Katalog Stron WWW

 
 

Litery blokowe i elementy przestrzenne ze styrodur

Opis Litery blokowe i elementy przestrzenne ze styrodur Wycinanie liter, elementów przestrzennych i detali architektonicznych ze styroduru i styropianu dla firm reklamowych i budowlanych na ploterze termicznym Megablock. Sposób na wykonanie efektownej i nowoczesnej reklamy zarówno do wewnątrz jak i na zewnętrznej. Oprócz tego oferujemy szeroki wybor kasetonów podświetlanych, stojaków, roll-upów i prezenterów do reklam.
Url http://www.literyblokowe.egn.pl
Kategoria Marketing Reklama
Budownictwo
Słowa kluczowe styrodur   litery 3D   litery podświetlane   przestrzenne   blokowe   agencja reklamowa   reklama przestrzenna   styropian   architektura   detale   grafika przestrzenna   litery   świecące   trójwymiarowe   napisy podświetlane   pcv   plexi   ploter termiczny   ploterowa
Data dodania Feb 17, 2009
ID linku 205
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Marketing Reklama

Agencja Public Relations. Warszawa. W obrębie działań agencji znajdują się m.in.: media relations, PR produktowy, PR korporacyjny, doradztwo w komunikacji marketingowej, prowadzenie zewnętrznego biura prasowego, komunikacja kryzysowa, doradztwo w zakresie struktury i tworzenia treści stron internetowych, ePR, projekty sponsoringowe i z zakresu CSR.
Kategoria:   Marketing Reklama
Doradztwo w zakresie budowania wizerunku firm, kreowanie wizerunku w internecie i mediach. PR, czyli tańsza reklama we Wrocławiu. Zajmujemy się min: tworzeniem brand identity, brand design, brand consulting, corporate identity i corporate design.
Wrocław - public relations firmy i kreacja wizerunku firmy. Pisanie tekstów ofert, na ulotki, do folderów, tekstów firmowych, tożsamościowych, do katalogów, tekstów ofertowych. Pisanie profesjonalnego CV i listów motywacyjnych. Teksty reklamowe, PR'owskie, materiały prasowe. Prowadzenie biura prasowego, dyplomowany rzecznik prasowy, pr - wewnętrzny, budowanie pozytywnych relacji z partnerami w biznesie.
Kategoria:   Marketing Reklama
Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Consulting
Projektowanie logo i tworzenie wizerunku firmy to dziedziny, w których specjalizuje się nasze Evito. Mamy bardzo duże doświadczenie, ponieważ pracujemy na rynku od kilkunastu lat. Nasza pracownia projektowa wyróżnia się tym, że działamy kreatywnie i oferujemy indywidualne podejście do każdego projektu. Mamy dla ciebie wiele świetnych usług, które na pewno okażą się dla ciebie dobrym rozwiązaniem.
Kategoria:   Marketing Reklama
Kopiowanie, drukowanie, skanowanie dokumentacji czarno-białej i kolorowej, bez względu na format i wielkość, wykonywanie pieczątek czy oprawa prac to tylko część propozycji działu poligraficznego przedsiębiorstwa Reproskan. Dodatkowo dla nabywców, którzy są zainteresowani reklamą firma przygotowała produkty i usługi takie jak: projekt graficzny na indywidualne zamówienie, wizytówki, ulotki, foldery, teczki ofertowe, papier firmowy, gadżety reklamowe, plakaty, banery, bilbordy, roll up?y, ścianki ekspozycyjne, bilbordy czy grafikę samochodową. Oprócz bogatej propozycji ta mieszcząca się w Elblągu firma może poszczycić się licznymi sukcesami oraz gronem zadowolonych nabywców zarówno indywidualnych jaki i dużych, światowych koncernów. Tym co wyróżnia Reproskan na tle innych jednostek z branży poligraficzno-reklamowej jest kompetentna i przykładna obsługa klienta oraz wiedza poparta dziesięcioletnim doświadczeniem. Więcej na stronie.
Kategoria:   Marketing Reklama
Firmy wg branż > Drukarnie
Qualdo jest firmą działającą od 2007 roku. Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń z zakresu marketingu i PR, między innymi: marketing i PR wewnętrzny, strategie PR, plan marketingowy, marketing bezpośredni, marketing internetowy, kreowanie wizerunku firmy, obsługa klienta, itp.

Świadczymy uslugi z zakresu:
- przygotowania strategii marketingowej i Public Relations;
- przygotowania i realizacji kampanii promocyjnych;
- budowania wizerunku firmy;
- przygotowania tekstów promocyjnych;
- pomocy w realizacji materiałów;
- pomocy w przygotowaniu imprezy targowej, imprezy promocyjnej;
- kontaktów z mediami (przygotowanie treści reklam, dobór tytułów, informacja do prasy itp.);
- każdych innych działań z obszaru marketingu.

Więcej na: www.qaldo.pl.
Kategoria:   Marketing Reklama