Katalog Stron WWW

 
 

Kancelaria Notarialna - Katarzyna Różycka - Będzin

Opis Kancelaria Notarialna - Katarzyna Różycka - Będzin Kancelaria znajduje się na parterze kamienicy przy ul. Rybnej 1 w Będzinie, w sąsiedztwie będzińskiego zamku.
W pobliżu kancelarii znajdują się miejsca parkingowe z których możecie Państwo skorzystać dokonując czynności notarialnych.
Notariusz Katarzyna Różycka
ul. Rybna 1
42-500 Będzin
Tel.: 032 77 83 111
Tel. kom.: 608 366 664
Fax.: 032 77 83 112
Kancelaria czynna:
Poniedziałek 9.00 – 17.00
Wtorek – Piątek 9.00 – 16.00
Istnieje możliwość ustalenia innego terminu spotkania poza godzinami pracy.
Url http://www.notarialnakancelaria.pl/
Kategoria Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Słowa kluczowe akty notarialne   działalność notarialna   notariusz   poświadczenia notarialne   usługi notarialne   notariusz będzin   będzin
Data dodania Sep 3, 2009
ID linku 2099
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Prawo Społeczeństwo > Notariusz

Jeżeli mieszkasz na terenie trójmiasta lub w okolicach to koniecznie zapoznaj się z wszystkimi usługami przygotowanymi przez kancelarii notarialnej Anny Bladowskiej. Jak wiadomo w wielu sytuacjach pomoc notariusza jest wymagana prawem dlatego sporządzanie rozmaitych odpisów, wypisów, oświadczeń i aktów notarialnych tylko i wyłącznie z kancelarią notarialną Anny Bladowskiej
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Prawo Społeczeństwo > Prawo
W 1996 roku została założona Kancelaria Notarialna Ewy Opary w Bydgoszczy. Wszystkie czynności notarialne realizowane są również na zlecenie osób fizycznych, jak i podmiotów prawnych. Prowadzona działalność obejmuje wszystkie czynności notarialne związane ze przygotowywaniem aktów notarialnych i projektów aktów, protestów czeków i weksli, a także tworzeniem innego rodzaju dokumentów. Co więcej notariusz zajmuje się poświadczaniem dziedziczenia ustawowego czy też testamentowego, poświadcza własnoręczność podpisów, zgodność odpisów, wyciągów bądź kopii z okazanymi dokumentami, a także daty okazania dokumentów i pozostawania osób przy życiu albo w określnych miejscach. Oprócz wymienionych wyżej czynności, tworzone są protokoły z różnego rodzaju spotkań, doręczane oświadczenia oraz przechowywane są pieniądze i papiery wartościowe, dokumenty oraz dane, także w wersji elektronicznej. Więcej na stronie.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
W Nowym Sączu zlokalizowana jest Kancelaria Notarialna Anny Smal-Rajcy, która zajmuje się dokonywaniem przeróżnych czynności notarialnych. Wśród najczęściej sporządzanych aktów notarialnych znajdują się umowy sprzedaży, zamiany czy też darowizny, dotyczące nieruchomości albo lokali, umowy spółek, majątkowe umowy między małżonkami, testamenty, pełnomocnictwa, a także umowy działu spadku, zniesienia własności oraz wszelkie poświadczenia autentyczności podpisów i kopii dokumentów i dat pozostawania osób przy życiu czy też we wskazanym miejscu. Prócz tego notariusz spisuje protokoły z zebrań i zgromadzeń różnych podmiotów, w tym współwłaścicieli spółek oraz wspólnot. W kancelarii przyjmowane są na przechowywanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Na stronie internetowej znajdą Państwo te i pozostałe informacje, w tym o opłatach i dokumentach potrzebnych do dokonania czynności notarialnych.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Jeśli stanęliście Państwo przed koniecznością dokonania wyboru odpowiedniego notariusza, zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Kancelarii Notarialnej Notariusza Romany Gruskoś. Kancelaria Notarialna ma swoją siedzibę w Krakowie, jednak z uwagi na brak rejonizacji usług notarialnych, klientem tej Kancelarii może zostać każdy. Przedstawiana Kancelaria proponuje wykonywanie wszystkich czynności określonych ustawą Prawo o Notariacie. To Kancelaria kierowana przez profesjonalnego, rzetelnego notariusza, mającego długoletnie doświadczenie. Tu uzyskacie Państwo szczegółowe porady prawne, dotyczące takich czynności jak testamenty, oświadczenia o przyjęciu lub odrzuceniu spadku, akty poświadczenia dziedziczenia a także umowy dotyczące obrotu nieruchomością. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz
Pełnomocnictwo, akt poświadczenia dziedziczenia, umowa sprzedaży działki, lokalu oraz spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; to tylko część czynności, dokonywanych przez kancelarię notarialną w Katowicach, należącą do Agnieszki Majer. Oferuje ona bowiem każdą z czynności, dozwoloną prawem. Pracownicy kancelarii mogą poszczycić się wyjątkowym podejściem do klienta. Jest ono bowiem zupełnie indywidualne – tak samo przecież, jak każda ze spraw. Dokładają wszelkich starań, by klient opuścił kancelarię w pełni usatysfakcjonowany.
Kategoria:   Prawo Społeczeństwo > Notariusz