Katalog Stron WWW

 
 
Opis Serwis wind Czy wiesz, że firma PeterLift wykonuje także serwis wind i ich konserwację? Bogata oferta doświadczonej firmy sprawia, że jest godna polecenia - w ofercie doradztwo w sprawie doboru najlepszego rozwiązania dźwigowego, obejmującego zarówno windy osobowe, jak i towarowe. Firma wykonuje także serwis wind dla niepełnosprawnych, podnośników. Zapraszamy do kontaktu - pogotowie dźwigowe ze Szczecina, województwo zachodniopomorskie.
Url http://peterlift.pl
Kategoria Budownictwo > Windy i schody ruchome
Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Maszyny
Słowa kluczowe windy domowe   windy towarowe   windy dla niepełnosprawnych   dźwigi osobowe   konserwacja wind Szczecin
Data dodania Jan 12, 2021
ID linku 21163
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  
Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa
 Inne wpisy w Budownictwo > Windy i schody ruchome

Colorex Lift jest producentem oraz projektantem własnej marki dźwigów, wind i platform. W swojej ofercie posiada windy nie tylko osobowe, ale również towarowe (m.in. małe - gastronomiczne), specjalistyczne (np. do szpitali lub transportu samochodów), schody i chodniki ruchome oraz platformy dla niepełnosprawnych. Nasi specjaliści są w stanie dostosować dźwigi do indywidualnych warunków oraz potrzeb Klienta.

Nowatorskie rozwiązania, implikują połączenie atrakcyjnych cen, niebanalnego designu oraz bardzo dobrej jakości tworzywa.
Kategoria:   Budownictwo > Windy i schody ruchome
Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż
Nasza firma oferuje usługi związane z instalacją dźwigów osobowych w budynkach użyteczności publicznej. Sprzedawane przez nas windy osobowe posiadają zastosowanie w blokach oraz szpitalach. W naszej ofercie znajdą Państwo też widy towarowe, które umożliwią przewóz towarów pomiędzy piętrami w firmie. Działamy w modelu od projektu do efektu. Gwarantujemy całościową obsługę całej inwestycji. Jeśli potrzebujesz windy na wyższym poziomie to sprawdź naszą ofertę.
Kategoria:   Budownictwo > Windy i schody ruchome
Budownictwo > Usługi budowlane
Profesjonalna firma EL-DŹWIG oferuje swoim klientom usługi w zakresie serwisu, konserwacji, remontów i modernizacji dźwigów osobowych. Funkcjonuje od wielu lat dzięki czemu posiada duże doświadczenie i rozległe umiejętności, które wykorzystuje w kompleksowej obsłudze odbiorców. Przez lata swojej działalności firma zrealizowała wiele zleceń dzięki czemu ma na swoim koncie liczne pozytywne referencje, a grono usatysfakcjonowanych ze współpracy odbiorców cały czas się powiększa. Rzetelne podejście, usługi na najwyższym światowym poziomie, a także wyjątkowa troska o bezpieczeństwo i komfort kontrahentów, umożliwiły firmie zdobycie pozycji lidera na rynku. W ofercie EL-DŹWIG można odnaleźć usługę: eksploatacji dźwigów osobowych, doradztwa przy szacowaniu zasięgu modernizacji dźwigów, sporządzania specyfikacji z obszaru robót na potrzeby przetargów, jak i pogotowia dźwigowego 24h. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Windy i schody ruchome
Czy wiesz, że firma PeterLift wykonuje także serwis wind i ich konserwację? Bogata oferta doświadczonej firmy sprawia, że jest godna polecenia - w ofercie doradztwo w sprawie doboru najlepszego rozwiązania dźwigowego, obejmującego zarówno windy osobowe, jak i towarowe. Firma wykonuje także serwis wind dla niepełnosprawnych, podnośników. Zapraszamy do kontaktu - pogotowie dźwigowe ze Szczecina, województwo zachodniopomorskie.
Kategoria:   Budownictwo > Windy i schody ruchome
Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Maszyny
INOXBUD Grzegorz Mieszkowski z Warszawy zlokalizowana jest w Warszawie i oferuje prace związane z produkcją balustrad, schodów, poręczy i innych produktów ze stali nierdzewnej oraz zwykłej. Zawarliśmy współpracę z firmą stolarską oraz szklarską, w związku z tym w naszej ofercie znajdują się także produkty, które łączą metalowe elementy ze szkłem i drewnem, co ma znaczne walory estetyczne jeżeli chodzi o wystrój wnętrz. Wykonujemy także konstrukcje zadaszeń ze stali, bądź poliwęglanu oraz szkła. Oferujemy naszym klientom orurowanie tuningowe, cokoły, kominki, stalowe elementy do kominków, stoły gastronomiczne, drabiny albo podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:   Budownictwo > Windy i schody ruchome