Katalog Stron WWW

 
 
Opis Neuropsycholog Warszawa Oczekujesz najwyższego standardu obsługi i pracy z pacjentem? Możesz nam zaufać. Oferujemy wizyty domowe dla osób, które potrzebują rehabilitacji po urazach mózgu, wylewach lub udarach. Do swojej pracy podchodzimy z odpowiedzialnością, uśmiechem i życzliwością, dlatego nasze usługi są tak cenione. Korzystamy z fachowych i sprawdzonych metod testowania i diagnostyki. Dlatego pacjenci tak sobie cenią naszą pomoc.
Url http://neuropsycholog.waw.pl/
Kategoria Zdrowie Uroda > Rehabilitacja > Niepełnosprawni
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Słowa kluczowe neuropsycholog   wizyty domowe   terapia neuropsychologiczna
Data dodania Mar 23, 2020
ID linku 20745
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Zdrowie Uroda > Rehabilitacja > Niepełnosprawni

Komputer dla Homera to nazwa programu PFRON, jednego z wielu przedsięwzięć mających na celu przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu osób niepełnosprawnych. Komputer dla Homera to inaczej komputer przystosowany do potrzeb osoby niewidomej, wyposażony w sprzęt i oprogramowanie umożliwiające wygodną jego obsługę. Za pośrednictwem tego programu osoby z dysfunkcją wzroku i orzeczoną w tym zakresie niepełnosprawnością mają możliwość uzyskać znaczne kwoty dofinansowania zakupu odpowiedniego dla nich komputera.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja > Niepełnosprawni
Komputery > Komputery i oprogramowanie
Komputery > Oprogramowanie
Strefa Opieki Domowej - agencja opiekunek Białystok - opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi, opieka nad dziećmi, pomoce domowe i usługi sprzątające, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy. Znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego opiekuna lub opiekunkę. Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajduje się nasza pełna oferta.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja > Niepełnosprawni
Oczekujesz najwyższego standardu obsługi i pracy z pacjentem? Możesz nam zaufać. Oferujemy wizyty domowe dla osób, które potrzebują rehabilitacji po urazach mózgu, wylewach lub udarach. Do swojej pracy podchodzimy z odpowiedzialnością, uśmiechem i życzliwością, dlatego nasze usługi są tak cenione. Korzystamy z fachowych i sprawdzonych metod testowania i diagnostyki. Dlatego pacjenci tak sobie cenią naszą pomoc.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja > Niepełnosprawni
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Oferion.pl to specjalistyczny serwis ułatwiający kontakty pomiędzy oferentami towarów lub usług przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych, a osobami niepełnosprawnymi, ich opiekunami oraz innymi firmami świadczącymi usługi w zakresie opieki medycznej i rehabilitacji. Producenci, handlowcy, firmy usługowe mają możliwość za pośrednictwem naszego portalu zaprezentowania swojej oferty handlowej skierowanej do konkretnej grupy docelowej. Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość składania zapytań ofertowych, na które będą odpowiadać oferenci towarów lub usług składając zainteresowanym użytkownikom oferty dopasowane do zapytań. Dzięki naszej platformie kontaktowej mają Państwo szansę łatwiej zaopatrzyć się w poszukiwany sprzęt na użytek własny lub do wyposażenia gabinetu oraz skorzystać ze specjalistycznych usług na najwyższym poziomie.
Kategoria:   Zdrowie Uroda > Rehabilitacja > Niepełnosprawni
Zdrowie Uroda > Rehabilitacja > Turnusy rehabilitacyjne
Zdrowie Uroda > Medycyna naturalna