorobach paznokci,ogłoszenia stylistek salonów kosmetycznych i hurtowni z całej Polski.
Serwsis Palmabella.pl to serwis społecznościowy stworzony dla stylistek zajmujących się zawodowo pielęgnacją paznokci. Zapraszamy na nasza strone
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Nowo powstały salon optyczny New-optica zlokalizowany w Białymstoku. Podążając za najnowszymi trendami i modą posiadamy w swojej ofercie kolekcję około 600 modeli okularów! W sprzedaży również szkła kontaktowe i akcesoria okularowe. Nowoczesne technologie i sprzęt ułatwią dokonanie właściwego wyboru. Fachowa obsługa naszego salonu optycznego zapewnia profesjonalną pomoc w doborze okularów. Przy zakupie okularów badanie wzroku gratis!Zapraszamy!
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Soczewki kontaktowe
Gracja - jest uzdrowisko w Ciechocinku, które zapewnia zabiegi, takie jak: kąpiele solankowe, kwasowęglowe, masaże ręczne i wirowe oraz wibracyjne, bicze szkockie, inhalacje, fizykoterapię. Kuracjusze mogą wybrać także gimnastykę pojedynczą albo zbiorową. Naszymi klientami są osoby, cierpiące na dolegliwości organów ruchu, zwyrodnienia kręgosłupa, urazy kości oraz stawów, a także krążenia, dróg oddechowych, schorzeń żeńskich i nerwobólów. Do dyspozycji kuracjuszy pozostają wygodne pokoje, wyposażone w pełen węzeł sanitarny, radio, aparat telefoniczny, antenę TV-sat. Poza tym udostępniamy salę TV, strefę bezprzewodowego Internetu oraz odpłatny parking samochodowy. Prowadzimy: uzdrowisko, przychodnie i zakład rehabilitacyjny oraz zakład przyrodoleczniczy. detale, dotyczące naszego uzdrowiska są na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Nazywam się Magdalena Pawelec-Winiarz i jestem lekarzem pulmonologiem. Zajmuję się leczeniem chorób płuc oraz zaburzeń układu oddechowego. Indywidualną Praktykę Lekarską w obszarze chorób płuc prowadzę od 1997 roku. Mój gabinet pulmonologiczny mieści się w Jeleniej Górze. Moimi pacjentami są chorzy na astmę oskrzelową, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc i pylicę płuc. Przyjmuję także pacjentów z gruźlicą, przewlekłą obturacyjną chorobą płuc i bezdechem. Kieruję leczenie zakażenia dróg oddechowych. Za pomocą koncentratora tlenowego leczę niewydolność oddechową. Posiadam sprzęt pulmonologiczny, w postaci spirometru, pulsoksymetru i polisomnografu. Wykonuję badania diagnostyczne m.in. u osób, jakie odczuwają dyskomfort w czasie oddychania. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Gabinet stomatologiczny w Poznaniu. W gabinecie używamy nowoczesnych metod leczenia próchnicy, które są całkowicie bezbolesne. W naszej ofercie znajduje się leczenie zachowawcze, ortodoncja, protetyka, chirurgia stomatologiczna, stomatologia dziecięca a także leczenie chorób przyzębia.

Wizyta u stomatologa może być całkowicie bezbolesna, a w naszym Gabinecie znieczulenia przy zabiegach stomatologicznych traktowane są jako standard. Dysponujemy zestawem środków znieczulających oraz doświadczonym zespołem lekarzy, co pozwala na wykonanie znieczulenia u każdego pacjenta.
Kategoria:   Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Lekarze
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie