Katalog Stron WWW

 
 
Opis Pillow Plate Pillow Plate jest firmą zajmującą się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, którymi są wysokiej jakości płaszcze grzewczo-chłodzące. Oferowane płaszcze wykorzystywane są do ogrzewania, a także chłodzenia produktów z przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, kosmetycznego, jak również chemicznego. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą!
Url http://www.pillowplate.pl/
Kategoria Firmy wg branż
Słowa kluczowe Płaszcze chłodzące   Producent Pillow Plate
Data dodania Jan 14, 2020
ID linku 20630
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Firmy wg branż

Tworzymy zespół specjalistów, który w trakcie swojej wieloletniej pracy w branży IT, zdobył bogatą wiedzę oraz doświadczenie zawodowe. Wąskie specjalizacje w danych dziedzinach i pasja, z jaką nasi pracownicy podchodzą do realizowanych projektów, zapewnią Państwu - rozwiązanie konkretnego problemu, wdrożenie i pełne wsparcie serwisowe. Zapewnimy urządzenia biurowe, drukarki, kserokopiarki i plotery, serwis pogwarancyjny. Doradzimy w wyborze sprzętu i rozwiązań druku biurowego. Dostarczymy do Waszej firmy materiały eksploatacyjne do drukarek, ploterów - tonery, folie, tusze itp. Zbudujemy lub dokonamy aktualizacji Waszej strony internetowej.
Oferujemy usługi w zakresie instalacji i konfiguracji terminali oraz systemów sieciowych.
Kategoria:   Firmy wg branż
W Warszawie znajduje się przedsiębiorstwo Tik Zbigniew Tolak. Od początku działalności, czyli od 1983 roku specjalizujemy się w wytwórczości artykułów z wykorzystaniem folii PCV, PP, PE. Nasz zakład produkcyjny oferuje: podkładki pod mysz, maty na biurko, podkładki śniadaniowe, pod kubek, segregatory, przekładki segregatorowe, teczki, obwoluty, clipboardy, okładki, kalendarze, opakowania na kosmetyki oraz inne. Artykuły biurowe mogą być wyposażone w rzepy, zatrzaski, zamki metalowe lub plastikowe, rączki, gumki i inne. Zatrudniamy w naszej firmie jedynie najlepszych specjalistów, żeby nasi Klienci byli zawsze usatysfakcjonowani. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Pełna propozycja opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
Przedsiębiorstwo Handlowe TIBOJ proponuje Państwu szeroki asortyment opału do urządzeń grzewczych. Kompleksową sprzedaż prowadzi od 1999 roku, a od 2007 roku zajmuje się również szeregiem usług typu przeładunki i obsługa celno-spedycyjna towarów przewożonych koleją na Terminalu Przeładunkowym bocznicy kolejowej Piórkowo k /Chruściela. Dodatkowo prowadzi profesjonalne doradztwo, a także proponuje swoim klientom transport zakupionych produktów, usługi finansowe i analizy chemiczne opału. W asortymencie posiada: miał węglowy, groszek, ekogroszek, orzech i kostkę. Ponadto jest autoryzowanym dealerem marki Hef oferującej nowoczesne kotły C.O. na paliwa stałe. Wszystkie oferowane produkty i usługi cechuje najwyższa jakość i dobra cena. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branż
L’entre Villes to nowoczesna i elegancka restauracja w Sopocie oferująca wyjątkowe dania. W ofercie znajdują się doskonałe, znakomite potrawy. Obiekt posiada bardzo dobrze wyposażone, ekskluzywne sale do organizacji różnorodnych przyjęć, imprez okolicznościowych, wesel, spotkań biznesowych i wielu innych wydarzeń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategoria:   Firmy wg branż
Inne > Wesele
ARA Pneumatik jest firmą z 25-letnim doświadczeniem w branży przemysłowej. Oferuje komponenty i rozwiązania dla przemysłu w całej Polsce. W ofercie znajdują się produkty, które mają swoje zastosowanie w czterech działach produktowych (armatura przemysłowa, pneumatyka, elektromechanika oraz technika próżniowa). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategoria:   Firmy wg branż