Katalog Stron WWW

 
 
Opis Producent rusztowań i szalunków Firma zajmuje się sprzedażą rusztowań i szalunków. W ofercie znajdują się wysokogatunkowe szalunki stropowe i ścienne, a także rusztowania elewacyjne, modułowe, jezdne oraz rusztowania systemowe plettac. W asortymencie można znaleźć również artykuły przemysłowe (pojemniki i skrzyniopalety, stoły warsztatowe, nadstawki paletowe i wiele innych). Zapraszamy do skorzystania z oferty!
Url http://www.prymat.net/
Kategoria Budownictwo
Firmy wg branż
Słowa kluczowe rusztowania elewacyjne   wózki transportowe   meble warsztatowe   szafki narzędziowe   szalunki stropowe   rusztowania plettac   płyty szalunkowe
Data dodania Nov 6, 2019
ID linku 20517
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo

Oferujemy różne rodzaje stali zależności od zastosowania: stale konstrukcyjne, stale narzędziowe, stale o szczególnych właściwościach fizycznych i chemicznych. Głównym przedmiotem działalności jest handel wyrobami hutniczymi oraz kuzienniczymi, pochodzącymi przede wszystkim z produkcji krajowej. Realizacja dostaw odbywa się za pośrednictwem nowoczesnego taboru samochodowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów na stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Usługi budowlane
Jesteśmy rozwijającą się firmą remontowo-budowlaną. Świadczymy kompleksowe usługi remontowo – budowlane w pełnym zakresie (domy, obiekty, biura, lokale). Posiadamy własny sprzęt budowlany oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników budowlanych którzy zdobywali doświadczenie na budowach polskich i zagranicznych co pozwala nam realizować zamówienia terminowo, solidnie,konkurencyjnie i tworzyć niekonwencjonalne aranżacje wnętrz. Współpracujemy z wieloma hurtowniami budowlanymi i możemy negocjować ceny materiałów z korzyścią dla klienta Gwarantujemy satysfakcję i dobrze zainwestowane pieniądze. Pracujemy na terenie Wrocławia i okolic, możliwe są również wyjazdy na terenie całego kraju oraz za granice. Zachęcamy Państwa do współpracy z Naszą firmą.
Kategoria:   Budownictwo
Portal Metalpedia to największa baza wiedzy o elementach metalowych i złącznych oraz ich dostawcach. Jest sklepem internetowym, w którym klienci kupują produkty bezpośrednio od dostawców. Stanowi platformę sprzedażową, dzięki której dostawcy docierają do nowych klientów. Metalpedia to również specyfikacje, słowniki, poradniki, wysokiej jakości zdjęcia, artykuły branżowe, informacje na temat targów, czyli wszystko to, czego może szukać zarówno profesjonalista jak i amator majsterkowania.
Metalpedia.pl - Portal branży metalowej - znajdź produkt, znajdź dostawcę. Oferujemy: elementy złączne, elementy metalowe, materiały metalowe, śruby, nakrętki, wkręty oraz inne popularne elementy maszyn i urządzeń.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Remonty
Zredagowana w przystępny sposób – konkretna, wartościowa, przejrzysta. Zawiera szereg informacji z zakresu hydrauliki, a w szczególności wiadomości o odwodnieniach liniowych łazienek. WWW.odwodnienieliniowe.com to strona internetowa dla wszystkich zainteresowanych systemami odprowadzania wody z łazienki. Zredagowana w przystępny sposób – konkretna, wartościowa, przejrzysta. Zawiera szereg informacji z zakresu hydrauliki, a w szczególności wiadomości o odwodnieniach liniowych łazienek. WWW.odwodnienieliniowe.com to strona internetowa dla wszystkich zainteresowanych systemami odprowadzania wody z łazienki.
Kategoria:   Budownictwo
Budownictwo > Instalacje sanitarne
Propozycja przygotowana przez przedsiębiorstwo Zbylut wyróżnia się na rynku najwyższą jakością oferowanych usług. Jesteśmy wytwórcą domków letniskowych i całorocznych domów drewnianych. Wychodząc naprzeciw narastającemu zapotrzebowaniu na tego typu obiekty rekreacyjne, postanowiliśmy się już piętnaście lat temu na zrezygnowanie z dotychczasowej fabrykacji boazerii i postawienie na domki letniskowe. To był słuszny wybór- świadczy o tym rzesza zadowolonych Klientów w całej Polsce i za granicą. Nasze domki realizujemy z ekologicznych materiałów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii obróbki drewna. Kreujemy je z uprzednio przygotowanych elementów już w ciągu jednego dnia, a nasza zgrana ekipa montażowa dba o doskonałą jakość wszelkiego zamontowanego fragmentu. Bardziej szczegółowe informacje o naszej ofercie zobaczycie Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy.
Kategoria:   Budownictwo