Katalog Stron WWW

 
 

Karty kredytowe i debetowe

Opis Karty kredytowe i debetowe Witryna informacyjna o elektronicznych instrumentach płatnicznych. Karty kredytowe i zasady posługiwania się nimi: jak korzystać z bezpłatnego kredytu w karcie. Karty debetowe do kont bankowych. Karty przedpłacone - wygodny odpowiednik gotówki. Zalety płatności kartami. Operacje zdalne przy użyciu kart kredytowych - jak bezpiecznie płacić w Internecie.
Url http://www.karty.pro
Kategoria Biznes Ekonomia > Karty kredytowe
Biznes Ekonomia > Konta bankowe
Biznes Ekonomia > Konta osobiste
Słowa kluczowe karty kredytowe   płatnicze   karta debetowa   pre-paid   karta płatnicza   bankowa   banki   płatności
Data dodania Aug 26, 2009
ID linku 2041
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Biznes Ekonomia > Karty kredytowe

W okresie przedświątecznym coraz więcej placówek finansowych oferuje karty kredytowe. Są one przyznawane na uproszczonych zasadach. Dotyczy to szczególnie tych klientów, którzy mają już od pewnego czasu w danym banku swoje konto. To właśnie na podstawie tych relacji, bank ustala wysokość limitu kredytowego.
Jak już wspomnieliśmy, tego typu karty kredytowe otrzymuje się bez zbędnych formalności i wypełniania obszernych wniosków. Wystarczy jedynie podpisać dokumenty, które otrzyma się za pośrednictwem poczty lub kuriera, a następnie odesłać je do banku. Potem wystarczy już tylko czekać na przysłanie karty.
Wszyscy wiedzą, że korzystanie z niej jest bardzo proste. Karty kredytowe honoruje zdecydowana większość sklepów, można też wypłacać gotówkę w bankomatach. W większości przypadków nie trzeba też martwić się o odsetki, gdyż banki oferują zwykle od 52 do 55 dni darmowego kredytu. Jeśli zaś chodzi o spłatę zadłużenia, to dokonuje się jej samodzielnie za pośrednictwem bezpośrednich wpłat w placówce, internetowego serwisu transakcyjnego lub uruchomienia na infolinii automatycznej spłaty zadłużenia. Oczywiście wydatki można kontrolować przez całą dobę za pośrednictwem bankowości internetowej lub powiadomień sms. Możliwy jest także stały kontakt z infolinią, gdzie uzyskamy informacje dotyczące salda zadłużenia oraz najbliższego terminu i wysokości spłaty. Czy biorąc to wszystko pod uwagę, znajdzie się ktoś kto nie skorzysta z usług oferowanych przez karty kredytowe?
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Karty kredytowe
Biznes Ekonomia
Cart Poland to firma specjalizująca się w produkcji kart plastikowych. Powstałe w 1992 roku zakład produkcyjny produkuje karty plastikowe, magnetyczne, z hologramem, chipowe, zbliżeniowe, zdrapki, identyfikatory, parkometrowe, karty nauczycielskie. W katalogu usług/produktów znajdują się jeszcze różnego stylu drukarki i czytniki do kart oraz dodatkowo usługi poligraficzne – druk offsetowy, offset cyfrowy, sitodruk, tempo druk, gadżety reklamowe oraz opakowania.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Karty kredytowe
Produkcja Przemysł
Witryna informacyjna o elektronicznych instrumentach płatnicznych. Karty kredytowe i zasady posługiwania się nimi: jak korzystać z bezpłatnego kredytu w karcie. Karty debetowe do kont bankowych. Karty przedpłacone - wygodny odpowiednik gotówki. Zalety płatności kartami. Operacje zdalne przy użyciu kart kredytowych - jak bezpiecznie płacić w Internecie.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Karty kredytowe
Biznes Ekonomia > Konta bankowe
Biznes Ekonomia > Konta osobiste
W naszym serwisie przedstawiamy kilka wybranych banków oferujących karty kredytowe na najlepszych warunkach. U góry mogą Państwo znaleźć oferty takich banków jak : BPH, Milenium, Citi Handlowy, Lukas Bank, mBANK MultiBank oraz Toyota Bank. Na co należy zwrócić uwage biorąc karte kredytową : łatwa dostępność czyli brak potrzeby dużych wpływów na konto, bezpieczeństwo czyli zabezpieczenie czipowe oraz ubezpieczenie karty, darmowy kredyt to znaczy 0% przez pierwsze trzy miesiące, przelewy z karty czyli każdy swój rachunek zapłacisz kartą. Te i inne dodatkowe cechy spełniają proponowane przez nas banki, zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Karty kredytowe
Biznes Ekonomia > Kredyty
Karta kredytowa to niezwykle użyteczne narzędzie. Dzięki posiadaniu limitu gotówkowego można wygodniej robić zakupy, ale trzeba uważać na to, żeby za dużo nie wydać. Niektóre karty mogą być wysoko oprocentowane. Osoby, które obawiają się takiego problemu, powinny skorzystać z polecanych przez nas opłacalnych kart kredytowych. Zapraszamy na stronę i do zapoznawania się z rankingiem.
Kategoria:   Biznes Ekonomia > Karty kredytowe