Katalog Stron WWW

 
 
Opis Pillow Plate Pillow Plate jest firmą zajmującą się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, którymi są wysokiej jakości płaszcze grzewczo-chłodzące. Oferowane płaszcze wykorzystywane są do ogrzewania, a także chłodzenia produktów z przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, kosmetycznego, jak również chemicznego. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą!
Url http://www.pillowplate.pl/
Kategoria Firmy wg branż
Słowa kluczowe Płaszcze chłodzące   Producent Pillow Plate
Data dodania Jan 14, 2020
ID linku 20630
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Dariusza Jurkowskiego, która jest zlokalizowana w Wołominie. Zakład specjalizuje się w naprawach i renowacji różnorodnych rodzajów zegarów, naściennych, stojących, kominowych, a także zegarków kieszonkowych oraz naręcznych. Od ręki wymieniamy baterie w zegarkach oraz innych urządzeniach elektronicznych, takich jak glukometry, aparaty słuchowe oraz wagi. W dodatku proponujemy szeroki wybór zegarków, pasków i bransoletek i szkieł do zegarków firmowych oraz zwykłych. Nasz zakład wyróżnia wsród innych wysoka jakość obsługi oraz solidność i perfekcyjne wykonanie każdej naprawy. Oferta jest skierowana do mieszkańców pobliskich miejscowości. Na terenie Wołomina bezpłatnie dojeżdżamy do Klienta. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
Firma "Plawia" z siedzibą w Katowicach, to profesjonalista na rynku urządzeń do transportu osób niepełnosprawnych. Oferta jest kierowana do
instytucji publicznych oraz osób prywatnych.Przedsiębiorstwo, działa na terenie całego kraju, usuwając bariery
architektoniczne, które napotykają na swej drodze osoby niepełnosprawne."Plawia" dostarcza nowoczesne, bezpieczne i niezawodne
technicznie urządzenia takie jak windy, platformy.Firma, cieszy się wieloletnim zaufaniem, jakim obdażyli ją zadowoleni klienci,
co motywuje do wytężonej pracy oraz stanowi najlepszą reklamę przedsiębiorstwa "Plawia".
Kategoria:   Firmy wg branż
Zapraszamy do zainteresowania się propozycją, którą przygotowali dla Państwa pracownicy przedsiębiorstwa geodezyjnego Skalmiar. Zachęcamy jednak do skorzystania z naszych usług Klientów z całej Polski. Biuro naszej firmy znajduje się w Aleksandrowie Kujawskim. Świadczymy najwyższej jakości usługi geodezyjne. Zależy nam na stałej współpracy z naszymi Klientami, dlatego ich zadowolenie i satysfakcja są naszym priorytetem. Realizujemy mapy do celów projektowych, a także wytyczenia budynków na działkach i podziały nieruchomości. Możemy też na nowo wytyczyć granice działki oraz przygotować niezbędną dokumentację. Realizujemy też mapy numeryczne, a także podejmujemy się skanowania i digitalizacji map. Więcej danych o naszej firmie oraz przygotowanej przez nas propozycji uzyskacie Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
Strona www firmy oferującej numery infolinii (0)800. Info801.pl wybierze dla Was najłatwiejszy dostępny numer z bezdennej skarbnicy firmowego asortymentu - wystarczy normalny numer. Płatność jedynie za abonament. Nie zwlekaj, skontaktuj się już dziś! Jeśli infolinia 800 to wyłącznie info801: ufają nam już rzesze firm, ich ofertę wzbogaca infolinia (0)800 i inne. Stąd w przypadku gdy interesuje Cię dzierżawa infolini 800, zapraszamy na powyższą stronę internetową.
Kategoria:   Firmy wg branż
Firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych systemów parkingowych. Oferuje różnego rodzaju systemy parkowania - zależnego i niezależnego. W ofercie znajdują się również wielopoziomowe parkingi automatyczne, które swoje zastosowanie odnajdują w przypadku wąskich powierzchni. Oferowane produkty dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą!
Kategoria:   Firmy wg branż
Motoryzacja