Katalog Stron WWW

 
 
Opis Cięcie piłą diamentową, wiercenie w żelbetonie Firma Marcco z okolic Poznania oferuje usługi budowlane takie jak: cięcie piłą diamentową, wiercenie w żelbetonie, cięcie betonu czy bezpyłowe wiercenie w betonie otworów. Jeśli jesteś zainteresowany takimi usługami z zakresu usług budowlanych i techniki diamentowej - prosimy o kontakt z naszym biurem Marcco. Wykonamy dla Ciebie cięcie piłą diamentową, wiercenie w żelbetonie na terenie całej Polski, ale przede wszystkim na terenie województwa Wielkopolskiego, skąd ta firma pochodzi.
Url http://www.technikidiamentowe.pl
Kategoria Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Remonty
Dom Wnętrze > Remonty
Słowa kluczowe wiercenie w betonie   cięcie betonu   wiercenie betonu   cięcie piłą diamentową
Data dodania Oct 7, 2019
ID linku 20457
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Usługi budowlane

Fundacja Pomocna Dłoń zajmuje się rozlegle pojętą pomocą osobom niepełnosprawnym. Pomagamy we wszelkich aspektach egzystowania, które dla osób niepełnosprawnych jest w dużej mierze trudniejsze. Pomagamy w likwidacji barier w normalnym działaniu -transportowych, technicznych. W tym celu pomagamy pozyskiwać należyte dofinansowania na przystosowanie domu do potrzeb osoby niepełnosprawnej- nabywamy windy i podnośniki, a także potrzebny sprzęt rehabilitacyjny- łóżka i inne akcesoria. organizujemy szkolenia i kursy, na których kształcimy osoby niepełnosprawne i ich opiekunów, jakie prawa i świadczenia im przypadają. organizujemy też akcje w szkołach i przedszkolach, które mają na celu zapobieganie dyskryminacji niepełnosprawnych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, na której opublikowaliśmy więcej wiadomości.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
W Wągrowcu znajduje się Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Specjalizujemy się w dostarczaniu wody na cele gminne, przemysłowe i inne. Sieć wodociągowa wysyła do nabywców wodę, która jest ujmowana oraz uzdatniana w stacji uzdatniania wody mieszczącej się na obszarze Spółki. Zajmujemy się eksploatacją sieci wodociągowej, prowadzimy renowacje, monitorujemy stan techniczny, płukamy sieć wodociągową, prowadzimy odbiory techniczne nowo budowanych przewodów. W chwili obecnej posiadamy sieć wodociągową o długości 140,5 km. Praktyka oraz fachowość w zawodzie umożliwia nam nie tylko proponować wysoki standard usług, ale także przynosi elastyczność oraz otwarcie na nowe projekty. Dokładne dane o firmie znajdują się na stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Nasza firma zajmuje się instalacjami sanitarnymi oraz grzewczymi. W skład naszych usług wchodzą: instalacje sanitarne, instalacje grzewcze, instalacje co, pompy ciepła, centralna odkurzanie oraz inne. Więcej na temat naszych usług, oraz naszej działalności znajdziecie Państwo na naszej oficjalnej stronie firmowej. Na witrynie również dane kontaktowe naszej firmy.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Instalacje sanitarne
W sytuacji gdy trzeba ogrodzić dużą działkę lub przemysłowy teren najlepszym sposobem są ogrodzenia systemowe. Za rozwiązaniami systemowymi przemawia przede wszystkim cena i trwałość. Nasza firma od lat zajmuje się montażem ogrodzeń systemowych. Proponujemy klientom panelowe ogrodzenia zgrzewane zgrzewane z ocynkowanych drutów i malowane proszkowo oraz tradycyjne ogrodzenia z siatki ślimakowej z drutów powlekanych lub cynkowanych wiodących producentów krajowych. Usługa montażu nie ogranicza się tylko do instalacji systemów ale obejmuje wykonanie podmurówki, osadzenie słupów a dodatkowo można u nas zamówić bramę wjazdową. Solidne wykonanie gwarantuje bezobsługowe użytkowanie i spokój na wiele lat. Warto zaufać fachowcom i cieszyć się trwałym ogrodzeniem.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane
Dom Wnętrze > Ogrody
Budownictwo > Materiały budowlane
Wszystkich klientów z województwa kujawsko-pomorskiego zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego zakładu produkcyjnego Zawi-Met. Specjalizujemy się w regenerowaniu, naprawach oraz sprzedaży szerokiej oferty elementów hydrauliki siłowej do wielu typów maszyn i urządzeń. Zajmiemy się reperowaniem siłowników maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, wózków widłowych, koparek oraz innych. Służymy pomocą w zakresie dobrania odpowiednich części zamiennych do urządzeń zawierających napęd hydrauliczny. Dzięki zapleczu z obszernym wyborem zamienników jesteśmy w stanie dopasować odpowiedniki do nietypowych zaworów, pomp i podobnych elementów. Regenerujemy zespoły pompowo-rozdzielcze, silniki hydrauliczne, orbitale oraz zawory. Każdy z takich elementów po wykonaniu usługi jest szczegółowo sprawdzany pod względem szczelności. Więcej na stronie.
Kategoria:   Budownictwo > Usługi budowlane