Katalog Stron WWW

 
 
Opis Adwokat Jerzy Chojka Kancelaria Adwokacka w swojej ofercie posiada usługi prawne związane ze sprawami karnymi, rozwodami, dochodzeniem należności oraz podziałem majątku. Adwokaci specjalizują się w prowadzeniu różnorodnych spraw. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz kwalifikacjom świadczą profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Url http://www.adwokatchojka.pl/
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Słowa kluczowe adwokaci wrocław   adwokat wrocław   porady prawne wrocław   kancelaria adwokacka wrocław   pomoc prawna wrocław   adwokat rozwód wrocław   rozwody wrocław
Data dodania Nov 6, 2019
ID linku 20516
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Kancelaria Prawna Dorota
Misior-Simoni oferuje porady prawne oraz kompleksową obsługę podmiotów w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, w tym sprawy o rozwód i separację, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Dorota
Misior-Simoni to dobry i skuteczny adwokat, teren działania obejmuje
nie tylko Rzeszów - również całe podkarpacie.
Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej, niezwłocznie skontaktuj się z nami, aby uzyskać solidną i fachową pomoc
Mnóstwo zadowolonych klientów gwarantuje rzetelne i profesjonalną opiekę prawną
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Kraje Miasta Regiony > Podkarpackie
Wrocławska kancelaria prawnicza i prowadzący ją adwokat Łukasz Opaliński świadczy porady prawne min. z zakresu prawa rolnego. Wieloletnie doświadczenie i specjalizacja pozwalają zapewnić klientom szybką i fachową pomoc oraz pomyślne zakończenie sprawy. Kancelaria reprezentuje organizacje rolnicze i dochodzi przed sądem należności z tytułu nierzetelnego wykonania umów.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Wrocław
Posiadająca dwa biura w Kielcach i Krakowie Kancelaria Prawna Adama Pakulskiego świadczy usługi adwokackie. Działalność naszej kancelarii głównie opiera się na udzielaniu porady prawnej z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, podatkowego, skarbowego oraz handlowego. Prowadzimy obsługę prawną dla przedsiębiorców, wszelkiego rodzaju spółek i osób prywatnych. Tworzymy projekty pism prawnych oraz prowadzimy konsultacje w zakresie zawierania różnych kontraktów albo umów, a także sporządzamy pozwy, apelacje oraz pozostałe teksty procesowe. Sporządzamy także inne pisma prawnicze, w tym pozwy i apelacje. Staramy się polubownie rozstrzygać wszelkie spory, ale także prowadzimy mediacje i arbitraż. Prócz tego reprezentujemy Klientów na różnych etapach postepowania prokuratorskiego i w sądzie. Więcej konkretów na temat kancelarii umieściliśmy na stronie internetowej.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
W każdej prawie z zakresu jednej z gałęzi prawa potrzebny do pomocy będzie dobry adwokat Gdańsk lub prawnik Gdańsk, jeśli mieszkamy w tym mieście lub w jego pobliżu. Korzystając z usług prawnika na pewno mamy większe szanse na rozwiązanie danej sprawy po naszej myśli czy też na wygranie sporu. Najtrudniejszą sprawą jest zwykle sprawa o spadek, bowiem nikt nie chce urazić rodziny, ale jednak część spadku należy się każdemu, jeśli testament nie stanowi inaczej. Zdarza się również, że testament trzeba podważyć, bowiem mamy dowody na to, że na przykład został spisany pod presją, ale bez adwokata tego nie udowodnimy.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Adwokat Wieńczysław Grzyb prowadzi swoją własna Kancelarie adwokacka w okolicach Bielska-Białej. W Kancelarii pracuje zgrany zespół adwokatów,aplikantów oraz radców prawnych, którzy mają doświadczenie i wiedzę aby pracować w tak prestiżowej kancelarii. Mecenas Wieńczysław Grzyb specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa administracyjnego i w tej dziedzinie posiada największe sukcesy. Reprezentuje swoich klientów również prze Trybunałem Sprawiedliwości w Strasburgu.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo